betaalt tol voor overmoed Sport Perez baalt van kleine lettertjes Een nieuwe telefoon begint met een goed gesprek. Feyenoord is Vlaar minimaal maand kwijt Zenit maakt Danny de duurste speler Wilkshire kiest voor Dinamo Moskou Fletcher helpt United in Portsmouth aan zege Bonaventure Kalou mist competitiestart Antic selecteert Sulejmani en Lazovic De Duitse wielrenner Carlo Westphal van Gerolsteiner laat de concurrentie in Oostende zijn hielen zien. foto Luc Claessen/EPA Step en Crédit Agricole hebben lang achter hem aangezeten. Dat Edvald uiteindelijk voor ons heeft gekozen, is des te mooier", aldus Hoffman. Niet alleen bij Team Columbia zijn ze ervan overtuigd dat Boas- son Hagen een grote toekomst te- door Jop van Kempen zeist - Kenneth Perez heeft de zaak tegen Ajax verloren. Bij de ar bitragecommissie probeerde hij een plek in de selectie van Marco van Basten af te dwingen, maar op grond van artikel 6 in zijn contract mag Ajax hem gewoon laten trai nen en spelen bij Jong Ajax. Perez bekende dat hij en zijn zaak waarnemer Karsten Aabrink de kleine letters van het contract bij het ondertekenen eind december 2007 niet goed tot zich hebben la ten doordringen. Waar in zijn eer ste arbeidsovereenkomst bij Ajax in 2006 het zogenaamde artikel 6 niet was opgenomen, stond dat wel in het nieuwe contract. Het bewuste artikel stelt dat Perez als werknemer van Ajax kan wor den ingezet tijdens wedstrijden en trainingen van het eerste én het tweede elftal. En op grond daar van besloot de arbitragecommissie dat de vordering van Perez werd af gewezen. „Het is heel dom van ons geweest dat we het contract niet goed heb ben gelezen", zei Perez. Hij weet nog niet wat hij nu gaat doen. Pe rez heeft nog een contract voor één seizoen en heeft tot 31 augus tus de tijd 'orn eehtgi ieuwe.club ty vintiem v.t. »r; réiv t - - f - - - c gemoet gaat. Na zijn sprintzege in Ardooie was Tom Boonen danig onder de indruk van de manier waarop de Noor de sprint aanging. „Ik heb zelden een renner gezien met zo veel kracht. Hij is een echte klasbak." Ook Knaven gelooft hei lig in zijn ploegmaat. „Ik be schouw hem als een verbeterde versie van Thor Hushovd. Hij kan goed sprinten en is een uitsteken de tijdrijden" Alleen bergop rijden lijkt voor het in Rudsbygd opge groeide talent nog een probleem. In Luik-Bastenaken-Luik kon hij dit voorjaar niet imponeren. Hoff man: „Op pure kracht kan Edvald bergop lang mee. Hij is echter te zwaar gebouwd om goed te kun nen klimmen. Ik denk dat hij zich gaat richten op de kasseienklassie- kers en de kleinere etappekoersen. Op dat terrein kan hij een wereld topper worden." pzc Dinsdag 26 augustus 2008 35 rotterdam - De knieblessure van Ron Vlaar valt mee. Uit onderzoek bleek gisteren dat de centrale ver dediger van Feyenoord een verrek king aan de mediale band heeft op gelopen. Voor het herstel staat vier tot zes weken. Vlaar liep de blessu re donderdag tijdens de training op. De oud-speler van AZ miste het grootste gedeelte van vorig sei zoen al door een zware blessure aan dezelfde knie. sint petersburg - Daniel Miguel Alves Gomes (Danny) is sinds gis teren de duurste voetballer van Rusland. De 25-jarige Portugees verhuist voor 30 miljoen euro van Dinamo Moskou naar Zenit Sint- Petersburg. De club van trainer Dick Advocaat lijkt zich met zijn komst alvast in te dekken tegen een vertrek van Andrej Arsjavin. De sterspeler staat in de belangstel ling van Tottenham Hotspur. enschede - Luke Wilkshire heeft de clubleiding van FC Twente gis teravond laten weten dat hij ingaat op de aanbieding van Dinamo Moskou. De Australiër had nog een contract tot en met 2012, maar in die verbintenis stond een gelimi teerde transfersom. Kees van Wonderen, oud-speler van onder meer Feyenoord, is als assistent toegevoegd aan de techni sche staf van FC Twente. portsmouth - Manchester United heeft zich gisteren hersteld van een matige seizoensstart. Het elftal van trainer Alex Ferguson won het uitduel met Portsmouth met 1-0 door een doelpunt van Darren Fletcher. Een week eerder was de titelverdediger in eigen stadion niet verder gekomen dan een ge lijkspel (1-1) tegen Newcastle Uni ted. Edwin van der Sar verdedigde het doel bij United. heerenveen - Bonaventure Kalou moet zijn rentree in de Nederland se competitie nog even uitstellen. De nieuwe aankoop van SC Hee renveen liep vrijdag tijdens het oe fenduel met Real Sociedad een hamstringblessure op. Volgens de Friese club gaat het om een verrek king en is de Ivoriaanse aanvaller minstens tien dagen uitgeschakeld. SC Heerenveen begint de competi tie zondag uit tegen FC Volendam. belgrado - Radomir Antic, de nieuwe bondscoach van Servië, heeft Danko Lazovic en Miralem Sulejmani opgeroepen voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Faeroer (6 september) en Frank rijk (10 september). De aanvallers van PSV en Ajax moeten zich dins dag melden in Belgrado. Aotic is de opvolger van Miroslav Dtjukic, die-werd ontslagen.-, - :fciV' i'-.i .3 U 1: IS' Ni,i.;i Zoekt u een voordelig abonnement zonder verrassingen achteraf? Bij Rabo Mobiel belt u binnen en buiten de bundel voor hetzelfde tarief. Bovendien ontvangt u bij een Rabo Mobiel abonnement deze maand tot 120 euro korting. En ook nog eens 600 extra belminuten*! Een aantrekkelijk aanbod waar we u graag meer over vertellen. Loopt u gerust eens bij ons binnen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 71