Soort Doelpuntenfestivals in Cadzand en Philippine Terneuzense Boys krijgt op eigen TprnAiiTPn Ha veld plak slaag van Vlissingen 1 Cl 1 ,CU*CI 1 "IZaamslag heeft ook met Heinkenszand geen enkele moeite. Derby voor de beker boeit niet en eindigt in een 1-1-gelijkspel. Biervliet wint nipt van Schoondijke, Corn Boys moet acht goals slikken. 36 Woensdag 27 augustus 2008 pzc Raymond Wolff, middenvelder van Vlissingen, passeert Terneuzense Boys rechtsback Dennis van de Broeke (nummer 2). foto Wim Kooyman TERNEUZEN - Na de 6-i-overwin- ning op Goes, was Zaamslag ook veel te sterk voor Heinkenszand (8-0). Terneuzense Boys ging op ei gen veld zwaar onderuit tegen Vlis singen (0-6), terwijl HW'24 wei nig in te brengen had op bezoek bij Kloetinge. De Hulster ploeg ver loor met 4-0. Groep r. Zaamslag-Heinkens- »^and 8-0 (4-0): Na de 1-0 van Peter Dieleman in de twaalfde mi nuut kregen de bezoekers kort daarna hun enige kans van deze wedstrijd. Deze mogelijkheid werd niet benut, waarna Zaamslag voor rust verder uitliep naar 4-0 via een eigen doelpunt en treffers van Dennis Hamelink en Tom Nieuwelink. Na rust liep de thuis ploeg verder uit via Jordy Bakker, Alfaro Pentury, Mario de Fouw en kort voor tijd opnieuw uitblinker Dieleman: 8-0. Arnemuiden-Coes 1-0 (1-0): Jarco Sie- reveld 1-0. Groep 2. De Meeuwen-VCK 1-1 (0-1): 'Kierijn Dek 0-1, Timme Kwast 1-1. Groep 3. Terneuzense Boys-Vlis- singen 0-6 (0-2): Voor rust liep Vlissingen, dat in die fase niet echt domineerde maar wel de wed strijd controleerde, uit naar 0-2 via twee treffers van Rudley St. Jago. Nadat Raymond Wolff kort na de thee 0-3 had aangetekend ging het echt goed lopen bij de bezoekers. Terneuzense Boys kwam er niet meer aan te pas, waardoor de Vlis- singers konden uitlopen naar een ruime 6-o-overwinning via Dange- lo Martien (2x) en Besar Xhoxhaj. SSV'65-Veere 4-2 (1-2): Arcon Brasser 0-1, Christiaan Boon 1-1, Ricardo Telus- sa 1-2, Christiaan Boon 2-2, Christiaan Boon 3-2, Mansour Gader 4-2. Groep 4. Kloetinge-HW'24 4-0 (2-0): Niels Kole zette de thuis ploeg al na vijf minuten op een 1-o-voorsprong, waarna Marinus Baas er kort voor rust 2-0 van maakte. Al snel na de rust werd het 4-0 via prachtige treffers van Etienne Mallie en Niels Kole. De score had nog verder kunnen op lopen, maar in de 80e minuut mis te Baas vanaf elf meter. Oostkapelle-SKNWK 2-2 (2-1): Arjen Pattenier 1 -0, Christiaan van Vossen 1-1, Arjen Pattenier 2-1, Wesley Goud 2-2. Groep S. WHS-Bruse Boys 0-4 (0-2). Dimitri Hooftman 0-1, Mats Willemse 0-2, George Geluk 0-3, Mats Willemse 0-4 (strafschop). DFS-Zeelandia Middelburg 1-3 (1-0). Léon de Bruine 1-0, Bestoen Awrah- man 1-1, Alper K05 1-2, Alper K09 1-3. Groep 6. Dosko-Colijnsplaatse Boys 5-0(2-0): Bart Dietvorst 1-0, Nick Schuurbiers 2-0, Laurens Greveling 3-0, Patrick Hendricks 4-0, Nick Schuurbiers 5-0. Groep 7. Aardenburg-AZW 3-2 (1-2): Via Wouter Buyze nam de thuisploeg een voorsprong, maar nog voor rust boog AZW de stand om in 1-2. Bert Apperlo te- Zaamslag wint weer ruim, maar Terneuzense Boys en HW'24 gaan hard onderuit. Aardenburg- AZW eindigt in 3-2, Steen tegen Wolfaartsdijk wordt 1-1. kende voor beide treffers. Na de hervatting bracht Merijn van der Plas de ploegen weer op gelijke hoogte: 2-2. Hij bezorgde Aarden burg ook nog de zege: 3-2. Nieuwdorp-GPC Vlissingen 1-3 (0-2). Erik de Ruyter 0-1 (strafschop), Martin Wilken 0-2, Janick van As 1-2. Erik de Ruyter 1-3. Groep 8. ZSC'62-RCS 0-7 (0-2). Hoes sein Bouzambou 0-1, Dennis de Noo- ijer 0-2, Dennis de Nooijer 0-3, Hoes sein Bouzambou 0-4, Hoessein Bouzam bou 0-5, Mourad Bobouh 0-6, Hoes sein Bouzambou 0-7. Zierikzee-Duiveland 3-1 (2-0). Ing- mar Quist 1-0, Wesley Quist 2-0, Benja min Verwest (strafschop) 3-0, Barry Steenpoorte 3-1. Groep 9. Steen-Wolfaartsdijk 1-1 (0-1): In een gelijkopgaande wed strijd bracht Harm Fluit Wolfaarts dijk voor rust op voorsprong: 0-1. Na een kwartier spelen in de twee de helft was het Sigi Leest die Steen terecht langszij schoot: 1-1. Tholense Boys - Dinteloord 3-1 (2-1). Erik van der Giessen 0-1, Reinier de Groen 1-1, Reinier de Groen 2-1, Reinier de Groen 3-1. door Frits Bakker HOEK - Voor de ingang naar de kleedkamer stond een jongeman die de indruk wekte dat hij net van het trainingsveld kwam. Jon ge, frisse blik, nauwelijks ver moeid, vervuld met een zekere trots, omdat hij als één van de ex ponenten van de nieuwe lichting van Terneuzen net een prachtige wedstrijd tegen Hoek (1-1) had ge speeld. „Ik vond Hoek eerlijk gezegd een beetje tegenvallen", straalde Niels Burm, de negentienjarige centrale verdediger die met zijn flegmatie ke spel de uitblinker was bij de un derdog. „Zij waren vooral na de rust wel wat beter, maar echt moei lijk hebben we het niet gehad." Het bekertreffen kreeg geen win naar en verdiende er ook geen. Ter- neuzen kwam al na twee minuten op voorsprong door Roel Alberti, die na een hoekschop van Ryan de Regt van dichtbij kon intikken. Voor de rust nog kwam Hoek op gelijke hoogte. Gideon Imagbudu kopte hard en zuiver in, op aange ven van Björn Langeveld en met de medewerking van Dennis Won- dergem die iets te ver voor zijn goal stond. Als Terneuzen zonder zijn balgoo chelaar Jonathan Constancia speelt en Hoek zonder de dwin gende ogen van Paul Telussa, dan is de prestigeslag tussen de twee ri valen een wedstrijd die zelden boeit, weinig hoogstandjes kent en bij vlagen zelfs slaapverwek kend is. De derby voor de beker trok amper honderdvijftig toe schouwers, de thuisblijvers hoe ven geen spijt te hebben. Terneuzen voelde zich met zijn jonge elftal de morele winnaar en was in elk geval met de ambitie naar Hoek gekomen om er een Het bekerduel tussen Hoek en Terneuzen kan nauwelijks boeien. Amper hondervijftig toe schouwers zien dat de Zeeuws- Vlaamse derby in 1-1 eindigt. mooie avond van te maken. Het beeld van de slotfase was in dat op zicht veelzeggend. De hele bank van Terneuzen met zijn techni sche staf en wisselspelers stond aan de rand van het veld om het elftal op te jagen, terwijl in het Hoek-kamp iedereen berustend bleef zitten. Jan Verdegem, de man die Telussa vervangt als de re gisseur van het elftal, werd zelden gehoord. Hoek had vanzelfsprekend wel een overwicht, schiep zich af en toe kleine kansen, maar had in de voorste linie niet de spelers die slagvaardig waren in de afwerking. De meeste dreiging kwam van Gi deon Imagbudu, die twee keer met een kopbal gevaarlijk was, één keer scoorde en diep in de tweede helft keeper Wondergem op zijn weg vond. Het grote manco lag voorin, waar Ferry Alfons wel beweeglijk was, maar zelden effectief in zijn acties. Josimar Pattinama werd als diep ste spits aan banden gelegd door de centrale verdedigers van Terneu zen. Roel Alberti bleef vooral koel, terend op zijn routine en Niels Burm liet weer zien dat hij kan uit groeien tot één van de meest be gaafde verdedigers op de Zeeuwse velden. Terneuzen speelde bij af wezigheid van Constancia met één diepe spits. Sinan Coban had de ondankbare taak gevaar te stich ten, maar werd op snelheid voor de rust twee keer afgetroefd door Tim Mechelink, die de aanvaller de weg naar de goal afsneed. Hoek-Terneuzen Hoek-Terneuzen 1-1 (1-1). 2. Roel Alberti 0-1, 40. Gideon Imagbudu 1-1. Scheidsrechter j. de Bat (Goes). Gele kaart: Maarten van Rosevelt, Jeroen van de Broeke (beiden Hoek), Dwight van Hulle (Terneuzen). Aantal toeschouwers: 150. Hoek en Terneuzen hebben nu beiden vier punten in groep 2. Zaterdag valt de beslissing, bij Hoek-De Meeuwen en Terneu- zen-VCK. Angelo Martié (rechts) scoorde gisteravond drie keer voor Cadzand, maar zijn ploeg verloor desondanks met 7-3 van Groede. archieffoto Peter Nicolai terneuzen - In Cadzand en Philip pine kregen de toeschouwers gis teravond een regen aan doelpun ten te zien. Cadzand verloor met 3-7 van Groede, terwijl Philippine met 4-6 onderuit ging tegen We- meldinge. Groep 45. Cadzand-Groede 3-7: Door twee treffers van Iljas Yavuz ■"kwam Groede op 0-2. Drie doel punten van Angelo Martié (waar van één in de tweede helft) resul teerden in een 3-2-voorsprong voor Cadzand. Door treffers van Ralph Kramer, Sander ter Mote (beiden tweemaal) en Pascal van Opdorp liep Groede uit naar 3-7. •Groep 47. Volharding-Terhole 4-1: Bart van der Meer zette Terho le op voorsprong. Via Barend Schik kwam Volharding langszij 'en door treffers van Michael Boon man en John Sommeijer stond het bij de rust 3-1. Na rust zorgde Ba rend Schik voor 4-1. SVD-Oostburg 0-1: In een leuke wedstrijd zorgde Quintin de Muer in de slotseconde van de eerste helft voor 0-1. Na rust kwam de Zeeuws-Vlaamse zege niet meer in gevaar. Groep 48. Biervliet-Schoondijke 2-1: In een slechte wedstrijd trok Biervliet aan het langste eind. In de eerste helft bracht Tim Bogaart de thuisclub op voorsprong. Jacco IJzendijke-Luctor eindigt in 1 -1Hulsterloo wint het duel met Grenswachters Seen bepaalde de ruststand op 1-1. Timon van der Hooft zorgde na de pauze voor 2-1 en bezorgde Bier vliet daarmee de verdiende over winning. Groep 54: Philippine - Wemel- dinge 4-6 (2-4): Via Pieter Bolle, Wilco Zuiddijk en Remy Bruinoo- ge stond het al snel 0-3 voor de be zoekers. Chiel de Smet deed na een half uur iets terug: 1-3. Pieter Bolle vergrootte de marge weer (1-4), waarna Timmy Goossens de ruststand op 2-4 bepaalde. Timo de Bock schoot Philippine weer dichterbij (3-4), maar Robin van der Linde zorgde al snel voor de 3-5. Via Pascal Wedage (4-5), en Wilco Zuiddijk (4-6) werd de eind stand bepaald. Groep 55. IJzendijke-Luctor 1-1 (0-1): Thijs van den Dries zorgde ervoor dat Luctor met een nipte voorsprong kon gaan rusten (0-1). Daarna domineerde de thuisploeg een half uur lang. Lodewijk van Keeken tekende voor de gelijkma ker (1-1). Groep 56. Patrijzen-Corn Boys 8-0 (4-0). Aynsley Jansen 1-0, Aynsley Jan sen 2-0, Ouassim Hamoudi 3-0, Ri chard Hardebol 4-0, Richard Hardebol 5-0, Ouassim Hamoudi 6-0, Edwin Ca- pello 7-0, Aynsley Jansen 8-0. Groep 58. Grenswachters-Hul- sterloo 1-3 (0-1): Door een doel punt van Remy van Iteghem werd het 0-1. Kenneth Mangnus scoorde na rust 0-2, waarna Danny Polly de spanning even terug bracht (1-2). Daan van Damme bepaalde de eindstand op 1-3. Krabbendijke-ZPR 2-3 (2-0). Danny Weber 1-0, Theo van Houten 2-0, Ali Ozturk 2-1, 2-2 en 2-3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 72