MERCURI A Banen I JobTrack.nl stedenbouwkundig medewerker www.middelburg.nl Supervisor operations (m/v) Receptioniste/telefoniste (m/v) MEDEWERKER GROENBEHEER M Medewerker openbare ruimte A (groen) MEDEWERKER GROENBEHEER Medewerker openbare ruimte B (groen) pzc Zaterdag 30 augustus 20081 67 De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tege lijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmans woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor ver nieuwing en verbetering Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevingsvermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Wij zoeken een: Stedenbouwkundig medewerker Afdeling Ruimtelijk Beleid Voor 36 uur per week Functie: Adviseren op het gebied van ruimtelijke ontwikkeling en ontwikkelen van beleid. Begeleiden en/of ontwerpen van inrichtings-, verkavelings- en bestemmingsplannen. Profiel: hbo-werk- en denkniveau aangevuld met relevante werkervaring Salaris: maximaal 3.418,- bruto per maand (functieschaal 9) bij een 36-urige werkweek. Afhankelijk van uw prestaties is er op termijn doorgroeimogelijkheid naar de uitloopschaal. Reageer! Stuur uw sollicitatie voor zaterdag 13 september 2008 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. mevrouw N.L. de Groot-Bouter, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer infor matie vindt u op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TERMINALS FLUSHING BV Zoekt per direct: Mercuria Terminals Flushing is een zelfstandig opererende olie op- en overslag terminal. Naast de opslag van minerale olie voor diverse klanten, verzorgen wij het vervoer en handling hiervan. Dit gebeurt via wegtransport, binnenvaart en zeevaart. Nauwkeurigheid, veiligheid en klantgerichtheid gaan bij ons voorop, hand in hand met een goede sfeer binnen een professioneel team. Vanwege op handen zijnde uitbreidingen zijn wij per direct op zoek naar een Supervisor Operations en een Receptioniste/telefoniste. Werkzaamheden/verantwoordelijkheden Supervisor Operations: - Dagelijkse leiding aan de operationele buitendienst. - Zorg dragen voor een veilige en milieuverantwoorde operatie van de terminal(s). - Toezicht houden op de juiste afhandeling van de administratieve operationele werkzaamheden. - Toezicht houden op de functionele staat en onderhoud van materiaal en materieel. - Opstellen en bewaken van het operationeel budget. - Uitvoering geven aan het kwaliteits- en preventiebeleid. Functie-eisen Supervisor Operations. - HBO werk- en denkniveau. - Leidinggevende ervaring en affiniteit met tankopslag c.q. petrochemie. - Representatief, goede communicatieve vaardigheden en flexibel. - Hands- on mentaliteit, accuraat, stressbestendig. Werkzaamheden Receptioniste/telefoniste - Het aannemen en doorverbinden van binnenkomende telefoongesprekken. - Het ontvangen en registreren van bezoekers en contractors. - Het ontvangen van tankauto chauffeurs en (administratief) opstarten verladingsprocedure. - Het verzorgen van de binnenkomende en uitgaande post. - Verrichten van diverse secretariële taken en administratieve werkzaamheden. Functie-eisen Receptioniste/telefoniste: - HAVO werk en denk niveau. - Goede beheersing van de Engelse taal; Duits en Frans is een pré - Gedegen kennis van MS Office. - Ervaring hebben in een vergelijkbare functie. - Representatief, goede communicatieve vaardigheden en flexibel. - Hands- on mentaliteit, accuraat, stressbestendig Beide functies zijn fulltime en de salarissen zijn marktconform en afhankelijk van leeftijd en ervaring. Stuur uw schriftelijke sollicitatie, graag binnen veertien dagen, naar onderstaand adres: Mercuria Terminals Flushing B.V. t.a.v.: Terminal manager - Postbus 313 - 4380 AH Vlissingen Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bij de afdeling Beheer en Onderhoud (cluster Groenbeheer) zijn vacatures ontstaan voor de functies van 36 uur per week vac. nr. 20-08 FUNCTIE-INFORMATIE EN PROFIELSCHETS U verricht werkzaamheden met betrekking tot het beheer en onderhoud van de openbare ruimte, in hoofdzaak in het openbaar groen. U onderhoudt en bedient materiaal en materieel. U verricht deels meer complexe onderhouds- en aaniegwerkzaamheden zoals plant werk volgens een beplantingsplan. U bent verantwoordelijk voor de tijdsbewaking en de aflevering van kwalitatief goede producten. Voor deze functie vragen wij kandidaten die in het bezit zijn van een diploma mbo-niveau 3 op het terrein van groenvoorziening. 36 uur per week vac. nr. 21-08 FUNCTIE-INFORMATIE EN PROFIELSCHETS U verricht werkzaamheden met betrekking tot het beheer en onderhoud van de openbare ruimte, in hoofdzaak in het openbaar groen. U onderhoudt en bedient materiaal en materieel. U verricht uitvoerende werkzaamheden m.b.t. groenvoorzieningen. Voor deze functie vragen wij kandidaten die in het bezit zijn van een diploma mbo-niveau 2 op het terrein van groenvoorziening. Voor beide functies geldt dat u bereid bent relevante opleidingen te volgen. Verder dient u een flexibele instelling te hebben en bereid te zijn alle binnen de afdeling eft het cluster voorkomende werkzaamheden aan te pakken, als dat nodig mocht zijn ook buiten de gangbare werktijden, bijvoorbeeld vanwege inzet bij piketdienst of vanwege weersomstandigheden. U bent in het bezit van een rijbewijs B/E. AfDELSNGSIN FORMATIE De afdeling Beheer en Onderhoud is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte inclusief gemeentelijke gebouwen. Binnen de afdeling werken momenteel 130 personen. Het cluster Groenbeheer is met name verantwoordelijk voor de aanleg en het onderhoud van openbaar groen, de gemeentelijke begraafplaatsen en de buitensportaccommodaties. Binnen het cluster Groenbeheer werken 58 personen. INFORMATIE EN SOLLICITATIE Het functieniveau van medewerker openbare ruimte A (groen) is schaal 5. Bij 36 uur per week is het maximumsalaris bruto 2.320,-- per maand. Het functieniveau van medewerker openbare ruimte B (groen) is schaal 4. Bij 36 uur per week is het maximum salaris bruto 2.202,- per maand. Het aanvangssalaris wordt vastgesteld aan de hand van ervaring en diplomabezit. Meer informatie over de gemeenteTerneuzen kunt u vinden op www.terneuzen.nl. Voorvragen over deze functies kunt u terecht bij de heer G. Huys, hoofd cluster Groenbeheer, bereikbaar op telefoonnummer 0115-455 000. Schriftelijke sollicitaties met cv kunnen tot 17 september 2008 worden gericht aan het College van Burgemeester en Wethouders vanTerneuzen, postbus 35, 4530 AATerneuzen, per email gemeente@terneuzen.nl of via de website www.zeelandwerkt.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De gemeenteTerneuzen, een slag vaardige en professionele organi satie waar mensen graag werken. Samen met inwoners, bedrijven en instellingen wordt gewerkt aan vérdere ontwikkeling van wonen, werken en recreëren voor onze ruim 55.000 inwoners. Wij streven hierbij een klantgerichte werkwijze na. Om onze doelstellingen waar te kunnen maken, willen we onze organisatie versterken met mensen die vraag- en resultaatgericht werken en integer zijn. TERNEUZEN, ruimte voor werk, ruimte voor leven GemeenteTerneuzen, Oostelijk Bolwerk 4, postbus 35, 4530 AATerneuzen, tel.: 0115-455 000, www.terneuzen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 125