Familieberichten w Maria Clementina Vermeulen-Caluwé 30 j Zaterdag 30 augustus 2008 PZC "Wat de toekomst brenge moge mij geleid des Heeren hand" Geheel onverwacht is van ons weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa en overgrootvader Wij zijn dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn. Cornelis Gerardus de Zwart echtgenoot van Elly Henriette Aveling Vlissingen Vlissingen 7 december 1925 28 augustus 2008 Vlissingen: E.H. de Zwart-Aveling Utrecht: Jan de Zwart Wilma de Zwart-van der Loenen Remon Vlissingen: Inge Castel-de Zwart Ron Castel Léonie, Ruben en Sem Reinier en Patricia Middelburg: Hetty de Zwart Caroline Correspondentieadres: Schaepmanstraat 185 4384 CZ Vlissingen Cees is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 3 september om 12.30 uur in Ontmoetingscentrum Open Hof, Alexander Gogelweg 57 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.15 uur de afscheidsdienst beginnen waarin wij Cees zullen herdenken. De begrafenisplechtigheid zal om 14.30 uur aanvangen op de algemene begraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. In verband met familieomstandigheden is de praktijk van Inge Castel de hele week GESLOTEN. Boven de sterren zal het eens lichten... Donderdag 28 augustus overleed onze geliefde broer en zwager Cornelis Gerardus de Zwart Wij wensen zijn vrouwen kinderen veel krachttoe. N. de Bruijne-de Zwart P.A. de Bruijne P.M. Stafleu-de Zwart Voor de hartverwarmende belangstelling, de vele blijken van vriendschap en medeleven in de vorm van kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken na het plotseling over lijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Johanna Jacoba Cevaal-Goedhart - Jo- willen wij u hartelijk bedanken. Bram Cevaal Kinderen en kleinkinderen Ritthem, augustus 2008 Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze moeder, schoon moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Marie Cornelis-de Reu willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Augustus 2008 Draag me mee in je hart, mijn taak is hier voorbij. Denk met vreugde terug aan mij, blijf niet om me treuren, het leven is mooi, vol met kleuren. Draag me mee op een plaatsje apart. Het heeft ons goed gedaan dat wij zoveel hartelijk medeleven hebben mogen ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve onvergetelijke ma, oma en overoma Martina Geertruida de Jonge echtgenote van Edial Dekker t Hartelijk dank aan u allen. Tevens dank voor alle hulp en vriendschap die zij tijdens haar leven mocht ontvangen. Tiny en Piet Risseeuw Dekker Daan Dekker en Herma Fournier Klein- en achterkleinkinderen Oostburg, augustus 2008 Ik hou van jou Ik denk aan jou Ik mis jou Voor de overweldigende belangstelling na het overlijden van onze lieve zoon en lieve broer Roel Franse willen wij u hartelijk bedanken. Ieder woord, gebaar en blijk van medeleven is voor ons een grote troost. Aden Yolanda Gré en Matthy Linda en Dwayne Augustus 2008 www.roel.franse.us Het heeft ons geod gedaan, dat zovelen. op weke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van Johannes Jobse echtgenoot van Maria Jobse-de Kam Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Namens de familie Adje Don-jobse Oostkapelle, augustus 2008 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven, deel neming en belangstelling te ontvangen tijdens de ziekte en na het plotseling overlijden van onze lieve zus, tante en vriendin Adriana Jacoba van Kruiningen-Sonke - Ad~ Bij alle verdriet en rouw was het ons tot steun dat zo velen met ons meevoelden en ons hun deelneming betuigden. Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank. Familie Sonke Familie van Kruiningen Wilbert en Christa Wil en Marcus Goes, augustus 2008 Lieve mensen, familie, vrienden en kennissen. Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk en de crematieplechtigheid van Kees Moerings De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de warme belangstelling die wij mochten ontvangen waren voor ons overweldigend. Het is voor ons een troost en een fijne gedachte dat hij in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Jo Moerings-Zirkzee Kinderen en kleinkinderen Oost Souburg, augustus 2008 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van Sacheüs Dekker heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie Dekker Westkapelle, augustus 2008 wa Troost Enkele woorden. Zoveel warmte bij een groot verlies. Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, ons betoond na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oud-oma Dingena Catharina Riemens-de Feijter betuigen wij u onze oprechte dank. Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de kaarten en persoonlijke condoleances, danken wij u langs deze weg. kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Sluiskil, augustus, 2008 In plaats van kaarten. Voor uw medeleven door middel van brieven, kaarten en telefoontjes na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze moeder en schoonmoeder Elizabeth Verheul-Heikoop danken wij u heel hartelijk. J. Verheul A.Verheul E. Verheul-Marijs Middelburg, augustus 2008 Het medeleven voor en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, trotse oma en overgrootoma Rie Verkouteren-Groesser en de belangstelling bij de crematie hebben ons zeer goed gedaan. Het is ons niet mogelijk u allen hiervoor persoonlijk te bedanken. Mede namens de kinderen en kleinkinderen zeg ik u hier voor onze hartelijke dank. E.Th.W. Verkouteren kinderen en kleinkinderen Vlissingen, augustus 2008 Wij danken u voor de wijze van medeleven en de grote belangstelling die we van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, groot moeder, schoongrootmoeder en overgrootmoeder Namens de familie: Cor Vermeulen IJzendijke, 27 Augustus 2008 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Johanna Catharina Vroon-de Groote hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Meo Vroon Kinderen en kleinkinderen Breskens augustus 2008 Voor uw medeleven, zowel voor als na het overlijden van mijn geliefde vrouw en moeder Jans Willeboordse-Wattel zeggen wij u heel hartelijk bedankt. F. Willeboordse Nw. Sandenburgh kamer 103 Veere '~'/7 -• DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor uw mede leven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Jacobus Johannes Risseeuw Ze zullen het gemis niet minder maken, maar zij zijn een bron van warmte, waaruit wij kracht putten om verder te gaan. TJ. Risseeuw-Dobbelaar I.J. Risseeuw J. Risseeuw-Moree Koos lordi Terneuzen, augustus 2008 i i jfri tsfrl 8Ifi'Pb. lilt Tijd gaat voorbij, het gemis blijft Lineke Rouw-Mol 30 - 08 - 2007 30 - 08 - 2008 Nout Arjo Jacqueline, Senne Jeanine Toon, Thomas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32