m Alpha ;~rV Banen QfJobTrack.nl enthousiaste directeur us ü.m'Hl.lJI In Agrimarkt Goes is werk voor: www.iorgstroom.nl Verzuim- en re-integratieadviseur (m/v) 18 I Zaterdag 30 augustus 2008 PZC Kijk ook op .9 9 9 «f Christelijk Basisonderwijs ZUID-BEVELAND Alpha Scholengroep omvat de volgende scholen: De Wiekslag, Rilland Het Kompas, Yerseke De Welle, Kruiningen De Zevensprong, Krabbendijke De Hoeksteen, Wemeldinge 't Honk, Kapelle De Linge, Biezelinge 't Noorderlicht, Goes Prinses Beatrixschool, Goes Prinses Ireneschool, Goes Ichthusschool, Wolphaartsdijk De Poeljeugd, 's-Heer Hendrikskinderen De Rank, 's-Gravenpolder De Regenboog, Hoedekenskerke De Regenboog, Nieuwdorp De Wegwijzer, Heinkenszand Alphascholen hebben een open karakter waarbij binnen onze christelijke waarden en normen respect is voor verschillende levensovertuigingen. Het onderwijs kenmerkt zich door een hoog verwachtingspatroon van de mogelijkheden van kinderen en is modern, actueel en vernieuwend. Kernwaarden zijn: kwaliteit, respect, dynamiek, veiligheid, resultaatgericht en transparantie. De zestien scholen van Alpha Scholengroep ontwikkelen zich tot één lerende organisatie, waarbij samenwerking en collegiale consultatie centraal staat. Alphascholen: een inspirerende basis voor ieder kind. Alpha Scholengroep zoekt een Op basisschool 't Honk in Kapelle ontstaat een vacature voor een directeur. De omvang van de benoeming is wtf 0,8 -1,0. Datum van indiensttreding: 1 december of zo spoedig mogelijk daarna. Inlichtingen over schoolinhoudelijke zaken bij de huidige directeur Anko van Hoepen, tel. 0113-330262 of 06-17698507. Inlichtingen over de inhoudelijke procedure bij Ad Vis, voorzitter van het College van Bestuur, tel. 0113-561777 of 06-21605863. Wij bieden: een school die het traject ingaat voor de bouw van een brede school; administratieve ondersteuning; een intern managementteam van bouwcoördinatoren; een school die zich op onderwijskundig gebied heeft ontwikkeld op adaptief niveau, waarbij het team zich nu oriënteert op meervoudige intelligentie en coöperatief leren; een betrokken team; een school met ongeveer 350 leerlingen verdeeld over twee vesti gingen in goed geoutilleerde gebouwen. Wij verwachten een directeur die: leeft en werkt vanuit de christelijke identiteit; ♦één heldere visie heeft op het onderwijs van nu en van de toekomst; goede contacten kan onderhouden met het werkveld w.o. overheidsinstanties; ondernemingsgezind is en coachend leiding geeft; •ruimte geeft aan ontwikkeling van teamleden en initiatieven stimuleert; stelling durft te nemen en oplossingsgericht is; planmatig werkt en beschikt over organisatievermogen; samen met team, kinderen en ouders een plezierige werksfeer weet te creëren; in bezit is van het Diploma Schoolleider of bereid is deze opleiding te volgen. Uw brief, waarin u uw visie op ontwikkelingen in het primair onderwijs beschrijft, kunt u uiterlijk tot en met 13 september mailen naar Ad Vis, voorzitter van het College van Bestuur. Het mailadres is: directie@aiphascholengroep.nl De eerste gespreksronde met sollicitanten vindt plaats op 24 september. Een assessment in week 41 maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Deestraat 3 4458 AJ 's-Heer Arendskerke Tel: 0113-561777 info@alphascholengroep.nl www.alphascholengroep.nl ENTHOUSIASTE ASSISTENT voor de afdelingschef kassa (fulltime of parttime) Onder leiding van de afdelingschef kassa ben je een steunpilaar voor de afdeling. Je ondersteunt de afdelingschef bij het beheersen van de geldstroom en het maken van planningen en het klantvriendelijk organiseren van de afdeling. Verder zorg je voor een juiste verwerking van een deel van de goederenstroom (bestellen, controleren, vullen). Tevens is het assisteren op het gebied van CBL hygiênecode (HACCP) een dagelijkse taak. Voor deze veelzijdige job met toekomstmogelijkheden heb je een MBO nivo en ervaring of interesse in de levensmiddelendetailhandel. Heel belangrijk is dat je klantvriendelijk, klantgericht, stressbestendig en accuraat bent. Je bent pro-actief, collegiaal en steeds op zoek naar betere oplossingen. Agrimarkt is een succesvolle detailhandelsonderneming in Zuidwest-Nederland. Er lijn 5 Agrimarkt Supermarkten waarin een breed assortiment artikelen wordt aangeboden tegen zeer scherpe prijzen. Onze ambitie is de komende jaren ons succes ver der uit te bouwen en verder te groeien. Agrimarkt is marktgericht en reageert alert en flexibel op veranderingen en trends. Vers is een belangrijk speerpunt in de Agrimarkt for mule waarin tevens de laagste prijs heel belangrijk is. in onze organisatie werken ruim 400 werknemers in een levendige en afwisselende omgeving. Agrimarkt BV is een dochter onderneming van de CZAV te Wemeldinge. Meer informatie over Agrimarkt vind je op www.Agrimarkt.nl VULPLOECLEIDER (voor 3 avonden per week) Een verantwoordelijke functie waarbij je onder leiding van de afdelingschef kruide nierwaren de leiding krijgt over een groep van ca 25 vulploegmedewerkers. Je plant aan de hand van normen vooraf een goede bezetting en bent tijdens de avonden verantwoordelijk voor een goed georganiseerde en gedisciplineerde groep die als doel heeft om op een zo efficiënt mogelijke manier alle taken die bij een vulploeg horen zo goed mogelijk uit te voeren. De werktijden liggen ruwweg tussen 17.00 uur en 23.00 uur, De functie kan parttime worden uitgevoerd maar ook full time in combinatie met andere werkzaamheden. Voor deze verantwoordelijke baan zul je ervaring moeten hebben in het leiding geven, ga je graag om met jongeren, zul je een stevige persoonlijkheid moeten zijn en resultaatgericht moeten werken. Ervaring in een supermarkt is een voordeel, interesse hierin een must! ENTHOUSIASTE MEDEWERKERS/STERS (fulltime of parttime, ook op zaterdag) voor de afdelingen Vers, Kruidenierswaren en Bloemen/Planten Een winkelmedewerker maakt deel uit van een afdelingsteam. Afhankelijk van de afdeling waar je wilt en kunt werken zul je te maken krijgen met o.a. goederenont vangst, het aanvullen van artikelen, het attractief en netjes houden van de afdeling en klantencontacten. Een klantvriendelijke en klantgerichte instelling is een vereiste, je bent pro-actief, flexibel, collegiaal en vooral gedreven om samen met je afdelingsteam dagelijks een uitstekende prestatie neer te zetten. VULPLOEGMEDEWERKERS In Agrimarkt Goes vullen we op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag avond de winkel. We zoeken nog een aantal collega's voor deze zogenaamde vulploegen. Je werkt in een gezellige en enthousiaste groep samen aan een goed gevulde en ver zorgde winkel. Je bent minimaal 16 jaar en bent één of meer avonden tot maximaal 23.00 uur beschikbaar. Interesse? Voor de vacature vulploegmedewerker kun je direct contact opnemen met de win kelmanager in Agrimarkt Goes, Jaap Baaijens, telefoonnummer 0113-214020 Aanvullende informatie over de andere functies kun je ook verkrijgen bij de winkel manager in Agrimarkt Goes, Jaap Baaijens, telefoon 0113-214020. Jouw sollicitatiebrief waarin je aangeeft voor welke functie je in aanmerking wilt komen, voorzien van CV kun je voor 13 september as. sturen naar Agrimarkt bv, Postbus 404, 4460 AV Goes of per mail aan pto@agrimarkt.nl. Frankrijkweg 2 Havennummer 5993 4389 PB Vlissingen-Oost P.O. Box 49, 4380 AA Vlissingen The Netherlands P+31 (0) 113 615 000 F +31 (0) 113 615 090 info@za!co.ni www.zalco.nl Zeeland Aluminium Company NV is één van de leidende ondernemingen op het gebied van pro ductie van primair aluminium in Europa. Onze eerste prioriteit is veiligheid, gezondheid en milieu; betrokken op onze medewerkers, onze installaties en onze omgeving. Bij ons bedrijf werken 700 mensen. Wij zijn ISO 9001, ISO 14001 en OHSAS 18001 gecertificeerd. Onze productie bedraagt jaarlijks 230.000 ton aluminium in de vorm van extrusiepalen en walsplakken in ruim 100 verschillende legeringen en 50 verschillende formaten. Voor het produceren van primair aluminium hebben wij in het elektrolyse- proces een positieve pooi nodig. Deze positieve pool, de anode, maken wij in onze anodenafdeling. Deze afdeling bestaat uit drie subafdelingen, namelijk de pastafabriek, de bakoven en de anodengietwerkplaats. Voor de anodegietwerkplaats zijn wij op zoek naar een: Productiemanager Belangrijkste taken: De productiemanager draagt zorg voor voldoende productie van ingegoten anoden voor de elektrolyse van ZALCO met inachtneming van de gestelde procedures en regels op het gebied van veiligheid, kwaliteit en kwantiteit. Het aansturen, coachen en begeleiden van de medewerkers van de afdeling is hierbij van belang. Ook houdt de productiemanager zich onder andere bezig met de realisatie van de productieplanning, optimalisatie rendement van de afdeling, budgetbeheer, voorraadbeheer, materiaalbestelling en kwaliteit van het geleverde product. Het initiëren en implementeren van verbeterprocessen is een belangrijk onderdeel in deze functie. Wij zoeken kandidaten die: een afgeronde HBO opleiding op technisch gebied hebben; 5 jaar ervaring hebben in leidinggeven; gedreven en doelgericht zijn; technisch en organisatorisch inzicht hebben. Voor de pastafabriek zijn wij op zoek naar een: Meewerkend voorman pastafabriek Belangrijkste taken: De meewerkend voorman pastafabriek geeft leiding aan een ploeg medewerkers voor wat betreft de dagelijkse werkzaamheden, waarbij de voorman zelf meewerkt. Bij de werkzaamheden dienen de procedures en regels op het gebied van veiligheid, milieu en kwaliteit in acht te worden genomen. De productieplanning is leidend, maar bij onverwachte gebeurtenissen past de meewerkend voorman deze aan. Een belangrijk onderdeel van de functie is de dagelijkse afstemming met de andere subafdelingen en de technische dienst. Ook het plannen en coördineren van de pastastop behoort tot de werkzaamheden. Wij zoeken kandidaten die: of een MBO WEB-niveau 3 werk- en denkniveau hebben (scheepswerktuigkundige achtergrond is een pre); of een operatoropleiding op WEB-niveau 3 hebben of bereid zijn dit te halen; ervaring hebben in leidinggeven en/of leidinggevende capaciteiten bezitten; prioriteiten kunnen stellen, kunnen plannen en organiseren; beschikken over goede communicatieve vaardigheden; zelfstandig kunnen werken en een flexibele werkinstelling hebben; kennis hebben van het verwerken van gegevens in geautomatiseerde systemen. Voor de bakoven zijn wij op zoek naar een: Procesoperator Belangrijkste taken: De procesoperator is verantwoordelijk voor het verzorgen en bewaken van het bakproces van de anoden. Na het signaleren van afwijkingen in het bakproces neemt de procesoperator adequate maatregelen. Ook het vervangen van de meewerkend voorman bakoven behoort tot de taken. Wij zoeken kandidaten die: een operatoropleiding op WEB-niveau 2 hebben of bereid zijn dit te halen; zelfstandig kunnen werken; nauwkeurig zijn; een groot verantwoordelijkheidsgevoel hebben; kennis hebben van het verwerken van gegevens in geautomatiseerde systemen. Voor meer informatie over de functie productiemanager kunt u contact opnemen met Frank Kloek, hoofd anodeafdeling, te bereiken onder telefoonnummer 0113-615048 of 06-20959827. Voor meer informatie over de functie meewerkend voorman pasta fabriek en procesoperator bakoven kunt u contact opnemen met André Bommeljé, hoofdopzichter bakoven en pastafabriek, te bereiken onder telefoonnummer 0113-615453 of 06-51203633. Heeft u interesse in één van de genoemde functies? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 13 september 2008 aan: ZALCO, ter attentie van Petra Nauta (voor functie productiemanager) of Martje van Steyn (voor functies meewerkend voorman en procesoperator), Postbus 49, 4380 AA Vlissingen. Ook kunt u reageren via een e-mail aan petra.nauta@zalco.nl of martje.vansteyn@zalco.nl. Een gerichte aanstellingskeuring maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Aanvullend kan een psychologische test plaatsvinden. Contracturen gemiddeld 24 uur per week. Kijk voor meer informatie op www.zorgstroom.nl of bel met de afdeling HRM, tel. 0118 - 684 000. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Zorgstroom zoekt een

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 18