Grey's Anatomy
Een doktersroman op televisie
Successerie Grey's Anatomy krijgt een vervolg met Private Practice
PZC Maandag 25 augustus 2008 47
06:00 Koopjes tv 07:15
De grote verhuizing
08:10 The bold and the
beautiful 08:35 Hotel
09:05 Best of Home-
shopping 12:05 Safari
12:25 40 weddings and
a funeral 13:15 Teen An
gels 14:25 De smaakpo-
litie 15:25 SBS 6 Sport:
Eneco Ronde van Ne
derland 17:10 Demons
to darlings 17:40 Diag
nosis Murder
07:00 Teleshop 7: Astro- 07:00 Teleshop 807:01
tijd 08:00 RTL Nieuws Tel Sell 08:45 Astro-
09:00 RTL Z Nieuws
tijd 09:00 Tel Sell 14:30
Astrotijd 14:45 Tel Sell
15:45 Astrotijd 16:00 Tel
Sell 17:00 Oprah Win
frey show 17:50101
Meest bizarre mode
missers
06:55 Teen Titans 07:25
Boo! 07:55 Hotel 08:25
SamenWonen 09:00
Hartstocht 10:00 TekT-
VShop 11:00 Astro TV
13:00 Safari 13:05 Marri
age under construction
13:35 Hot properties
14:05 Roseanne 14:30
Punk'd 15:00 Disney's
Buzz Lightyear of Star
Command 15:35 One
Tree Hill 16:30 Smaken
verschillen 17:05 Ready
steady cook
VERONICA
09:00 JETIX: Kinderpro- Q
gramma's, met onder
meer Disney's The Le-
gend of Tarzan, Total
ly spies, Kim Possible,
Fillmore, Pokémon Dia
mond and Pearl!, Yin
Yang Yo, Skunk Fui, To
tally spies, Kim Possible,
The suite life of Zack
and Cody, Jacob Dub
bel, Carl 2, Galactic Foo
tball, Pokémon, Timon
en Pumbaa, Fillmore,
Totally spies, Hannah
Montana
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:40 The bold and the 18:00 The A-Team, ac-
beautiful, soap tieserie
18:55 Knight rider, ac
tieserie
18:45 TV Makelaar, hui
zenmagazine
18:00 Judging Amy, dra
maserie
18:00 Politieachtervol-
gingen, serie re
portages
18:10 Everybody hates
Chris, comedyse
rie
18:35 According to Jim
19:00
Hart van Neder- 19:55 Married with 19:40 Dr. Phil, talkshow
19:00 Grey's anatomy,
19:00
Trick Treat,
land-Vroege children, comedy-
dramaserie
candidcamerashow
editie, nieuwspro- serie
19:05
Friends, comedy
gramma
serie
19:20
Shownieuws -
19:35
Two guys, a girl
Vroege editie
and a pizza place,
19:50
Trauma NL
comedyserie
20:30 Ocean's twelve,
komische misdaad
film
20:30 Down periscope, 20:30 Gooische vrou-
filmkomedie wen, komische
dramaserie
20:00 Smaken verschil
len, culinair pro
gramma
20:30 Private Practice:
Special, dramase-
20:05 Two and a half
men, comedyserie
20:30 Jericho, dramase
rie
21:30 The real house- 21:25 Army wives, dra-
wives of Orange maserie
County, realityse-
22:50
Hart van Neder- 22:20 Slither, horrorfilm
land - Late editie,
reportages
22:20 As the world
turns, soapserie
22:20 De co-assistent, 22:25 Surface, actieserie
dramaserie
22:55 Criminal intent,
dramaserie
23:10
Piets weerbe
23:10 Oprah Winfrey
23:50 Love my way, dra- 23:20 Invasion, drama-
richt, weerbericht
show, amusement
maserie serie
23:15
Shownieuws -
(h)
Late editie
23:40
Pas op voor in
brekers
00:40 Club reps
01:10 Astro TV Night
02:10 Happy Hour
00:10 RTL Poker: Pro
fessional Poker
Tour
01:10 Teleshop 7
01:11 Nachtlounge
03:00 The hotspot
05:30 Astrotijd
00:00 Teleshop 8
00:01 Sneak preview
02:00 KamasutraTV
05:30 Astrotijd
00:50 Nachtprogram- 00:15 Veronica Poker
mering: Relax TV 01:20 Nachtprogram-
04:00 Hart van Neder- mering
land-Late editie/ 02:00 Poker after dark
Shownieuws (h)
02:45 Nachtprogram
mering
ven slecht omgaan met kinderen
en vrouwen en Violet Turner
(Amy Brenneman) is een psychia
ter die haar meeste tijd vult met
zich afvragen of haar werk wel re
sultaat heeft. Dan is er nog alterna
tief geneeskundige Pete Wilder
(Tim Daly). De weduwnaar ver
bergt zijn verdriet door zo vaak als
mogelijk met een andere vrouw te
slapen. Volop mogelijkheden voor
dramatische verhaallijnen.
Een kloon van Grey's Anatomy
wordt de nieuwe serie niet, belo
ven zowel de bedenker als de ac
teurs. Rhimes: „In Grey's Anatomy
draait het allemaal om de operatie.
In Private Practice gaat het om de
ethische dilemma's van artsen."
Private Practice, Net 5, vanaf 1 septem
ber elke maandag, 20.30 uur
00
O
O
10
O
O
KJ
O
O
O
N>
O
O
w
ro
N»
w
r»
z
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:18 Zomer 08
18:22 Regioned
19:00 Herhalingen
De cast van Private Practice met als derde van rechts Kate Walsh die dr.
dison Montgomery in de nieuwe serie speelt. foto
België 1
09:00 Zomerbeelden. 10:00
Donna op één. 12:15 De rode
loper. 12:35 De premiejagers.
13:00 Het journaal. 13:25 Het
weer. 13:30 1000 zonnen.
14:20 Sporza: Wielrennen.
16:50 Jonge ogen. 17:35 Vro
lijk Vlaanderen. 18:00 Het jour
naal. 18:10 Airport. 18:40 De
rode loper. 19:00 Het journaal.
19:40 1000 zonnen. 20:00 Het
weer. 20:05 De premiejagers.
20:35 F.C. De Kampioenen.
21:10 Zonnekinderen. 21:45
Zomer 2008.22:35 Het
journaal.laat. 22:56 KENO-uit-
slagen. 22:57 Het weer. 23:05
Flikken. 23:55 The bill.
België 2
07:00 Musti. 07:10 Piet Piraat.
07:15 Harry en zijn emmer
dinosauriërs. 07:25 Het zand
kasteel. 07:40 Tweenies. 08:00
Samson en Gert. 08:30 Pippi
Langkous. 08:55 George van de
jungle. 09:05 De drie vrienden
en Jerry. 09:15 Op schok.
09:50 Stafkes straffe kost.
10:00 Shuriken school. 10:25
De ongelofelijke avonturen van
Kika Bob. 10:35 Hier is lan.
11:00 Pippi Langkous. 11:25
George van de jungle. 11:35 De
drie vrienden en Jerry. 11:45
Op schok. 12:20 Stafkes straffe
kost. 12:30 Shuriken school.
12:55 De ongelofelijke avontu
ren van Kika Bob. 13:05 Hier
is lan. 13:30 Misa mi. 14:45
Oggy en de kakkerlakken.
14:50 Pippi Langkous. 15:15
George van de jungle. 15:25 De
drie vrienden en Jerry. 15:35
Op schok. 16:10 Stafkes straffe
kost. 16:20 Shuriken school.
16:45 De ongelofelijke avontu
ren van Kika Bob. 16:55 Hier
is lan. 17:20 Winnie de Pooh
in het Disney festival. 17:45
De ongelofelijke avonturen
van Kika Bob. 17:55,18:10
Spring. 18:20 Stafari. 18:40
De drie vrienden en Jerry.
18:50 Round the Twist. 19:15
Mortified. 19:40 Disney classic
cartoons. 19:49 CANVAS.
19:50 Project 7.20:00 Terzake.
20:45 De canvascrack. 21:20
Top gear. 22:10 Hitlers berg.
23:00 Comedy casino. 23:30
The staircase. 00:15 Desperate
housewives.
RTBF1
09:20 Télétourisme. 09:25 Une
brique dans le ventre. 09:55
Maigret: Maigret et le port des
brumes. 11:25 La vie de famil
ie. 11:53 Questions d'argent.
11:55 Table des terroirs.
12:00 Les feux de l'amour.
12:45 Nieuwsoverzicht. 12:46
Weerbericht. 12:53 Strand-
weerbericht. 12:54 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:30
Weerbericht. 13:40 Télétou
risme. 13:50 Derrick. 14:55
Rosamund Pilcher: Soeurs
ennemies. 16:30,17:30 Elisa.
18:30 Le 6 minutes. 18:38
Weerbericht. 18:45 Au quo-
tidien. 19:20 Chaud devant.
19:21 Strandweerbericht.
19:25 Weerbericht. 19:30
Nieuws. 20:10 Weerbericht.
20:20 La recrue. 22:15 Marcel
Superstar. 23:15 Matière grise
- Does été. 23:45 Questions
d'argent. 23:55 Le 12 minutes.
00:05 Nieuws.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 10:35 Toute
une histoire. 11:30 Plus belle la
vie. 12:00 Tekenfilms. 17:05,
17:30 Friends. 17:56 Ques
tions d'argent. 17:57 Toute
une histoire. 18:55 Plus belle
la vie. 19:20 La vie de familie.
19:50 Un gars, une fille. 19:55
Beursberichten. 20:05 Tennis.
22:22 KENO. 22:23 D'artd'art.
22:25 Weerbericht. 22:30 Le
12 minutes. 22:42 Beursbe
richten. 22:45 Bis repetita: Yury
Haradzetski. 23:45 Autosport:
Formule 100:10 Doorlopende
herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:00 Heli
copter heroes. 10:45 Escape
to the country. 11:45 Homes
under the hammer. 12:15 Cash
in the attic. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:15 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:25 Diagnosis
murder. 15:10 Cool runnings.
16:40 The haunted mansion.
18:05 Don't miss a trick. 19:00
Nieuws en weerbericht. 19:15
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 19:30 Edinburgh Military
Tattoo 2008.20:30 The One
show. 20:57 Nieuws en regio
naal nieuws. 21:00 EastEnders.
21:30 Panorama. 22:00
New tricks. 23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
The last word monologues.
00:05 Down with love.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Bob the
builder. 08:10 Lunar Jim. 08:20
Little robots. 08:30 The Koala
brothers. 08:40 Tweenies song-
time. 08:45 Sesame tree. 09:00
Watch my chops. 09:10 What's
new Scooby Doo? 09:30
Hider in the house. 10:30 The
revenge files of Alistair Fury.
11:00 Get 100.11:30 Evacu
ation. 12:00 Dangermouse.
12:10,12:35 The Flintstones.
13:00 What are you like?
13:30 Out of the blue. 13:55
Krakatoa - East of Java. 16:00
Murder, she wrote. 16:45
Flog it! 17:30 Eating with the
enemy. 18:15 Wanted down
under. 19:00 Eggheads. 19:30
Masterchef: The professionals.
20:00 Return to... Lakesiders.
20:30 The Good life. 21:00
University challenge. 21:30 The
hairy bakers. 22:00 Dragons'
den. 23:00 The terminal.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:30 Mein Schatz ist aus Tirol.
12:00 heute mittag. 12:15
ARD-Buffet. 13:00 Mittagsma-
gazin. 14:00 Tagesschau. 14:10
Rote Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Elefant, Ti
ger Co. 17:00 Tagesschau urn
fünf. 17:15 Brisant. 18:00 ARD
vor acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:52 Tor der Woche/
Monat. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15
Erlebnis Erde. 21:00 Ramstein
- Die Flugschau-Katastrophe.
21:45 Report München. 22:15
Tagesthemen. 22:43 Das Wet
ter im Ersten. 22:45 Das wahre
Leben. 00:25 Nachtmagazin.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Gliick. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 Mit-
tagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 Die
Küchenschlacht. 15:00 heute
- Sport. 15:15 Tierisch Köisch.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Wege zum Gliick. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:45 Leute heute. 18:05
SOKO 5113.19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
WISO. 20:15 Die Königeder
Nutzholzgewinnung. 21:45
heute-journal. 22:12 Weer
bericht. 22:15 Hollow Man
- Unsichtbare Gefahr. 23:55
heute nacht. 00:10 Das kleine
Fernsehspiel: 48 Engel.
Discovery
07:40 Rides: West side. 08:30
Beetle crisis. 08:55 Wrecks
to riches. 09:25 Brainiac.
10:15 Building the ultimate:
Racing car. 10:40 Scrapheap
challenge: Ice racers. 11:35
Building the biggest: World's
biggest railway. 12:30,13:00
How it's made. 13:25 Dirty
jobs: Shrimper. 14:20 Deadliest
catch: Pribilof stare. 15:15
American chopper: On the
road - Europe. 16:10 American
hotrod: '32 Hi-boy roadster.
17:05,17:35 5th Gear. 18:00
Miami Ink: In memory of....
19:00 Mythbusters: Viewers
special. 20:00 Dirty jobs: Bio-
Diesel man. 21:00 Fight quest:
Korea. 22:00 Dirty jobs. 23:00
Future weapons: Immediate
action. 00:00 Deadliest catch:
Race against the ice.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Earth investiga
ted: Close encounters. 13:00
The sinking of the Belgrano.
14:00 Planet mechanics: Surf
power. 15:00 Nomads:
Mountain biking Utah. 15:59
National Geographic Junior.
16:00 Kids for animals. 16:30
Monkey thieves. 17:00 The
snake wranglers: Jungle Geoff
and the viper strike. 17:30 The
shak: Cool jobs II. 18:00 Hump4-
backs: Cracking the code.
19:00 Food lovers guide to the
planet: Fancy fast food. 19:30
Earth investigated: Colliding
continents. 20:30 Earth inves
tigated: Birth of the universe.
21:30 Bible uncovered: Exodus.
22:30 Bible uncovered: Lost
cities. 23:30 Lockdown: Inside
maximum security.
TMF
07:15 Wakker worden met
Sascha. 07:45 Hits Headlines.
08:00 Wakker worden met
Sascha. 08:30 Hits Headlines.
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 TMF Pure.
13:00 10 X Amy Winehouse.
14:00 De videotheek. 15:00
Relax serveert. 15:30 Your
superchart. 16:30 Reaction
live. 17:30 Clipkennis. 18:00
De videotheek. 20:00 Your
superchart. 21:00serveert.
21:30 De videotheek. 22:00
TMF Pure. 23:00 De video
theek. 00:00 Midnight.
MTV
10:10 Breakfast club MTV top
10.11:00 Euro top 20.12:00
M is for music. 12:25 Real
world/Road rules challenge.
12:55 Meet the Barkers. 13:20
Pimp my ride. 13:50 Driven:
Shakira. 14:45 Run's house.
15:10 Boiling points. 15:40
Made. 16:35 My super sweet
16 UK. 17:00 Dismissed.
17:30 Real world/Road rules
challenge. 17:55 Pimp my ride*'
18:25 Run's house. 18:50 Dri
ven: Shakira. 19:45 Dismissed.
20:15 Made. 21:10 My super
sweet 16.21:35 Real world/
Road rules challenge. 22:05
True life. 23:00 Boiling points.
23:25 Celebrity deathmatch.
23:55 US top 20.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Les escapades de Petitrenaud.
09:00 Cöté maison. 09:20
Profession voyageur. 09:50
360° - GEO: Dakar, les rois de
la récup. 10:45 Des chiffres
et des lettres. 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place.
12:00 TV5Mondel'info. 12:05
Destination saveurs. 12:30 Plus
belle la vie. 12:55 Le meilleur
de Florence Foresti. 13:00 Ca-
thérine. 13:20 Rêves d'hötels.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
Sous le soleil. 15:00 TiVi 5.
15:55 Cuir, poil, plume. 16:00
Foudre. 16:30 Questions pour
un champion. 17:00 A la re
cherche de Michel Vieuchange.
18:00 Nieuws. 18:25 Le journal
de l'éco. 18:30 Dans les cordes.
20:30 Frans nieuws. 21:00,
21:55 Central nuit. 22:55 L'art
des jardins. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:45
Des racines et des ailes Vie
privée vie publique.
Eurosport
08:30 Olympische Spelen:
Volleybal. 09:30 Olympische
Spelen: Basketbal. 10:30
Olympische Spelen: Voetbal.
11:30 WATTS. 12:00 Best of
Olympische Spelen. 14:00
Snooker. 17:30 Tennis. 18:00
Eurogoals. 18:45 Tennis.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 15:30
Countdown Beijing: Chasing
the dream. 16:00 Your world
today. 19:30 Countdown
Beijing: Chasing the dream.
20:00 Your world today. 20:30
World business today. 21:00
World news Europe. 21:30
World business today. 22:00
World news Europe. 22:30
World sport. 23:00 Business
international. 00:00 The situa
tion room.