Op zoek naar de ZEUMERHIT, ÜSSESD omroep zeeland Koe op de uitkijk Grazende koeien in de wei zien we wel vaker, maar deze koe zoekt het duidelijk hogerop. Maartje en Bernadette Kasander uit Koudeker- ke waren op weg naar huis na een middagje Zwierenlantijn in Aagtekerke, toen ze op de Koekoeksweg deze koe op de uitkijk zagen staan. Of hij van het uitzicht aan het genieten was of aan het kijken of het gras bij de buren daadwerkelijk groener is weten we niet, maar deze grappige foto belonen wij met een PZC-strandtas. Ook kansmaken op een strand- tas? Stuur een originele zomerfoto in via pzc.nl. MHHHi Simarik van Tarkan koos u gisteren uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van gisteren tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af. Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM: Ether: 87.9 FM i, Jan Pieter Gleeren (70) uit Vlissin- gen Nomineert: 'Una paloma blanca' Van: George Baker Motivatie: „In die tijd was voer ik mee op de Olau-lijn. Die ging van Vlissingen naar Sheerness. Ik hielp dan mee met het schip naar zee loodsen. Daarna voer de kapitein verder en als we aankwamen gin gen we feesten. Baker trad regelma tig op, dus ik heb hem vaak live ge hoord. Echt een geweldige tijd." ÜSl' 1 Peter Sauer (48) uit Dordrecht Nomineert: 'Purple Rain' Van: Prince Motivatie: „Dat vind ik wel een toe passelijk lied voor deze zomer. Al die regen. Gelukkig weten we dat het niet meer dan normaal is in Ne derland. We verblijven in Burgh- Haamstede en met die slechte da gen gaan we winkelen, zwemmen of steden bekijken. We blijven nog een week en hopen dat we een keer van het strand kunnen genieten." Willem Terhos (62) uit Ulft en Die- neke Aarts (57) uit Vlissingen Nomineert: 'Hoe je heette ben ik vergeten' Van: Johnny Hoes Motivatie: „Dit is een gouden oude. Mijn zoon was vroeger DJ en ik hielp mee met opbouwen en afbre ken. In Dieren hadden we een feest van de brandweer en die mannen konden nipt stijldansen. Toen ik dat deed vond iedereen dat geweldig. Na afloop kreeg ik een fles drank."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 31