PZC Q<$ Op zoek naar leuk contact in je eigen regio? 9 Dateninjeregio Depothouder m/v www.majoorbosshardt.nl 'ff Bouw mee aan een betere toekomst! rffr Habitat Geef diabetes geen kans j Diabetes Fonds Je nieren. Van levensbelang. NIERSTICHTING Bel 0800-0200825 (gratis) en volg de instructies. God dienen is mensen dienen en mensen dienen is God dienen GIRONUMMER 2676 34 I Zaterdag 30 augustus 2008 PZC Gemiddeld 350,- per maand bijverdienen? PZC zoekt op korte termijn een in Wemeldinge Als depothouder ben je verantwoordelijk voor de gang van zaken op het depot. Je bent het dagelijkse aanspreekpunt voor bezorgers en ziet er op toe dat jouw bezorgers de kranten op tijd en op de juiste manier bij abonnees afleveren. Verdiensten De prima verdiensten zijn afhankelijk van het aantal wijken en ligging van het depot Daarnaast lees je gratis PZC. Aanmelden of informatie Ben je bereid om 's ochtends vroeg kranten in ontvangst te nemen, leiding te geven aan een bezorgersteam, wanneer nodig nieuwe bezorgers in te schakelen en in uitzonderingsgevallen zelf de kranten te bezorgen? Neem dan tijdens kantooruren voor aanmelden, of meer informatie, contact op met 0800 - 022 27 10. Voorwaarden Kandidaat-depothouders dienen zich bij aanmelding te legitimeren. Indien van toepassing dient een tewerkstellingsvergunning te worden overlegd. Vraag de brochure over puberhersenen aan op www.hersenstichting.nl Hersenstichting Brei'nbreksnd Wei? J Nederland www.habitat.nl giro 6261 "fff for Humanity3 the Netherlands collecteweek van 26 oktober t/m 1 november 2008 www.diabetesfonds.nl/meedoen GEEFT TOEKOMST. Iemand die net als jij van wandelen houdt Of van lekker tafelen met een goed glas wijn Om samen naar het theater te gaan. Waar je ook van houdt, vind nu iemand bij jou in de buurt om het samen te ondernemen! Plaats een gratis advertentie bij onze nieuwe datinglijn Dateninjeregio Binnenkort vind je jouw oproep in deze krant met een uniek nummer waar die leuke man of vrouw een bericht voor jou kan achterlaten. 100% Discreet. Meld je aan en ga binnenkort samen op pad! Het Majoor Bosshardt Fonds ondersteunt Goodwlllcentra Amsterdam Evangelisatie in Nederland Internationale hulpverlening van het Leger des Heils t.n.v. Leger des Heils Alrrtere o.v.v. Majoor Bosshardt Fonds Gratis advertentie v.f

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 36