brengt België in extase gouden team VS Extra Zomervoordeel! LEZERSEMTRA PZC Het grote tekenboek Dagje aan zee spon Er-Op-Uit Set van twee luisterhoeken 19,95* Lezersprijs 12,95* Vakantiepakket voor uw kind Waterpologoud voor Hongarije Dvd-box voor de kleintjes 1 Lezersprijs 17,50* Jeugdliteratuur Klassiekers Adviesprijs exclusief 2,95 verzendkosten. Adviesprijs €21,- H bestelsm op www.pzc.nl/webwinkel PZC Maandag 25 augustus 2008 129 Het Grote Tekenboek: 368 pagina's tekenplezier Een dagje aan zee: kartonboek met plaatjes voor kinderen vanaf drie jaar elfde) wilde ze in de Chinese hoofdstad laten zien dat er mo menteel maar een grote hoog springster is. De knappe Kroati sche had echter op 2,05 een po ging meer nodig dan Hellebaut en zag vervolgens haar wanhopige verzoeken op 2,07 blokkeren. Helle baut ging juichend het stadion door. Na haar twaalfde plaats in Athene volgde in 2006 de Europe se titel en nu het hoogst mogelijke. Ze bracht België in extase. Vrijdag hadden de Belgen met het zilver van de vrouwenestafette ploeg op de 4x100 de hatelijke nul in het olympisch medailleklasse ment al weggewerkt. Vlasic, dochter van voormalig tien- kamper Josko Vlasic, maakte vroe ger vooral naam door in semi- blootbladen te verschijnen. Vanaf 2006 ging het echter hard met haar sportieve loopbaan. Tweede op de WK indoor in 2006, wereld kampioene in de buitenlucht in 2007 en wereldkampioene indoor dit jaar in Valencia. Haar laatste ne- 'lk ga hier van genieten. Met een wijntje en lekker eten, want dat is lang geleden' derlaag dateerde tot zaterdag van juni 2007 tijdens de Bislett Games in Oslo. Hellebaut liet zich zaterdag in Pe king niet intimideren door de vlek exclusief 4,95 verzendkosten Jason Kidd (links) viert het winnen van de gouden medaille met Lebron James (rechts) en Paul Chris (nummer 13). foto Kerim Okten/EPA keloze score van de Kroatische tot een hoogte van 2,05 meter. De Bel gische (30) had zelf op 1,99, 2,01 en 2,03 meter twee pogingen no dig. Maar op de daaropvolgende hoogte (2,05) was het wel direct raak. En juist daar stokte het ritme van haar opponente. „Tussen de oren zat het bij mij goed. Ik hoef de alleen maar aan lopen en sprin gen te denken", zei Hellebaut na haar verrassende zege en Belgisch record. „Mijn spirit van de meer kamp zal wel geholpen hebben. Ik weet niet wat mijn geheim is. Ik ga hier wel van genieten. Met een wijntje en lekker eten, want dat is lang geleden", vierde de Belgische de titel met haar coach en levens partner Wim Vandeven. exclusief 2,95 verzendkosten Ruim 4 uur kijkplezier voor uw (klein)kind. Spannende avonturen en vrolijke verhaal tjes op 4 dvd's. Kiddo the super-truck Pep, Toet &Vroep-Vroep Elias, de kleine reddingsboot De Wielen van de Bus Voor alle leeftijden en Nederlands gesproken! PEKING - Hongarije heeft goud ge wonnen bij het waterpolo voor mannen. Het team was gisteren in de finale te sterk voor de Verenig de Staten: 14-10. Servië sleepte het brons binnen door te winnen van buurland Montenegro. De twee landen zijn sinds 2006 gescheiden. Als één na tie veroverde Servië-Montenegro in Athene (2004) nog zilver. Ben dagje aan Adviesprijs €25,99 Uw dagblad heeft een speciale set van Jeugdliteratuur Klassiekers samengesteld. Voor kinderen vanaf 6 jaar. Otje-Annie MG Schmidt Voorgelezen door Flip van Duijn, 4 cd's Annie M.G. Schmidt Mary Poppins - P.L. Travers Voorgelezen door Bridget Maasland, 4 cd's t'» Mary Poppins

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 31