jou! zoeken Q) JobTrack.nl allround monteur aankomend monteur BAKKERIJ 'T BAKKERTJE - broodbakker - banketbakker - brood-banketbakker - leerlingen zowel brood als banket - en winkelpersoneel Werkgevers Plaats snel je CV op JobTrack.nl IIP1III kltliw IPII KMI MIIIMII IMoord-Beveland zoekt talent! Junior Beleidsmedewerker Financiën braher WERKVOORBEREIDER IWV [pL.W. van GILST bv"^ MONTEUR GEZOCHT! Kijk ook op pzc Zaterdag 23 augustus 20081 2 7 Bedrijfsomschrijving: ATF is een toonaangevend wegenbouwbedrijf, werkzaam in en rond de Antwerpse haven. Aanbod: Je werkt graag in een moderne werkomgeving met de nieuwste technieken, machines en gereedschappen. Mogelijkheden voor bijkomende opleiding op jouw vakgebied. Vaste werktijden. Je loon wordt bepaald naargelang je inzet en prestaties volgens CAO Bouw met extra secundaire arbeidsvoorwaarden. Je krijgt een contract voor onbepaalde duur, na een proefperiode van 14 dagen. Profiel: Je hebt een aantoonbare vakopleiding en/of kan de nodige ervaring voorleggen. Je hebt een rijbewijs B. Interesse? Schrijf, mail of bel ons voor een afspraak. ATF nv Putsebaan 5, 2040 Zandvliet nabij Ossendrecht) Tel.: 0032 3 568 69 49 info@atf.be www.atf.be te Oostburg zoekt ter uitbreiding van ons personeelsbestand We zijn een erkend leerbedrijf zie www.kernwerk.nl Het is voor een vaste aanstelling. Zondag en Maandag gesloten. Reacties Bakkerij 't Bakkertje Zuidzandsestraat 9 4501 AL Oostburg 0117-451858 of Bredestraat 11 4501 EA Oostburg 0117-454945 .nl 't Betere werk! Door de herpositionering van de drukkerij-afdeling en de overname van Grafisch bedrijf Pitman in Goes gaat onze productieafdeling in Zierikzee op korte termijn als een zelfstandige druk- en printunit opereren. Hiervoor zoeken wij een Werken bij DVCC is werken bij een dynamisch reclamebedrijf waar de totale invulling van idee tot eindproduct wordt bedacht en gerealiseerd. Er werken in totaal 20 personen. Creatieve concepten en producties vinden al meer dan 25 jaar hun neg richting vele opdrachtgevers in Zeeland en ver daarbuiten. Onze specialiteit is vastgoed communicatie. De gemeente Noord-Beveland heeft ca 7000 inwoners. Zes dorpskernen - Kamperland, Wissenkerke, Colijnsplaat, Geersdijk, Kats en Kortgene - geven Noord- Beveland een uniek karakter. De economische pijlers van de gemeente zijn het toerisme en de akkerbouw. Omringd door water en gelegen in het groene hart van Zeeland, is Noord-Beveland een prachtige gemeente om te wonen, te werken en te recreëren. We denken aan een sterke organisator die de afdeling druk print gaat ondersteunen en met zijn persoonlijkheid en vakinhoudelijke kennis drukwerkopdrachten volledig begeleidt tijdens de pro- ductiefase; van orderintake tot facturatie. Je beschikt aantoonbaar over: - ruime ervaring in het begeleiden van drukwerkorders - kennis/ervaring In calculeren, vooral afwijkende reclame-opdrachten - optimale kennis van grafische technieken en mogelijkheden - financieel inzicht, kostenbewust, gevoel voor rendement, commerciële kwaliteiten - organisatietalent voor nakomen afspraken/planning - verantwoordelijkheid voor deadlines en planning Je werkt planmatig en weetje doelstellingen te realiseren. Veelvuldig overleg met klanten en leveran ciers is vanzelfsprekend. Gezien de verdere uitbouw van de afdeling met digitale print/drukapparatuur is affiniteit met digitaal produceren een pré. Als deze functie je aanspreekt, je ambities hebt en niet ouder bent dan ca. 35 jaar, zien wij je reactie met belangstelling tegemoet. Voor informatie kun je contact opnemen met Franc van Sark, manager druk print. Stuur een uitgebreide cv naar De Vries Communicatie Centrum, t.a.v. Corstiaan de Vries, corstiaan@devriescom.nl. Meer weten wie wij zijn en wat wij doen? Kijk op www.devriescom.nl Jannewekken 2, Postbus 78, 4300 AB Zierikzee O 01 1 1 45 41 41 O Ó1 1 1 45 41 50 www.devnescom.nl ^■T«TpW( noord-beveland Ben jij een financiële professional, met een hands on mentaliteit? Dan zijn wij op zoek naar jou! Wij bieden een uitdagende en gevarieerde baan als met doorgroeimogelijkheden in de toekomst. Voor 36 uur per week. Voorwaarden: Minimaal een op financiën gerichte HBO opleiding. Salarisindicatie: Startsalaris afhankelijk van opleiding en ervaring, maximum op termijn te behalen salaris €3.418 bruto per maand. Meer weten? Uitgebreide informatie over de vacature en de gemeente Noord-Beveland vind je op onze website www.noord-beveland.nl Solliciteren? Stuur je sollicitatie vóór 6 september 2008 naar: Gemeente Noord-Beveland, t.a.v. het college van B&W, Postbus 3, 4490 AA Wissenkerke. Per e-mail solliciteren kan ook: info@noord-beveland.nl, o.v.v. Junior Beleidsmedewerker Financiën. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. groenvoorziening is een gerenommeerde naam in de wereld van fijn-hoveniers en groot-groenvoorzieners. In Zuidwest-Nederland verzorgen wij ontwerp, aanleg en onderhoud. Onze moderne onderneming telt 60 medewerkers. Voor ons bedrijfsbureau zijn wij met ingang van heden op zoek naar een Functie-inhoud: Het verzorgen van de werkvoorbereiding bij opdracht van projecten Inkoop van materialen Functie-eisen: Zelfstandig kunnen werken Goede contactuele eigenschappen Mbo-opleiding Wij bieden een salaris afhankelijk van ervaring en opleiding volgens cao. Het betreft een volledige werkweek. U kunt uw schriftelijke reactie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan: Braber Groenvoorziening. Postbus 3 - 4325 ZG Renesse, t.a.v. de heer C.M. de Glopper. L.W. van Gilst bv is een familiebedrijf sinds 1979 en heeft persoonlijke service en kwaliteit hoog in het vaandel! Daarom zijn we ook erkend NEFIT-dealer en Uneto-VNI lid. Wij zijn in de regio hét adres voor: nieuwe cv-installaties vernieuwen van cv-ketels leveringen montage van sanitair ook complete badkamers warmwatercomfort gas- en waterleidingen rioleringen goten en hemelwaterafvoer dakdekkerswerkzaamheden zinkwerken verwarming sanitair gas water dakbedekking Oude Rijksweg 4; 4472 AE 's-Heer Hendrikskinderen Tel (0113) 2218 73 Fax (0113) 22 0710 www.lwvangilst.nl Wij zoeken op korte termijn twee nieuwe collega's: juiste weg! Voor de reparatie en onderhoud van wegenbouwmachines, personenwagens en vrachtwagens Eigenlijk hebben we maar een paar 'strenge' eisen: je verstaat je vak, je bent een doorzetter en altijd klantvriendelijk. Brieven met cv ontvangen wij graag binnen 14 dagen. Neem voor meer informatie gerust contact op.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 81