Grensverleggend internationaal scheepvaartbedrijf VROON Banen JobTrack.nl www.werkenbijvroon.nl Kijk ook op PZC Zaterdag 30 augustus 2008 I 69 Vroon is een internationaal opererend scheepvaartbedrijf met een eigen vloot van meer dan 150 schepen, met een bemanning van ongeveer 3500 zeevarenden. We hebben meerdere dochterondernemingen, joint ventures en partnerships in Nederland, Groot-Brittannië, Italië, Australië, Singapore, Cyprus, Curapao en Canada, Op dit moment heeft Vroon een nieuwbouw/programma van zo'n 60 schepen. Deze worden opgeleverd tussen 2008-2012 en ondersteunen de wereldwijde uitbreiding van Vroon. De organisatie kenmerkt zich door een hoog ambitieniveau en brede ontwikkelings mogelijkheden. Op het hoofdkantoor in Breskens zorgen circa 90 medewerkers voor een brede ondersteuning van de scheepvaartactiviteiten, onder andere op operationeel, iet, financieel, juridisch, personeels- en administratief gebied. Onze afdeling Finance Accounting is verantwoordelijk voor het financieel management en de financiële administratie voor ongeveer 130 groepsmaatschappijen wereldwijd. Voor de verdere groei van onze onderneming zijn we op zoek naar financiële professionals en talenten voor de volgende functies: Financial Controller (1 fte) In deze rol ben je samen met je collega's verantwoordelijk voor de betrouwbaarheid van alle uitgaande financiële informatie van Vroon. Je levert een bijdrage aan de totstandkoming van de externe verslaggeving van de groep en het opstellen van de maandelijkse rapportages. Bovendien ontwikkel, standaardiseer en implementeer je grondslagen ten behoeve van de verslaglegging. Assistant Controller (1 fte) Je bent als Assistant Controller onder leiding van je supervisor verantwoordelijk voor de juistheid van de financiële administratie. Je helpt bij het verzorgen van de interne maandelijkse en jaarlijkse managementinformatie, controleert en analyseert de financiële gegevens en ondersteunt bij diverse interne projecten. Administrator Accounting (1 fte) Je bent verantwoordelijk voor de administratie op het gebied van operationele kosten. Je draagt zorg voor het opstellen van de nota's, het verwerken van de facturen en het voor bereiden van betalingen. Hierbij gaat het onder andere om reisadministraties, office-administraties, exploitatiekosten van schepen, de administratie van circa 100 schepen en de projectadministratie van een omvangrijk nieuwbouw- programma. Daarnaast ontwikkel en implementeer je standaarden voor accountingprocessen, -systemen en -rapportages. Administrator Payroll (0,6 fte) Je bent verantwoordelijk voor het voeren van de salaris administratie voor het walpersoneel van diverse Nederlandse ondernemingen (circa 160 medewerkers). Naast het verwerken van mutaties verzorg je de afdrachten volgens de fiscale en sociale wetgeving en beantwoord je vragen van medewerkers over salarisspecificaties en aanverwante regelingen. Financial Trainee (1 fte) Als Financial Trainee ben je werkzaam op de afdeling Accounting Reporting. Je wordt aangestuurd en begeleid door senior collega's. Op deze afdeling maak je kennis met diverse boekhoudkundige werkzaamheden. Je houdt je o.a. bezig met de verwerking van kas-, bank- en giroafschriften, journaalposten en interne facturatie. Ook ben je verant woordelijk voor het vervaardigen en documenteren van balans- en winst- en verliesspecificaties. Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met Richard Geevers, tel.: 0117-38 49 10. Voor sollicitaties: Paul Brand, HR Officer Haven Westzijde 21, 4511 AR Breskens Postbus 28, 4510 AA Breskens T: 0117-38 49 10 F: 0117-38 42 18 E: careers@vroon.nl W www.vroon.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. wt "'j fflmipK fffOTT TBWn c

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 127