y in Familieberichten 'K e. ii«.jj o rf}^ Colofon Familieberichten t' 4 24 I Woensdag 27 augustus 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maü tel fax pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Geboren op 24 augustus 2008 Sven Zoon van Erik Jitske Kok Broertje van Timon Klaverakker 51 4341 MAArnemuiden Bedroefd delen wij mede dat mijn lieve zoon, mijn broer, zwager en onze oom Wim van Driel na een moeilijke periode is overleden. 12 september 1954 21 augustus 2008 M. van Driel-Kort Ad en Marianne van Driei René Rowena Eric en Monique Evalien, Mark Correspondentieadres: Anjelierenlaan 52 4382 PZ Vlissingen Wim is in besloten kring gecremeerd. Dag Wim Je beste vriend, Bert Dankbaar voor alles wat wij in onze ouders hebben ontvangen, delen wij U mee, dat na een voltooid leven nu ook van ons is heengegaan onze dierbare moeder, oma en omi Brandelina Betsie van 't Net Amersfoort 22 augustus 1915 t Bameveld 23 augustus 2008 sggsj 17 september 1940 te Amersfoort met Jan Evert van de Fliert 18 december 1914 f22 maart 1974 Barneveld: A. van de Fliert Jan van Schaffelaarstraat 60 P. van de Fliert-Dekker Barneveld: H.G. van de Fliert Brouwersstraat 6 In herinnering: S.H.M. van de Fliert f 13 februari 2003 Domburg: I.E. van de Fliert Domburgseweg 30 executeur testamentair hun kinderen en kleinkinderen Schouten Hof 32 3771 BZ Barneveld Ingevolge haar wens zal de begeleiding naar haar laatste rustplaats in besloten kring plaatsvinden. Tot ons verdriet is op 77-jarige leeftijd overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, bonnie, zus en vriendin Joke van Niftrik-Traas Dordrecht: Job en Els van Niftrik-van der Valk Susan, Bas Middelburg: Paul en Anje van Niftrik-Bareman Krabbendijke: Jannie Krijger-Traas Kruiningen: Gommert en Jannie Traas-van Houte Carpentras (Fr): Bram Poldervaart Roosendaal, 24 augustus 2008 Verpleeghuis Heerma State Correspondentieadres: J. G. van Niftrik Rozenhof 16 3311 JT Dordrecht Joke is overgebracht naar Uitvaartcentrum Bakx, Heiningen 115 te Bergen op Zoom. De crematiedienst wordt gehouden op donderdag 28 augustus om 11.00 uur in het crematorium Zoomstede, Mastendreef 5,4623 RE Bergen op Zoom. Na de crematiedienst willen wij met u het glas heffen op Joke. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment. Het wilde niet meer. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan haar enorme wilskracht, liefde en zorg voor ons, geven wij u kennis dat te vroeg van ons is heengegaan mijn geliefde vrouw en onze lieve moeder Ingrid Huberdina Maria Riemens-Beerens Scheveningen, f Oost-Souburg, 7 september 1948 25 augustus 2008 Oost-Souburg: Jan Riemens Tobbie )St Oost-Souburg: Eveline en Michel Katwijk aan Zee: Christiaan en Henriëtte Amstelstraat 7 4388 RJ Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 29 augustus van 10.15 tot 10.45 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Viissingen. Om 11.30 uur zal de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in de "Open Haven" het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente aan het Oranjeplein te Oost- Souburg. Vervolgens zal om 12.30 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de M.A. van de Putte- straat te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Open Haven". Met intens verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn tweelingzus en van mijn schoonzus Ingrid Riemens-Beerens Onze tante en oudtante Paula de Plaa-Beerens Co de Plaa Kinderen en kleinkinderen Maisbaai 2 4331 HJ Middelburg 25 augustus 2008 Onze ijzersterke zus en tante Ingrid Riemens-Beerens heeft helaas haar strijd verloren, bijna 60 jaar, bijna Oma. Wij hebben diep respect voor de manier waarop zij met haar ziekte is omgegaan. Wij wensen Jan, Eveline en Michel, Christiaan en Henriëtte heel veel sterkte toe. Handel: Elly Bergmans-Beerens Thieu Bergmans Erik en Kim Sepp t en Linn Westkapelle: Anita Hensen-Beerens Ger Hensen Alexander Barbara en Hans wa Jarenlang gevochten, nooit klagend, altijd denkend aan de ander. Met veel verdriet geven wij u kermis dat na een leven van vechten, waarin het laatste jaar heel zwaar was, is over leden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Janny Verkaart-Siesse 15 december 1949 f 25 augustus 2008 Zierikzee, Joop Verkaart Zierikzee, Ronald en Linda Arnemuiden, Miranda en Marcel Lindy Robbin Oosterscheldestraat 82 4302 WK Zierikzee Zaterdag 30 augustus zal de plechtige uitvaartdienst worden gehouden in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molen straat 86 te Zierikzee, aanvang 10.00 uur. Aansluitend nemen we om 12.00 uur afscheid in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Voor de dienst is er vanaf 9.30 uur gelegenheid tot condo leren in de kerk. Na het afscheid te Middelburg is er alsnog gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontmoetingsruimte van het crematorium. CÏS3© K) O o Met verdriet hebben wij kennisgenomen dat na jarenlange strijd is overleden onze geliefde zus, schoonzus, tante en oudtante Janny Verkaart-Siesse Bruinisse, Gert en Adrie Scharendijke, Hans t en Corrie Haamstede, Mari en Rina Burgh, Willem en Jannie neven en nichten achterneven en achternicht Zierikzee, 25 augustus 2008 Verdrietig zijn we, omdat na lang ziekzijn is overleden ons schoonzusje en onze tante Janny Siesse echtgenote van Joop Verkaart Zierikzee, Tonnie Sehouwenaar-Verkaart Toon Sehouwenaar Breda, Chris Verkaart Toos Verkaart-Kools Zierikzee, Cor Verkaart Sommelsdijk, Mieneke van de Waart-Verkaart Frans van de Waart Zierikzee, Leo Verkaart neefjes en nichtjes Zierikzee, 25 augustus 2008 Mit groBer Trauer über den Tod von Janny Verkaart Wünschen wir der Lamilie alle Starke. Lothar und Silvia Meyer Schwiegereltern von Ronald Bergheim, Deutschland ALTIJD zandzeezon EEUWIG brandingbruisend KORT het levenje liefde NIMMER je stemje lach Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte en moed voor de komende tijd. De collega's van de sluis/brug bediening Kanaal door Walcheren en de Zeelandbrug Verdrietig zijn we door het overlijden van Janny Verkaart moeder van onze schoondochter en schoonzus Miranda. Nw. en St. Joosland: Leo en Rita van Schouwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26