Op zoek naar de ZEUMERHIT zeeland a omroep Toet. toet! Op de Solex door Biggekerke. Het was afgelopen zaterdag voor de tiende keer dat in het dorp een solexrace plaatsvond. Op die dag kwamen twee tradities samen, schrijft foto graaf Cor Wattel. Ringsteken en het racen zijn een mooie combinatie. Dit evenement wordt elk jaar georganiseerd en er komen steeds meer deelnemers bij. Deze foto is uitgekozen door de PZC-zomerredactie. Met deze haarscherpe foto heeft Wattel een PZC strandtas gewonnen. Wilt u ook kans maken op een strandtas? Stuur dan uw originele foto (liggend) naar www.pzc.nl Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van gisteren koos u Love Hurts van Nazareth tot Zeu- merhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Maaike Ton (29) en Rudi Ton (33) uit Middelburg Nomineert: 'Simaric' Van: Tarkan Motivatie: „Drie jaar geleden waren we op vakantie in Side, Turkije. Daar draaiden ze overal de liedjes van Tarkan. Dat was een leuke va kantie waarin we veel hebben on dernomen. Op het vliegveld hebben we - toen we naar huis gingen - de cd gekocht. En die draaien we nog steeds regelmatig." Jeroen Salemink (33) uit Dingspelo Nomineert: 'Above AH' Van: Michael W. Smith Motivatie: „Ik luister al jaren naar Michael W. Smith. Ik heb meerdere cd's van hem. Het is gospel muziek en daar word ik helemaal ontspan nen van. Ik heb zelfs een aantal lied jes op mijn mobiele telefoon staan. In de auto draaien we vaak kinder- muziek, dus als ik thuis kom zet ik graag even Michael W. Smith op." Manouk Visser (17) uit Kruiningen Nomineert: 'Taller, stronger, better' Van: Guy Sebastian Motivatie: „Dit nummer doet me echt denken aan mijn ex. We ont moetten elkaar toen hij mijn scoo ter kocht. Voor mij was het wel lief de op het eerste gezicht. Ik geloof dat het de eerste keer bij hem thuis was toen ik 'Taller, Stronger, Better' hoorde. De relatie is nu helaas pas uitgegaan."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 17