MAGAZIJNMEDEWERKER QjobTrack.nl De Roompot-groep, een toonaangevend en sterk groeiende onderneming is één van de grootste recreatieonderne mingen in Nederland en in Duitsland. Roompot is een resultaatgerichte en dynamische onderneming van gemotiveerde mensen en ambitieus management. Op het hoofdkantoor in Kamperland is een vacature ontstaan voor een ambitieuze: Directieassistent Financiën m/v WWW. ROO M POT. N L/VAC ATU R E Medewerker softwareontwikkeling en -support Het klimaat is al veranderd Stichting Kunsteducatie Walcheren (KEW) zoekt 72 I Zaterdag 30 augustus 2008 PZC Kijk ook op Wat vragen we? - HBO: HEAO BE, Nivra (of deels) of gelijkwaardig - zeer goede kennis van de Nederlandse taal - kennis van de Duitse taal is een pre - in staat om zelfstandig te werken - uitstekend analytisch inzicht - fiscale kennis - minimaal 5 jaar relevante werkervaring Daarnaast zijn eigenschappen als integriteit, doorzettingsvermogen, verantwoordelijkheidsgevoel, flexibiliteit en stressbestendigheid van belang. Wat zijn de werkzaamheden? - realisatie en coördinatie van diverse jaarrekeningen - coördinatie en planning fiscale aangelegenheden - coördinatie en bewaking intern management informatie proces en rapportages - uitvoeren van de benodigde interne analyses - coördinatie en bewaking budgetteringsproces - ondersteuning bij liquiditeit- en investeringsplanning - overige taken op control gebied Wat bieden we? Een afwisselende en uitdagende baan, in combinatie met een prettige werksfeer en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse in deze functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief of e-mail met curriculum vitae vóór 15 september a.s. naar de heer C.P. Broeren (e-mail: broeren.c@roompot.nl) Adres: Postbus 12, 4493 ZG Kamperland, tel. 0113 - 374110. ADRI Zn BV is een jong en dynamisch groeiend bedrijf op het gebied van mossel- en oesterhandel, alsmede de handel in verse vis, diepvries vis, visproducten en overige schaal- en schelpdieren dat gevestigd is in Yerseke (Zeeland). Wegens uitbreiding van onze bedrijfsactiviteiten hebben wij op korte termijn een vacature. Wij zijn op zoek naar een: Functieomschrijving - Uitvoeren van alle voorkomende magazijn/logistieke handelingen Functie eisen - Klantgerichte instelling - Flexibel - Geen 8 tot 5 mentaliteit - Bereid de handen uit de mouwen te steken Voor deze baan bieden wij een arbeidsvoorwaardenpakket in overeenstemming met de functie. Is dit de baan of uitdaging die U zoekt, twijfel dan niet en richt uw sollicitatie binnen 14 dagen aan: ADRI ZN BV, Krab 17, 4401 PA Yerseke Voor inlichtingen kunt U bellen met Adri Bruijnooge telef. 0113572087. VLICOMP B.V. EDISONWEG 7A 4382 NV VLISSINGEN (NL) www.vlicomp.nl Vlicomp BV is gevestigd in Vlissingen en gespecialiseerd in het ontwikkelen van (maatwerk)software voor uiteenlopende markten. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste Je bent betroken bij het complete traject van ontwerp tot test waarbij kwaliteit een belangrijke peiler is. Daarnaast verleen je voor deze toepassingen ook ondersteuning aan gebruikers en dealers. Je herkent je in de volgende kenmerken: zelfstandig, kwaliteitsbewust, nauwkeurig, flexibel, klantgericht. Je hebt ervaring met software ontwikkeling, bij voorkeur in Visual Basic, of wil je graag in die richting verder ontwikkelen. Minimaal MBO werk- en denkniveau We bieden een fulltime baan met een marktconforme beloning in een informele werksfeer. Voor meer informatie kun je contact openemen met dhr. Mol of dhr. de Jonge (0118-479921). Je sollicitatie voorzien van een uitgebreide CV kun je binnen 21 dagen na de verschijningsdatum richten aan Vlicomp B.V., t.a.v. Directie, Edisonweg 7A, 4382 NV Vlissingen of per e-mail zenden aan tony@vlicomp.nl Steun de mensen die nu worden getroffen Wie zijn wij? De Stichting Kunsteducatie Walcheren zet zich in om een zo groot mogelijk deel van de Walcherse bevolking in aanraking te brengen met en te laten deelnemen aan culturele activiteiten. Dit doen wij onder andere door het verzorgen van een cursusaanbod op het gebied van: beeldende kunst, dans, audiovisuele technieken, theater en literatuur in Middelburg, Vlissingen en Veere. Daarnaast verzorgt KEW culturele projecten workshops, voorstellingen en cultuurmenu's en projecten in het basis- en voortgezet onderwijs. Meer informatie W: kunsteducatiewalcheren.nl T: 0118-414928 (Danie Ie Due) Educatief medewerker basisonderwijs (24 uur p/wk) Ter vervanging van onze collega zijn wij op korte termijn op zoek naar een educatief medewerker basisonderwijs. Tot 1 juli is deze persoon het aanspreekpunt voor alle basisscholen op Walcheren. Hij/zij initieert, organiseert en coördineert diverse projecten op het gebied van kunst en cultuureducatie. Taken Coördinatie en uitvoering kunst en cultuur menu's. Coördinatie, scouting en planning schoolvoorstellingen. Het opstellen van een activiteitenplan i.o.m. onderwijs en kunstinstellingen. Het uitvoeren van diverse taken behorende bij de steunfunctie onderwijs. Het leveren van een bijdrage aan de beleids ontwikkeling. Diverse werkzaamheden passend binnen de doelstellingen van de Stichting. Functie-eisen Opleiding op HBO-niveau, kunstvakopleiding en pedagogisch didactisch getuigschrift. Kennis van en visie op genoemd beleidsterrein. Ervaring in het basisonderwijs gewenst. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheden, besluitvaardig, financieel inzicht, zowel zelfstandig als in teamverband kunnen opereren. Beheerder/receptionist (32 uur p/wk) In verband met vervroegd pensioen van onze collega zijn wij op korte termijn op zoek naar een beheerder/receptionist. Wij zoeken een enthousiaste, klantvriendelijke duizendpoot die van aanpakken weet. Hij/zij draagt zorg voor het beheer en de receptie van onze accomodatie in Middelburg. Daarnaast vervult deze persoon één dag in de week de functie van receptionist in Vlissingen. Werkzaamheden vallen soms ook in de avonduren. Taken Beheer accomodatie. Het verrichten van lichte onderhoud- en reparatiewerkzaamheden. Het functioneren als aanspreekpunt voor cursisten en docenten. Het verzorgen van bar en kantine werkzaamheden. Afhandelen telefoonverkeer en postverwerking. Het opvangen en begeleiden van bezoekers. Verkoop cursusmateriaal. Lichte administratieve werkzaamheden. Functie-eisen Opleiding minimaal VMBO-niveau. Kennis van Word en Excel!. Klantvriendelijk, representatief, flexibel, goede mondelinge vaardigheden. Ervaring in een dergelijke functie is een pré. Wat bieden wij? Afwisselend creatief werk, binnen een enthousiast team, bij een dynamische instelling met veel ruimte voor eigen inbreng en ideeën. Op beide functies is de CAO KE van toepassing. Schoolvakanties vrij. Reageren Herkent u zich in één van bovenstaande omschrijvingen? Stuur dan een sollicitatiebrief en CV voor 15 september 2008 naar: Kunsteducatie Walcheren, t.a.v. Danie Ie Due, Brouwenaarstraat 2, 4382 LK Vlissingen, ddc@kewalcheren.nl De Dienst Human Resources zoekt Administratief/Secretarieel medewerker (1.000 fte) Ervaring op het gebied van het ondersteunen van personele aangelegenheden wordt gezien als een voordeel. Kijk voor meer informatie op www.roczeeland.ril of www.werkeninhetmbo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 130