FLIPSE bv JobTrack.nl AANKOMEND UITVOERDER EEN TEAMLEIDER M/V Politie Zeeland is op zoek naar nieuwe medewerkers PROFILE bouwbedrijf ,1: 1 B 1 f 3 «s 3. Vliedberg RINUS ROON (apk) monteur m/v (vestiging St Maartensdijk of Zierikzee) en een (leerling) landbouw- en truckbandenmonteur m/v (vestiging Zierikzee) Kijk ook op PZC Zaterdag 23 augustus 20081 43 Postbus 4 4370 AA Koudekerke Karreveld 1a 4371 GA Koudekerke Telefoon: 0118-555900 Fax 0118-555919 e-mail: croose@bouwbedrijfflipse.nl www.bouwbedrijfflipse.nl Is een regionaal werkend bouwbedrijf met een personeelsbestand van ca. 50 mensen. Naast onderhoudswerk en utiliteitsbouw ligt de nadruk op woningbouw, waarvan een groot deel door middel van eigen projectontwikkeling wordt gerealiseerd. Klantvriendelijk werken en een voortdurend streven naar een zo hoog mogelijke kwaliteit staan hoog in het vaandel. Ter versterking van ons team willen we in contact komen met kandidaten voor de functie van U krijgt de verantwoording voor de uitvoering van bouwprojecten, waarop direct leiding wordt gegeven aan een team van 10 a 15 mensen. Daarnaast onderhoudt u de contacten met opzichters, architect, opdrachtgever en onderaannemers. Voor deze functie verlangen we een opleiding op MBO-niveau en de bereidheid uzelf verder te ontwikkelen. Daarnaast dienen kandidaten te beschikken over een klant gerichte instelling en goede communicatieve vaardigheden. Gemotiveerde mensen bieden wij een goed salaris in overeenstemming met de functie, leeftijd en ervaring. De UTA-CAO is van toepassing. Indien u voor deze functie in aanmerking wenst te komen kunt u uw telefonische of schriftelijke sollicitatie richten aan Bouwbedrijf Flipse bv, ter attentie van de heer C. Roose, Postbus 4, 4370 AA Koudekerke, telefoon 0118-555900 of 551936. Email croose@bouwbedrijfflipse.nl de Wegens het vertrek van een huidig teamleider zijn wij m.i.v. 1 november 2008 op zoek naar: Orthopedagogisch- en Didactisch Centrum De Vliedberg is een bovenschools insti tuut binnen het Samenwerkingsverband VQ "Gosterscheldegebied", dal in stand wordt gehouden door de deelnemende scholen en is bestuurlijk onderge bracht bij de Edudelta Onderwijs groep. De Vliedberg verzorgt in een separate setting leerwegonder- steunmg binnen het voortgezet onderwijs. voor basisgroepen en onderbouw De teamleider coördineert de uitvoering van het onderwijs door het team, geeft leiding aan een team van docenten, draagt mede zorg voor de afstemming van de onderwijsuitvoering en de ontwikkeling van het beleid voor leerlingenbegeleiding binnen het OPDC en levert een bijdrage aan de uitvoering van het onderwijs. Functie-inhoud: het coördineren van de uitvoering van het onderwijs door het team; het leidinggeven aan een team van docenten; het ontwikkelen van het beleid voor leerlingenzorg; het coördineren van de zorg; het verzorgen van het onderwijsleerproces; het coördineren van de regelingen rondom LGF-leerlingen. Deelnemende scholen in het Samenwerkingsverband "Oosterscheldegebied": Het Goese Lyceum Goese Lyceum, locatie Bergweg Pontes Pieter Zeeman Zierikzee Ostrea Lyceum Edudelta College Goes Praktijkschool De Wissel OPDC De Vliedberg Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zoeken een collega die voldoet aan het volgende functieprofiel: ii kennis heeft van de inhoud en vormgeving van leerwegondersteuning; het werken in kernteams onderkent en ondersteunt; gericht is op ontwikkeling van collega's, het team en het OPDC; kan enthousiasmeren en inspireren; functioneert als een teamspeler; de leerling en het onderwijsproces als uitgangspunt hanteert; leiding kan geven aan een team van professionals; beschikt over relevante (onderwijsjbevoegdheden. Aanvullende informatie: de functie heeft een omvang van 1,0 wtf, de functie wordt in het eerste jaar gewaardeerd volgens schaal LC van de CAO BVE (max. 4.237,- bruto per maand) met een bijbehorende toelage werving en behoud. Bij een positieve beoordeling vindt na het eerste jaar een inschaling plaats in functieschaal LD. Inlichtingen over genoemde vacature kunt u inwinnen bij: dhr. JJ. Huijskens, directeur (tel. instituut: 0113-220114, thuis: 0113-213492) dhr. J. Westerweel, teamleider bovenbouw (tel. instituut: 0113-220114, thuis: 0113-220333) Indien u interesse heeft in bovenstaande functie dan wordt u verzocht uw sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 6 september 2008 te richten aan: OPDC De Vliedberg (o.v.v. vacature teamleider basisgroepen/onderbouw) t.a.v. dhr. JJ. Huijskens, Postbus 304 4460 AS Goes Een assessment kan deel uit maken van de procedure. Politie Zeeland werkt op de grens van land en water. Zij biedt politiezorg op maat aan de Zeeuwse bevolking en haar vijftien miljoen gasten op jaarbasis. Professioneel en integer levert het korps haar bijdrage aan de veiligheid en leefbaarheid in Zeeland. Door wijk-, buurt- en dorpsgericht werken met zichtbare en aanspreekbare politie geeft politie Zeeland invulling aan het motto: 'Waakzaam en Dienstbaar'. Afwisselend werk met wisselende werkdruk tussen wisselende mensen. Facilitaire Diensten is een onderdeel van de stafdienst Bedrijfsvoering en vervult bin nen Politie Zeeland een belang rijke rol in processen die te maken hebben met beheer van roerende en onroerende zaken, inkoop- en contractbeheer, wagenparkbeheer, post en archief, repro, administratie, receptie, schoonmaak en cate ring. Facilitaire Diensten be staat uit een drietal onderdelen: huisvesting, services en midde len. Inkoper (verwerver C - middelenJ Als inkoper neem je deel aan het proces voor de inkoop van diverse goederen en diensten «WAAKZAAM EN DIENSTBAAR» ten behoeve van de organisatie en bereid je deze voor. Je voert marktonderzoek uit en onder houdt contacten met leiddinge- venden, bestellers en aan bieders van producten en diensten. Daarnaast verstrek je informatie aan het manage ment en draag je zorg voor de administratieve verwerking van bestelgegevens. Beheerder (medewerker vakadvies b - huisvesting) Als medewerker vakadvies ben je verantwoordelijk voor het regionale beheer van huisves ting, diensten en middelen. Verder coördineer je opdrach ten en begeleid je onderhouds- Politie Zeeland zoekt ook jou. P fSf L I T I E medewerkers. Tevens vraag je offertes aan ten behoeve van externe dienstverlening en bied je ondersteuning bij Grootschalige en Bijzondere Optredens. Informatie en sollicitatie Informatie met betrekking tot de functie-eisen en de sollicita tieprocedure is te vinden op www.politie.nl/zeeland TYR£€£NT€R Zierikzee, Vissersdijk 46 Tel. 0111-417040 Profile Tyrecenter Rinus Roon is een jonge organisatie met ruim 20 medewerkers en vestigingen in Sommelsdijk, St Maartensdijk en Zierikzee, gespecialiseerd in banden voor alles wat rijdt. Onze werkplaatsen zijn uitgerust met de modernste apparatuur voor het volledige onderhoud van personen- en bestelauto's. Door vertrek van een medewerker en een nog steeds groeiend werkaanbod hebben we op korte termijn plaats voor een Ervaring in één van deze functies kan een pré zijn, maar mensen met een gedreven technische belangstelling, kennis en interesse voor de doelgroep worden in het bijzonder uitgenodigd te reageren. De medewerker(ster)s die wij zoeken zullen bereid moeten zijn om wanneer nodig technische en/of commerciële opleidingen/trainingen te volgen. Klantvriendelijk- en gericht, eerlijk, zelfstandig, flexibel, stressbestendig, hoge inzet, ambitie, teamgeest en verantwoordelijkheidsgevoel zijn kernwoorden die onontbeerlijk zijn. Telefonische informatie en/of eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven kunnen binnen 1 week na het verschijnen van dit blad worden gericht ter attentie van Rinus Roon aan bovenstaand adres.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 99