Familieberichten i sv Colofon Familieberichten 24 I Dinsdag 26 augustus 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Geboren: 24 Augustus 2008 Nikay Finn We noemen hem Nikay Wolter Vos Alice du Bois Savannah Storm Kerkring 21 4364 AN Grijpskerke Better by far you should forget and smile Than that you should remember and be sad. Ontroerd geven wij u kennis dat mijn maatje, onze vader, mijn opa, onze zoon en schoonzoon toch nog onverwacht van ons is heengegaan Brian Philip Beard Malden, 7 juni 1953 t Goes, 24 augustus 2008 Goes: Anjo Anika en Ian, Lily, Charlotte en Yanick, Troy en Joyce 's- Heer Arendskerke: Familie Quist Londen: Familie Skinner, Familie Hooker Montgomerystraat 33,4461 KA Goes De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden vrijdag 29 augustus om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren en samenzijn in de aula van het crematorium. Voorafgaande aan de crematieplechtigheid is er nog gelegenheid om afscheid van Brian te in de aula van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvan gen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. In plaats van bloemen liever een gift voor de K.W.F. Kankerbestrijding, gironummer 26000. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marten Beinema Vanaf de oprichting tot 2007 was hij voorzitter van de Zeeuwse Programmaraad, in die hoedanigheid hebben wij hem leren kennen als een aimabel man, die de dialoog hoog in het vaandel had staan. Met enorme waardering denken wij terug aan zijn grote betrokkenheid en vakkundige inbreng bij de uitvoering van de taken van de Zeeuwse Programmaraad. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Zeeuwse Programmaraad Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die hij mij heeft gegeven, geef ik u kennis dat is overleden mijn lieve man Walter Euler *22-3-1935 - +24-8-2008 Sabine Euler Schoondijksedijk 51 4438 AE Driewegen De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 29 augustus om 13.15 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Driewegen. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30 - 13.00 uur gelegenheid om afscheid van Walter te nemen. Na de begrafenis is in het Rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. v 1 WÊ' a Dad, we love you. Anika, Charlotte and Troy He left, to follow the golden sun, to shine forever just look for him in the rainbow Thats where life began... Brian bedankt voor de warme gastvrijheid afgelopen jaren. Wij willen alle dierbaren sterkte en kracht toewensen dit verlies te verwerken. Liefs Ingrid en Rachel Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker en collega Brian Beard Gedurende de 5 jaar dat Brian bij ons werkzaam is geweest, hebben wij hem leren kennen als een zeer toegewijde medewerker en een fijne collega. Ons medeleven gaat uit naar de familie en allen die hem dierbaar waren. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers Noordhoek Marine Services B.V. Seatec Underwater Systems B.V. Goes, 24 augustus 2008 Met veel verdriet gedenkend in eenvoud, liefde en humor geven wij u kennis dat voor ons geheel onverwachts is overleden mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Leen Huige echtgenoot van Maatje Vroonland Nisse Kwadendamme 15 september 1923 25 augustus 2008 Kwadendamme: Maatje Huige-Vroonland Kapeile: Maja en jan Milan Alissa 's-Heerenhoek: Lia en Sjaak Serge en Marjolein Joëlen Kathelein Kwadendamme: Hans en Catrien Luuk Pien Ricardo en Sharida Uithofstraat 12 4434 AS Kwadendamme De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 29 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematie zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematie is er in het crematorium gelegen heid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep bedroefd geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve, fijne moeder Martina Paulina de Moor-Rotte sinds 1984 weduwe van Matthijs de Moor Kerkwerve, 23 juli 1915 Goes, 25 augustus 2008 Corrie Kenzy 0 Zierikzee, 's Heer Lauwendorp 25 Correspondentieadres: Poortdijkstraat 37 4318 AM Brouwershaven Donderdag 28 augustus nemen we om 15.00 uur afscheid van moeder tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Zacht en kalm is op 93-jarige leeftijd uit ons midden weg genomen onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oudtante Martina de Moor-Rotte (Tina) Burgh: C. Bouwman-Rotte Scherpenzeel: G. Rotte-van Eist Australië: A. Louwerse-Rotte Kerkwerve: K. Rotte-de Oude Middelburg: P. Rotte N. Rotte-Plansoen Kerkwerve: W. Rotte Nieuwerkerk: C. Rotte C. Rotte-Pannekoek Neven en nichten Nieuwerkerk, 25 augustus 2008 Ik zal u niet begeven en zal u niet verlaten. Jozua 15 Met droefheid geven wij u kennis dat, na een ernstige, doch geduldig gedragen ziekte, door de Heere van ons is weg genomen onze geliefde, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Janna Willemina de Oude-van den Bosch sinds 25 oktober 1954 weduwe van Willem de Oude in de leeftijd van 84 jaar. 's-Gravenpolder: Leo en Katrien de Oude-Berman Annet Adriaan en Leona Yerseke: Ria de Oude Jacqueline en Kees Yerseke: Dies en Netty de Oude-Zuydwegt Wim en judit Coby Goes, 24 augustus 2008. Correspondentieadres: Waghtoplein 6 4401 KN Yerseke De rouwdienst wordt gehouden in de zaal van de Gerefor meerde Gemeente, Molenlaan 1 te Yerseke op D.V. vrijdag 29 augustus, aanvang 10.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde zaal. Onze dank gaat uit naar de artsen en verpleegkundigen van het Oosterscheldeziekenhuis, afd. E en verpleeghuis Ter Valcke te Goes. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Middelburg Dit is wel de meest vreemdsoortige boodschap die ik u mag mededelen, namelijk dat ik niet meer in leven ben. Op 23 augustus 2008 ben ik gestorven op 97-jarige leeftijd. Een uitvaart of iets dergelijks zal voor mij niet plaats hebben. Ik heb mijn lichaam ter beschikking gesteld voor nader onderzoek. Gaarne wil ik de vele lieve mensen bedanken voor hun hulpvaardigheid en toewijding, waardoor ik, ondanks mijn slechtziendheid, zo optimaal mogelijk heb kunnen leven. Het ga u alien goed. Laurens van der Pol

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58