BRESKENS P7r Op zoek naar leuk contact in je eigen regio? Dateninjeregio "IC? Weet u wat te doe bij een hartstilstand jl Mj\j ER IS EEN AUTOWIJK VRIJ IN Bel 0800-0200825 (gratis) en volg de instructies. ^*'"V Nederlandsexl/Hartstichting Geef u op voor een reanimatie- en AED-cursus 34 I Zaterdag 30 augustus 2008 PZC gratis advertentie Wij zoeken kandidaten die - minimaal 18 jaar zijn - in bezit van rijbewijs en eigen auto Wij bieden: - een vaste vergoeding - kilometervergoeding - interessante extra's - gratis krant Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 0800-0232333 (gratis). Kijk voor meer informatie over bezorging en vrije (auto)wijken op: www.bezorgers.nl. Tevens nog enkele fietswijken vrij! Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. "Pubers raken minder snel bedwelmd, waardoor ze langer kunnen doordrinken. Dat is desastreus. Alcohol heeft zo langer de tijd onherstelbare schade aan te richten bij cellen, die we juist tijdens de puberteit ontwikkelen." De Hersenstichting laat ons kennismaken met onze hersenen. Omdat daarin nogal veel gebeurt tijdens de puberteit, is dat een van haar thema's. Ben je een puber, denk je dat je er één bent of heb je er één? Vraag dan de brochure over puberhersenen aan op www.hersenstichting.nl Brein brekend Werk Hersenstichting j Nederland Giro 860 Den Haag Iemand die net als ij van wandelen houdt Of van lekker tafelen met een goed glas wijn Om samen naar het theater te gaan.. Waar je ook van houdt, vind nu iemand bij jou in de buurt om het samen te ondernemen! Plaats een gratis advertentie bij onze nieuwe datinglijn Dateninjeregio Binnenkort vind je jouw oproep in deze krant met een uniek nummer waar die leuke man of vrouw een bericht voor jou kan achterlaten. 100% Discreet. Meld je aan en ga binnenkort samen op pad! Elke week worden 300 Nederlanders buiten het ziekenhuis getroffen door een hartstilstand. Jong, oud, man, vrouw: iedereen kan een hartstilstand krijgen. De eerste 6 minuten zijn cruciaal. Snelle en doeltreffende hulp van omstanders is dus van levensbelang. De overlevingskans van het slachtoffer kan vele malen vergroot worden als een omstander direct 112 belt, onmiddellijk begint met reanimatie (hartmassage en mond-op-mondbeademing) en binnen 6 minuten met een AED (Automatische Externe Defibrillator) het hart een of meerdere krachtige stroomstoten toedient. Zorg dat u weet wat u moet doen. Geef u op voor een reanimatie- en AED-cursus. Toelatingseisen zijn er niet. De cursus duurt gemiddeld 4 tot 6 uur. Kijk op www.reanimatiepartner.nl voor een cursusiocatie bij u in de buurt of bel naar de Nederlandse Hartstichting via 0900 - 3000 300 (lokaal tarief). w—"E,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 150