A Op zoek naar de ZEUMERHIT omroep zeeland De skyline van Middelburg RSFOTO WÊÊÊÊÊÊÊÊÊmmÊiÊÊÊÊÊm Maandag 25 augustus 2008 MM - [Kj, A IMpll Volgens fotograaf C. Berwald is dit het mooiste uitzicht van Middelburg. Met zijn duidelijke contouren en contrasten is deze foto zeker een topper. De silhouetten van de Lange Jan en het stadhuis zijn er goed uit op te maken. De zonsondergang maakt het geheel af. Deze foto is door de redactie van de Zomerkrant uitgekozen tot lezersfoto van de dag en wordt beloond met een strandtas. Wilt u ook kans maken op een strandtas? Stuur dan uw foto uit Zeeland (liggend) naarwww.pzc.nl. Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van zaterdag koos u Wat zou je doen van Blof tot Zeu- merhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af. Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Rosanne Kleppe (16) uit Goes Nomineert: 'Whine Up' Van: Kat DeLuna Motivatie: „De rest van de muziek van Kat DeLuna vind ik niet zo bij zonder, maar dit nummer steekt er wel met kop en schouders boven uit. Er zit een lekker tempo in, dus je kunt er lekker op dansen. Daarbij heeft het ook een leuke melodie dus is het gewoon een goed swing nummer." Jan Willem De Waal (46) uit Den Haag Nomineert: 'Love Hurts' Van: Nazareth Motivatie: „In de tijd dat dit een hit was, ging ik voor het eerst naar de jeugdsoos. Dit is echte schuifelmu- ziek. Ik had niet echt een speciaal persoon, toen vond ik iedereen leuk. De liefdes waren destijds kort stondig, maar dié tijd is gedaan. Dit is wel een lied die mij aan die tijd herinnert." Roeqayya Hoesseinbaks (16) uit Coes Nomineert: 'Run Away' Van: Centleman Motivatie: „Ik was twee weken bij m'n tante in huis. Daar draaiden we de hele dag reggae. Dit was één van die nummers en die vind ik echt re laxt. Samen met mijh neef ging ik regelmatig naar de kermis, bio scoop en strand. Dit is zeker een va kantie met goede herinneringen."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 45