Hogazon O Groep dJobTrack.nl I Kunststof Totaal Gemak zoekt enthousiaste ondernemers m/v in Goes, Terneuzen en Hulst Aluminium Montage vakmannen Zonwering Magazijn meesters Diploma gehaald? Informatie Salaris Solliciteren Curadomi Goede collega's, wij zijn er m Verzorgende op basis van oproep Administratieve ondersteuner (18-24 u p/w) Kijk ook op Doiieii PZC Zaterdag 30 augustus 20081 51 Totaal Gemak is een landelijk opererende winkelketen van convenience winkels. Het assortiment bestaat uit kadoartikelen, wenskaarten, lectuur, zoetwaren, staatsloten, lotto, tickets en rookwaren. Op dit moment telt Totaal Gemak 165 winkels verspreid over heel Nederland. WIJ BIEDEN een goedlopende locatie in Goes een nieuwe tocatie in Terneuzen en Hulst volledige zelfstandigheid als ondernemer complete automatiserings oplossing deelname aan landelijk promotie- en reclamebeleid individuele begeleiding interne opleidingen trainingen sterke inkoopcondities A-merken aangevuld met eigen huismerk lidmaatschap van de coöperatieve vereniging van Totaal Gemak en daardoor inspraak in het beleid van de organisatie WIJ ZOEKEN een gezicht voor onze formule in Goes, Terneuzen en Hulst. Een ondernemende duizendpoot die graag 2000 klanten per week tot dienst is in een eigentijdse,, trendy winkel. 'f®. Stuur je motivatie en CV naar: .Tl Postbus 386 6200 AJ Maastricht NL ";-j telefoon 043 358 19 50 info0totaalgemak.com :"'Tj www.totaalgemak.com TOTAAL GEMAK voor elke dag een glimlach Heinkenszand H Middelburg Apart bedrijf Hogazonis niet zomaar een bedrijf. Het is een hechte familie waarin iedereen op haar of zijn plaats eraan bijdraagt dat we produkten van top niveau kunnen produceren en leveren. Prettig bedrijf Natuurlijk werken we allemaal zo goed en zo hard we kunnen. Maar we werken daarbij samen, helpen elkaar waar nodig. Ambitieus bedrijf Hogazon legt voor zichzelf de lat hoog. We willen niet minder dan marktleider worden in Zeeland. Prima geoutilleerd bedrijf Goed werk vraagt om goed gereedschap. Dat zit bij Hogazon wel goed. We beschikken over de nieuwste apparatuur en een nieuw wagenpark. Veelzijdig bedrijf Wij bedienen zowel de particu liere opdrachtgever als het bedrijfleven en overheids instellingen. Bijzonder bedrijf In onze eigen fabriek in Heinkenszand produceren we de aluminium en de kunststof kozijnen zelf. Daarmee hebben we een unieke positie in dit marktsegment. Belangrijktse taken Je bent de vakman die bij de klant zorgt voor de përfecte montage. Je werkt precies, ruimt na afloop zelfde gemaakte rommel op en je bent vriendelijk en beleefd. Opleidingsniveau Wij zoeken mensen met "gouden handen". Je wordt eerst grondig ingewerkt. Heb je rijbewijs B(E)? In dat geval kun je plaatsnemen achter het stuur van een van onze splinternieuwe bedrijfsbussen. Belangrijktse taken Samen metje collega's zorg je ervoor dat het magazijn altijd up-to-date is. Voorraadbeheer is een belangrijk onderdeel van je takenpakket. Goed kunnen samenwerken is een must. Opleidingsniveau Je opleidingsniveau heeft niet onze hoogste prioriteit. Wij leiden je binnen ons bedrijf op tot een topper in je vak. Heb je netje diploma gehaald? Allereerst: Proficiat! Wij nodigen ook jou van harte uit om te solliciteren naar een van bovenstaande functies. Wilje meer informatie overéén van de vacatures? Bel 0113 56 88 00 en je krijgt de informatie uit de eerste hand van een collega die op de betreffende afdeling werkt. Vakmensen weten we te waarderen. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn bij ons bedrijf uitstekend geregeld. Heb je belangstelling voor één van onze vacatures? Stuur dan voor 14 september a.s. je sollicitatiebrief, voorzien van cv en recente pasfoto naar: Hogazon Groep b.v. t.a.v. de heer J.J. van Horssen Schouwersweg 5, 4451 HS Heinkenszand. "KerS (aantal uren in overleg) Functie-eisen ;-r' van een auto. Meer ren? Ga naar www.curadomi.nl of bel (0113) 33 30 30 of (0113) 33 3032 Curadomi, organisatie voor thuiszorg Postbus 55,4420 AC Kapelle Organisatie voor thuiszorg De functie ia Met een klein team ben je verantwoordelijk voor de zorg bij cliënten thuis. Voor de functie vragen wij een opleiding verzorgende niveau 3. VOOR ONZE THUISZORG, ZIJN WIJ PER DIRECT OP ZOEK NAAR EEN: De functie ££g kennis van en ervaring met geautomatiseerde systemen o.a. Word en Excel; goede mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Voor meer informatie verwijzen wij je naar onze website: www.terweel.nl en www.terweelzorgstroom.nl Jparthaplantsoen 1, 4462 AV Goes, Tel. 0113 - 216 878 Ter Weel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 107