Familieberichtei ■■■BI lm Colofon Familieberichten 28 I Zaterdag 30 augustus 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamijieberichten@wegenernieuwsmedia.nl teS 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl "W" J'f flW ■'SS» Wüi Geboren Hugo Romain Peter Kiek en Michel Adriaansens-Diepenhorst Zeist, 24 augustus 2008 Wij willen hierbij iedereen bedanken voor de vele felicitaties, kaarten en bloemen die we hebben ontvangen voor ons 60 jarig huwelijksjubileum. Het werd voor ons een onvergetelijke dag. David en Nel Bareman-Labrujère Simon Stevinhof 36 4532 KZTerneuzen Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele attenties die wij mochten ontvangen bij ons vijftig-jarig huwelijk. P. Koesveld en P. Koesveld-de Braai Hoek, augustus 2008 Heden is rustig ingeslapen mijn lieve zus, onze schoonzus en tante Adriana Dorst weduwe van Marinus Dane eerder gehuwd geweest met Andries Wolfert Jumelet in de leeftijd van 91 jaar. Familie Dane Familie Eerland Familie Kwaak Oosterland, 28 augustus 2008 De Saele 42 Correspondentieadres: f. Dane Sandströmstraat i 7 4307 AW Oosterland De afscheidsdienst zal dinsdag 2 september om 13.15 uur gehouden worden in de zaal van "De Saele" te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemde zaal. Overleden onze geliefde zwager Rinus Aartje en Bram de Ridder Arnemuiden, 27 augustus 2008 Enige en algemene kennisgeving Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan Jacobus Hendrik van Iren ~Ko~ Middelburg, t Middelburg, 17 februari 1938 28 augustus 2008 Uit aller naam: Familie van Iren Correspondentie-adres: Mevrouw F. van Iren Wagenaarstraat 30,4352 BC Veere De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden woensdag 3 september om 14.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaande aan de plechtigheid is er nog gelegenheid om afscheid van Ko te nemen in de aula van het crematorium. Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, die zal vernachten in de schaduw des Almachtigen. Psalm 911 Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van hem mochten ontvangen geven wij u kennis dat door de HERE uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa Jacobus Joost de Koeijer 19 februari 1914 t 28 augustus 2008 Yerseke: A.M. de Koeijer-Hirdes Hoek van Holland: C.L. Barneveld-de Koeijer J.M. Bameveld Bernd en Judith Esther en Jan, fezabel, Naomi Heerewaarden: W.L. de Koeijer R. de Koeijer-Meijer Annette en Kees Jaap Oostkapelle: S.A. Bommeljé-de Koeijer C.J. Bommeljé (in herinnering) Simone Cilia Zorgcentrum Vredelust Damstraat 68, kamer 225 4401 AI Yerseke Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortu arium van Vredelust, alwaar maandag 1 september van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Ingang van het mortuarium via de Molenlaan. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.P.D. Zijlstra, wordt D.V. dinsdag 2 september om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Damstraat 18 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Onze welgemeende dank gaat uit naar de medewerkers van Vredelust voor de goede en liefdevolle verzorging. Liever geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat de Heere uit dit leven heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus Joost de Koeijer echtgenoot van A.M. de Koeijer-Hirdes in de leeftijd van 94 jaar. Yerseke: W.M. de Koeijer-van Boven Tholen: L. Schot-de Koeijer J. Schot Yerseke: J. Hoogstrate-de Koeijer Yerseke: D.C. de Koeijer N.J. de Koeijer-van de Velde Neven en nichten. Yerseke^ 28 augustus 2008 sd Verdrietig zijn we door het overlijden van onze onvergetelijke Tante Mina Wij wensen oom Krijn en de verdere familie veel sterkte toe voor de komende tijd. Willy van de Sande-Kooman Chris van de Sande Ronald, Marije, Wilmar en Eveline Oosterland, augustus 2008 Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, Nimmer klagend, altijd stil dragend, Moedig ging je door, steeds weer, Tot op het laatste moment, Het wilde niet meer. Dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve vader, groot- en overgrootvader Kornelis Roelse weduwnaar van Sara Adriana Roelse-de Smit Vlissingen, 26 april 1912 t Vlissingen, 29 augustus 2008 Vlissingen: Gerda Vader-Roelse Leen Vader Vlissingen: Lorenz Vader Noorwegen: Peter Vader Rigmor Vader-Robertsen Lucas Koudekerke: Rinus Roelse Mattie Roelse-Polderman West-Souburg: Monique Janse-Roelse Peter Janse Eljah, Thirza, Lindy Vlissingen: Jeroen Roelse Vredehoflaan 614, Vlissingen Correspondentie-adres: Familie L. Vader-Roelse Aagje Dekenstraat 105,4381 RN Vlissingen Onze vader en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen, woensdag 3 september van 10.45 uur tot 1115 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. PS—gl MtSl Enige en algemene kennisgeving jouw toekomst is weg, ons rest het verleden, fe hebt jouw strijd nu voor altijd gestreden. Na een lange strijd tegen een slopende ziekte is overleden onze vader, groot- en overgrootvader Simon Sanders in de leeftijd van 85 jaar. Annemieke Bal-Sanders Piet Sanders Sjaak Sanders Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 28 augustus 2008 Correspondentieadres: Beryl 10, 2719 RN Zoetermeer Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 2 september van 12.00 - 12.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Bedroefd delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden onze dierbare zus, schoonzus en tante Johanna v.d. Weijgaert-de Winter Fam. de Winter Fijnaart, 28 augustus 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 158