Spee en w vnetbalcoach ai i_ Ontdekje I d Platteland Weet jij het beter dan alle coaches van de Eredivisie bij elkaar? Stel dan je eigen Eredivisie team samen en speel mee om de titel Voetbalcoach van het Jaar. mmssmm. Vrienden van mi 48 Maandag 25 augustus 2008 PZC Hoe werkt het? Als voetbalcoach krijg je een fictief budget van 16 miljoen euro. Hiermee stel je je eigen dreamteam samen uit alle spelers van de Eredivisie: 11 basisspelers en 4 reserves. Afhankelijk van de resultaten die de spelers en de clubs in de Eredivisie behalen, krijgt je team punten. Na iedere speeldag worden de uitslagen bijgewerkt en kun je zien hoe jouw team gescoord heeft! Versla je vrienden en collega's Om het extra spannend te maken, kun je samen met vrienden of collega's een eigen klassement maken. Zo maak je onderling voor eens en altijd uit wie de echte voetbalkenner is! V ,4 'r 1 Wii Kijk voor meer informatie op www.pzc.nl/voetbalcoach Fantastische prijs Naast eeuwige roem als de enige echte Voetbalcoach van het Jaar, wordt de winnaar van het spel beloond met een mooie prijs* Hoe doe ik mee? Ga snel naar de website www.pzc.nl/voetbalcoach en geef je op! Je kunt je team gedurende het hele spel aanmaken, maar let er wel op dat de reeds gespeelde wedstrijden dan niet meer bijdragen in je score. Schrijf je dus in vóór vrijdag 29 augustus 20:15 uur om het gehele seizoen mee te spelen. We vragen een kleine bijdrage van 2,50 voor abonnees en 4,00 voor niet-abonnees. Alleen deelnemers die ook meedoen met de slagzin ma ken kans op prijzen. Kijk voor spelregels en voorwaarden op de website. »zc Op het platteland valt veel te beleven. In de maand september organiseert Vrienden van het Platteland een reeks activiteiten waarin u uw band met het platteland kunt ontdekken. Als lezer van de krant krijgt u tijdens deze dagen extra voordeel. Houdt uw krant in de gaten, want binnenkort vindt u hier meer informatie. Noteer de volgende data alvast in uw agenda! Zaterdag 6 september Dag van het Platteland Op zaterdag 6 september staat de ontmoeting tussen bur gers, boeren en tuinders centraal. In en om alle BoerenBond- en Welkoopwinkels in Nederland vinden tal van activiteiten plaats, waarbij iedereen wordt uitgenodigd om het platteland te komen beleven. De activiteiten staan in het teken van het thema 'Beleef het Weer'. Zo is er in de Flevopolder een aantal windturbines opengesteld en geeft weerpresentator Gerrit Hiemstra in Harderwijk lezingen 'Weer in de Praktijk'. Minister Gerda Verburg opent officieel de Dag van het Plat teland bij Weikoop Harderwijk. Zaterdag 13 september Landelijke Appelplukdag 2008 Op 13 september vindt voor de vierde keer op een rij de Landelijke Appelplukdag plaats. Fruittelers door heel Nederland stellen hun boomgaard deze dag open voor bezoekers. Jong en oud magzijn eigen appels plukken en zal spelenderwijs van alles te weten komen over fruit en fruitteelt in Neder land. De Landelijke Appelplukdag staat dit jaar in het teken van het gezegde 'De appel valt niet ver van de boom'. Zaterdag 20 september Wijnproeverijen bij Nederlandse wijnboeren Maak op 20 september kennis met wijn van Nederlandse bodem. Verspreid door het land organiseert de stichting Vrienden van het Platteland een aantal exclusieve wijnproe verijen. Kijk voor meer informatie op: www.vriendenvanhetplatteland.nl RSEKTRA PZC Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 0800 - O 231 231 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl - Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50