Familieberichten Colofon Familieberichten Marinus Leendertse 12 I Maandag 25 augustus 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiiebenchten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Getroffen zijn wij door het overlijden van Marten Beinema Wij zullen Marten blijven herinneren als een bestuurder met grote betrokkenheid bij dat. wat voor de mensen en de samenleving belangrijk is. Wij wensen zijn vrouw en de kinderen de kracht om dit grote verlies te dragen. Het bestuur van de provincie Zeeland, De Commissaris van de Koningin Provinciale Staten Het college van Gedeputeerde Staten ■RB nm Verdrietig over het verlies, maar dankbaar voor de goede herinneringen, berichten wij u dat na een leven van zorg en toewijding voor haar gezin, toch nog onverwacht is over leden, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Helena Fluijt-Kloet Kerkwerve, 12 april 1926 t Goes, 20 augustus 2008 Zierikzee, J. Fluijt Vlissingen, Han enThea Fluijt-Koops Natascha en Herman Anna Christiaan Bruinisse, Ad en Dian Fluijt-Lambert Dominique Esther Rob Oosterland, Trudy en Paul Greefhorst-Fluijt Alexander Linda St. Domusstraat 23 4301 CM Zierikzee Op verzoek van mijn vrouw, onze moeder en oma, heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Woensdag 20 augustus overleed in het Oosterschelde- ziekenhuis te Goes, onze schoonzuster en tante Leny Fluijt-Kloet echtgenote van onze broer Koos in Zierikzee. Het verlies valt ons zwaar. Goes: A. i.Fluijt C.M.M. Fluijt-Woudstra Bergen op Zoom: C.J. de Groot-Fluijt B. de Groot (in herinnering) Dedemsvaart: ).C. Reinhoud-Fluijt (in herinnering) Reinhoud Neven en nichten Denk aan mij terug, niet in dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat aan zijn lijden een eind is gekomen, geven wij u kennis dat omringd door allen die hem dierbaar waren is overleden Adrianus Fransen -Janus- in de leeftijd van 48 jaar. Jacqueline Fransen-Sinke Jody, Paul Benny en Petra Fransen-de Graaf Joey, Demi (ohnny en Jeanine Fransen-Dogger Gabriëlla, Joeri Joop Fransen (in herinnering) Hansweert, 22 augustus 2008. Correspondentieadres: Maartenbroersweg 33 4417 BK Hansweert We nemen woensdag 27 augustus van 13.00 tot 14.00 uur afscheid van [anus in zaal Zeelandia, Kanaalstraat 10 te Hansweert. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Papa ik hou van jou. Kokkel van iody Niet geheel onverwachts, maar veel te vroeg is overleden Janus Fransen Met waardering denken wij terug aan de jaren dat hij bij ons aan boord was. Jaap en Rosette [aapie en Sandra Davey Ronny en Annemiek Roan Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van de papa van |ody, leerling in groep 1 de heer A. Fransen Wij wensen Jody en haar mama veel sterkte toe. Leerlingen en leerkrachten van de obs De Eendracht, Hansweert Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, liefde en humor is, na een periode van afnemende gezondheid, toch nog plotseling overleden mijn lieve man, mijn lieve (schoon)vader en onze lieve opa Kamperland, t Goes, 5 augustus 1925 22 augustus 2008 Corrie Leendertse-de Bruine Peter (in herinnering) Marja (in herinnering) en Hans Ellen en Ronald Pedro, Remi - Ilse, Danllo Correspondentieadres: Traptoren 36, 4336 KP Middelburg De afscheidsbijeenkomst vindt, in navolging van zijn wens, plaats in besloten kring. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze zwager en oom Rinus Leendertse echtgenoot van Corrie Leendertse-de Bruine. Uit aller naam: Familie De Bruine neven en nichten Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze oom Rinus Leendertse We denken aan tante Corrie in Ter Valcke, die zijn dagelijk se bezoek zo zal missen. Rie en Rinus Koole-Kouwer Sari en Kees Lindenbergh-de Bruine Rie en Steven Sandee-de Bruine wa Stil ben je van ons heengegaan je hebt altijd voor ons klaar gestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven, zo was je hele leven. Je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Tot ons grote verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaanmijn lieve man, onze lieve vader en opa Floor Leenheer echtgenoot van Hennie Leenheer-Onderwater Den Haag, 30 januari 1941 t Goes, 23 augustus 2008 "Je hart heeft het plots begeven, maar in dat van ons zal je altijd verder leven Hennie Richard, Mitchel Sylvia en Martin, Saona, Sorenzo Suzan, Stephanie De Spinne 65,4463 CZ Goes Floor is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen, woensdag 27 augustus van 19.30 uur tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden donderdag 28 augustus om 13.00 uur in het crematorium aan de Mastendreef 5, 4623 RE te Bergen op Zoom. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Je grappen en grollen zijn nu klaar. Jouw lach was voor ons een groots gebaar Lieve opa je bent er nu niet meer. Onze liefste opa Leenheer Saona, Sorenzo, Mitchel Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend, moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Vurssche", toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve pa, schoonvader, opa en schoonzoon Willem Reinhoud echtgenoot van Maria Cornelia de Groote 04-12-1935 t 24-08-2008 Terneuzen Axel Terneuzen: M.C. Reinhoud-de Groote Sas van Gent: Joke en Mare Simoëns-Reinhoud Pascal Nathalie Hoek: C. de Groote-van Es Familie Reinhoud Familie de Groote Sas van Gent, 24 augustus 2008 Corr.adres: Bailleulstraat 8,4551 ST Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 29 augustus om 11.00 uur in fami liehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine markt 5-6 te Sas van Gent. Samenkomst aldaar. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na afloop van de begrafenis, in de aula van de begraafplaats "St. lans Schorre" te Sas van Gent. Pa ligt opgebaard in "De Geslootene Boom", waar u donderdag 28 augustus om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. tDc petten oJtitd veel plezier met Je geljacl dl paren nog veel pemplan. U?e zullenJc Ontzettend misseïj. ^pascal en JOatljalje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 12