♦W Twee jaar geleden de ware gevonden' geld terug' Libéma: flinke schadepost Organisatie van Goes in Concert toch tevreden Borsele zoekt liefhebbers voor oude school SALONIKI Ritthems stel hoopt op een droombruiloft in tv-programma RTL. AviN avans B PZC Woensdag 27 augustus 2008 I 23 Mark Kuzee en Petra Maartense dromen van een million dollar wedding. foto Ruben Oreel GRIEKS RESTAURANT PARTYCENTRUM GOES Iedere donderdag en vrijdag Verse Visbar 14,95 p.p. Beestenmarkt 10 - Goes tel.(0113)215 715 www.saloniki.nl door Maurits Sep RITTHEM - Zij had hen al opgege ven voor het RTL-programma 'Mil lion dollar wedding' vóórdat ze hem ten huwelijk vroeg. Gelukkig zei hij 'uhm, ja hoor'. Daarna heeft Mark Kuzee haar officieel nog eens gevraagd. „Ik blijf een vrouw hé", zegt Petra Maartense lachend. Van de vierduizend stellen die zich hadden aangemeld voor het programma, waren er achthon derd uitgenodigd voor de voorron de. Daarvan zijn er honderd over. Zeven koppels gaan uiteindelijk door. „We moeten er dus 93 ver- neel van zijn bedrijf - twee vaste krachten, een uitzendkracht en een stagiair - heeft hij moeten ont slaan. De faillissementsaanvraag dient 9 september. Groot legt zich er niet zomaar bij neer. „Ik wil hier de Zeelandhallen niet zwart maken. Feit is wel dat er van die kant ook fouten zijn gemaakt. De reclamecampagne was klaar, maar daarna heb ik lang moeten wach ten op de ondertekening van het contract. Daardoor kon ik in april pas beginnen met de campagne. Dat is vrij laat. De wisselingen in de directie van de Zeelandhallen hebben me ook parten gespeeld. Na het vertrek van Chris den Dek ker kwam interimmanager Theo van der Steen, die nu uit de run ning is. Ook de opzet van de kaart- slaan om mee te mogen doen." Daar hebben ze massale steun voor nodig. Wie hen een grootse bruiloft gunt, kan stemmen via www.rtl.nl/milliondollarwedding. Op 8 september sluit de stem ming, op 10 september horen ze of ze tot de gelukkigen horen die de komende weken op tv verder strijden voor de hoofdprijs. De eer ste tv-uitzending van Million dol lar wedding is zaterdag aanstaande om 20.00 uur. De eerste ronde, in Slot Zeist, was een eitje. Verkleed als zwervers (ook een idee van Petra) kregen ze direct de lachers op hun hand en de daarmee voldoende stemmen. Ze mochten zelfs meteen een film pje opnemen voor de volgende ronde. „Dan hoefden we niet weer een keer op en neer te komen van uit Ritthem", vertelt Mark. „Want Ritthem, dat moesten we toch echt even uitleggen waar dat ligt." Dat moest hij trouwens ook aan zijn aanstaande bruid, die uit de Randstad komt en nog nooit in Zeeland was geweest. T\vee jaar ge leden leerden ze elkaar kennen in Scheveningen, een jaar geleden 'We moeten dus nog 93 koppels verslaan om mee te mogen doen' verkaste ze met haar twee kinde ren naar Ritthem. Een grote stap, maar ze is er gelukkig. De kinde ren ook. En Mark ook: „Ik heb al tijd gezegd dat ik pas zou trouwen als ik de ware had gevonden. Dat is twee jaar geleden gelukt." Hoewel ze 39 (hij) en 35 (zij) zijn en zij twee kinderen heeft, is geen van beiden ooit getrouwd geweest. „Wie denkt dat wij al vijf huwelij ken achter de rug hebben, heeft het mis." Haar beeld bij de ideale bruiloft is gevormd door de Sis- sy-films. Mooie jurk, meterslange sleep. „Dan kunnen de kinderen die vasthouden." Of de bruiloft op kosten van RTL mag, moet de ko mende weken blijken. Winnen ze, dan is de live-uitzending op 1 no vember. Winnen ze niet, dan duurt een huwelijk geen tien jaar meer. Marks ouders zijn al oud en hij wil ze erbij hebben. Petra: „Ie dereen weet nu toch al dat we plannen hebben, dan hoef je ook geen jaren meer te wachten." GOES - Ondanks het tegenvallende aantal bezoekers dit jaar komt er volgend jaar waarschijnlijk wel een nieuwe editie van Goes in Concert. Dat verwacht voorzitter Kees van Overloop van de organi serende stichting. Met 8000 kaar ten beschikbaar en 'slechts' 5000 bezoekers was de opkomst bedui dend minder dan vorig jaar. Of dat aan het weer lag of aan de pro grammering moet in een evaluatie duidelijk worden. Hier zal ook de financiële situatie besproken wor den. Maar volgens Van Overloop is die in orde en kunnen alle rekenin gen worden betaald. Timmermans JL op 19 augustus 2008 heeft gerechtsdeurwaar der Marco Rave te Goes op verzoek van Cornelia Breur, te dezer zake woonplaats kie zende te Goes aan de Vlasmarkt 6 ten kantore van AGIN Timmermans gerechtsdeurwaar ders/incasso, bij exploot de heer Peter VER BURG en mevrouw Margriet W. WOUTERSE, beiden thans zonder bekende woon- of verblijf plaats, gedagvaard om op 24 november 2008 's morgens om 10.00 uur te verschijnen voor de E.A. Kantonrechter te Middelburg die alsdan en aldaar zitting houdt in het gerechtsgebouw aan de Kousteensedijk 2. In de dagvaarding wordt onder meer veroordeling gevraagd tot betaling van een geldsom. Belanghebbenden kunnen zich voor een afschrift van genoemd exploot wenden tot: AGIN Timmermans, Vlasmarkt 6, Postbus 2139 4460 MC Goes, tel. 0113-246333. BORSSELE - Voor het sinds kort ver laten schoolpand aan de Troyeweg bij de sportvelden van het dorp Borssele is de gemeente Borsele op zoek naar liefhebbers die er iets zinvols mee willen doen. Het liefst wil de gemeente het pand behouden, omdat sloop kapi taalvernietiging betekent. Ook ideeën voor een nieuwe invulling zijn welkom. De gemeente heeft eerder bij woningstichting R8cB Wonen de belangstelling gepeild voor woningbouw. R&B Wonen heeft onlangs twaalf seniorenwo ningen in Borssele gerealiseerd bij de nieuwbouw voor de reformato rische ds. Kerstenschool. Van augustus 2006 tot juli dit jaar zat een gedeelte van de Kersten- school aan de Troyeweg. Voor au gustus 2006 huisde er de openbare basisschool. Een omwonende ge bruikt de school tijdelijk voor op slag. Hij houdt er ook toezicht. verkoop via het Were2card-sys- teem werd vertraagd. Ik heb zelf de voorverkoop te elfder ure gere geld. Multimediaschermen in de hallen stonden niet aan tijdens evenementen om reclame te ma ken voor Stars of the Juniverse. Zo kan ik doorgaan. De Zeelandhal len hebben me laten zitten." Voor Groot rest nu de 'schuldhulp verlening'. Door de toestand is ook zijn relatie gestrand. Zielig in een hoekje kruipen, wil hij niet. „Ik wil hoe dan ook die 450 kaart- jesbezitters, terugbetalen. Het gaat om ruim 9000 euro. Dan ga ik maar bij een baas werken. Want, hoewel anderen nu het tegendeel beweren, ik ben integer en ga zor gen dat deze mensen hun geld te rugkrijgen, al kan het even duren." Reactie Libéma, eigenaar Zee landhallen, op relaas Ratan Groot: „Wij vinden het prettig om te horen dat de heer Groot voorne mens is aan alle gedupeerde kopers van kaarten het geld te retourneren. Het is voor ons als verschaffer van ruimte aan evenementenorganisato ren belangrijk dat gasten een mooie belevenis ondergaan en dat zij wan neer dit niet mogelijk is, zoals in het geval van dit evenement, niet voor de kosten opdraaien. Wij betreuren het niet doorgaan van het evene ment net zozeer als dat wij het on prettig vinden om nu naar de rechter te moeten stappen. Echter, ook Zee landhallen Goes heeft veel inspannin gen geleverd om dit evenement te la ten slagen en heeft nu te maken met een flinke schadepost. Last minute inschrijfauond ontdek 't bij hogeschool

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 57