DOMINICUS Familieberichten Hggggp V Cornelis Johannes van Velzen SPECIALIST IN GEDENKTEKENS 1 1 6 Maandag 25 augustus 2008 PZC ZV Enige en algemene kennisgeving Lof zij den Heer van wiens leiding de sterren gewagen die ook uw leven op adelaarswiek heeft gedragen: breed en geducht was zijn aanbidd'lijke vlucht ruischendmet machtige slagen! Bedroefd geven wij u kennis dat onverwachts uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 87 jaar. I.C. van Velzen (in herinnering) J.P. van Velzen-van der Does (in herinnering) Krabbendijkec E. van Velzen S.M. van Velzen-van Houte Axel: K.F. Hirdes-van Velzen J. Hirdes (in herinnering) Neven en nichten Krabbendijke, 22 augustus 2008. Correspondentieadres: Drie Minuten 5 4413 GE Krabbendijke De rouwdienst, geleid door Ds. A.A.W. Boon, wordt D.V. dinsdag 26 augustus om 13.30 uur gehouden in "De Rancke", Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Rancke" gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Doswidanja CjQc Na een bewogen levensreis in twee werelden nu naar het eeuwige thuisland. Anna de Pauw-Anfimowa weduwe van Charles Jacobus de Pauw Enarewo (Rusland), 18 september 1924 t 23 augustus 2008 Louis en Betsy Raymond en /ilka Ramon en Will Ko Marleen en Kees Ilja Mischa Maasstraat 7,4417 BB Hansweert Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegen heid is om afscheid van haar te nemen, woensdag 27 augus tus van 10.30 uur tot 11.00 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de Uitvaartdienst gehouden worden in de R.K. parochiekerk, Kerklaan 9 te Hansweert, waarna de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "Kaj-Munk", Kerklaan 2 te Hansweert. jmM - ,3 Ome Kees Bedroefd zijn we omdat je onverwacht van ons bent heen gegaan. Ie leeft voort in onze herinnering en in de tekeningen die je achterlaat als stille getuigen van je talent. Rust zacht. Ovezande: Els en Leo Meijers-van Velzen Krabbendijke: Hans en Miranda van Velzen-Koeman Krabbendijke: Leunis van Velzen Roosendaal: Liza en Miranda van Velzen-van Zantvliet Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute", van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Irma Marie Verheije weduwe van Petrus Jacobus Wijffels 13-06-1915 +23-08-2008 Waterlandkerkje Sas van Gent Sas van Gent: Magda en Petrus Pijcke-Wijffels Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Westdorpe: Lea en George van Kwikkelberghe-Wijffels Kinderen Kleinkinderen Familie Verheije Familie Wijffels Sas van Gent, 23 augustus 2008. Corr.adres: Poelstraat 29,4551 BP Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 28 augustus om 10.30 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in het crematorium. Moeder ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u woensdag 27 augustus om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Natuursteen, brons, rvs of glas voor ieder budget en van klassiek tor modern sK ONZE SHOWROOM IN DE REGIO Verrijn Stuartwcg 10 4462 GE Goes T. 0113-277200 VVWVYDOM IN ICUSGEDENK.TEKENS.Nl WESTKAPELLE GOES DORDRECHT ROTTERDAM AMSTERDAM DEN HAAG ZOETERMEER Ezechiël34:16 Bij het overlijden van onze (schoon)vader en grootvader Cees (Cornelis) Wesdorp Geboren 4-09-1940 - Overleden: 21 -08-2008 Dublin (IRL): Esther Kane-Tol gezin Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, schoonzus en tante Mia Stoon-Brusse op de leeftijd van 87 jaar. Piet Stoon lohanneke en Theo Willemijn en Paul Thijs en Corina Arnoldien en Paul Dorien Marleen Tieneke de Vries-Stoon Neven en Nichten 23 augustus 2008 HogeHilleweg21a 4328 RA Westenschouwen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 27 augustus om 12.00 uur in het crematorium Hofwijk, Delftseweg 230 te Rotterdam. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 11.45 uur aanwezig te zijn. Na de crematie wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crema torium. Nooit geen koffie meer op de Markt Nooit meer een gesprek over het voetballen Nooit meer naar zijn Schouwse clubs Veel te snel moesten we afscheid nemen van Ko de Ridder Een vriend is niet meer. Wim Broekhoven Bep en Wim Jagt Adrie de Willigen Middelburg, 23 augustus 2008 Nog geheel onverwacht en geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ko de Ridder Ko was een bijzondere clusterafgevaardigde (pas 62 jaar), hij vertegenwoordigde zijn Walcherse en Noord Beveland- se voetbalverenigingen binnen het besluitvormingsproces van de KNVB district Zuid I. De voetballerij was voor hem een dagtaak en ook al zijn vrienden maakten onderdeel uit van die voetballerij. Een markant figuur is ons veel te snel ontvallen. KNVB Dictrict Zuid 1 Paul Kools, voorzitter Wim Jagt, districtsmanager Breda, 23 augustus 2008 Bedroefd vernamen wij dat op 62-jarige leeftijd onze oud-secretaris en erelid is overleden Ko de Ridder Met respect gedenken wij zijn inspirerende inzet voor onze vereniging. Bestuur en leden Voetbal Vereniging Arnemuiden Verdrietig geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan, mijn dierbare man en schoonzoon Ko de Ridder In de leeftijd van 62 jaar. Marijke de Ridder-Albers Nel Albers-Jansen en verdere familie 4331 GP Middelburg, 23 augustus 2008 Dwarskaai 6 De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 27 augustus om 13.30 uur in het uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56