dat we geen gelijk krijgen WINTERSPORT Ciooo nog dit jaar verwisseld voor Aldi OM gaat in beroep tegen straf chauffeur ERIK Wte LJita. 99.95 tf&ejsz&f&r pastes Alleen vakkenvullers naar Albert Heijn, rest personeel naar Aldi. OM vindt verschil tussen eis en vonnis buschauffeur te groot. KN U IIT w PZC Donderdag 28 augustus 2008 1 27 f bij Efntersport Turf Speed Men/Women Van 79.95 Iravs Elegance 4200/Teq 420(1 Sravs Blin Jel Biackheath II He*/Hamei Van 49.95 lil 39.95 - - J®örcoYSj,.,..w>--: Mieuwe Burg 22-28, Middelburg, tel: (0118) 61 17 41 door Wendy van den Hurk VLISSINGEN - De Ciooo verlaat Vlis- singen. Voor het einde van dit jaar prijkt het Aldi-logo op het super marktfiliaal aan de Hermesweg. Eerder dit jaar werd bekend dat de Ciooo verdergaat als formule voor zelfstandige ondernemers, of dat de zaken worden verkocht aan der den. In de meeste gevallen is dat Ahold, van Albert Heijn, maar in Vlissingen heeft de Aldi toegesla gen. Schuitema, de organisatie achter de Ciooo, laat weten dat het perso neel niet voor zijn baan hoeft te vrezen. Woordvoerder Dieuwertje ten Feld: „Dat gaat in principe ge woon mee naar de Aldi. Alleen heeft die bepaalde functies niet in MIDDELBURG - Het Openbaar Minis terie (OM) legt zich niet neer bij het vonnis dat de Middelburgse rechtbank uitsprak tegen een bus chauffeur uit de gemeente Borsele. Twee weken geleden veroordeelde de rechters van de Meervoudige Strafkamer de 54-jarige werkne mer van Connexxion tot een werk straf van zestig uur en een voor waardelijke rijontzegging van een halfjaar. Volgens woordvoerder El ke Kool gaat het OM in hoger be roep, omdat het vindt dat er een te groot verschil zit tussen het von nis en de eis die drie weken gele den werd gesteld door officier van justitie Esther Bethlehem. Ze vroeg de man te veroordelen tot een werkstraf van 240 uur en zijn rijbewijs voor twee jaar in te trek ken. De man veroorzaakte op 21 sep tember vorig jaar een ongeval op de Langevielebuitenbrug in Mid delburg. Tijdens een uitwijkma noeuvre raakte hij met zijn bus een fietsster. Zij viel en brak daar bij haar elleboog. Volgens de offi cier had de buschauffeur die dag roekeloos gereden. Nog geen week later oordeelde de rechtbank dat de man niet roeke loos, maar wel 'aanmerkelijk on voorzichtig' had gereden. Juridisch gezien is dat een veel lichtere term dan 'roekeloos rijden'. Wanneer het hoger beroep dient is nog niet bekend. de winkel. Vakkenvullers bijvoor beeld. Maar we hebben de Albert Heijn aan de Gildeweg bereid ge vonden om die over te nemen." Voor de Aldi is de overname een lokale droom die uitkomt. Vorig jaar leek het bedrijf nog helemaal uit Vlissingen weg te moeten, toen de vergunning voor de 'tent' in de Glacisstraat afliep en de kelder van de Fonteyne te donker bleek. De super richtte zich eerst op bedrij venterrein Baskensburg, wat de ge meente tegenhield, om zich vervol gens op de oude Edah aan de Spui- komweg te storten. Dat is gelukt. Maar nu kan de super alsnog rich ting Baskensburg. En daar is de Al di blij mee. „Het is een heel goed vestigingspunt", glundert woord voerder Raymond van Os. „En het heeft wat energie gekost om te ko men waar we nu zijn. Maar nu hebben we dan ook niet één, maar twee filialen in Vlissingen." 0. OS 4371 De nieuwe NS7 mag worden doorgetrokken tot aan de Veersegatdam. Het kruispunt bij Vrouwenpolder verandert ingrijpend. Er komt straks een rotonde in het veld achter het kruispunt te liggen. foto Ruben Oreel Oude Markt 45 Vlissingen T: 0118 - 419 337 www.knuijtmode.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 29