opzegdienst m |g| JobTrack.nl Hanen ELECTROMONTEUR ONDERHOUDSMONTEUR i© Hlensenlinq.nl ELOCOAT PROJECT ENGINEER m/v DEMAND SUPPLY CHAIN MANAGER COATING m/v ELOPAK KOMT U INHOUD GEVEN AAN ONZE VERPAKKINGEN? Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Kijk ook op PZC Zaterdag 23 augustus 20081 21 Wij zijn op zoek naar een fulltime: De werkzaamheden: De elektrotechnische dienst is verantwoordelijk voor het in optimale staat houden van alle productieapparatuur en installaties op elektrotechnisch gebied. U gaat zich bezig houden met het preventieve onderhoud, storingen, reparaties, aanpassingen en uitbreidingen aan de productiemachines en installaties in de vakgebieden elektrotechniek en pneumatiek. Het programmeren, onderhouden en installeren van besturingssystemen is een belang-rijk onderdeel van uw werk, middels gerichte trainingen wordt uw vakkennis actueel gehouden. Verder verwachten wij dat u actief meedenkt over voorstellen tot wijzigingen of vernieuwingen op uw vakge bied. De voorwaarden: Een MTS-E opleiding of een gelijkwaardig niveau en enkele jaren werker varing vormen een uitstekende basis om te starten. Verder beschikt u over actuele kennis van moderne besturingstechnieken. U heeft geen negen tot vijf mentaliteit, tevens bent u bereid om voor namelijk gedurende het seizoen te werken in een wekelijks wisselende 3-ploegen storingsdienst. Tevens zijn wij op zoek naar een fulltime: De functie: Op de afdeling technische dienst zorgt u samen met collega's, in een hecht teamverband, voor een vlot en storingsvrij verloop van alle productieactiv iteiten. U neemt de reparatie, revisie en het periodiek onderhoud van alle machines en installaties voor uw rekening. Bij de constructie of installatie van nieuwe machines verleent u technische assistentie. De voorwaarden: U beschikt over een LTS+ niveau door opleiding of relevante werkervaring. U bent stressbestendig en accuraat. Probleemoplossend werken en denken is voor u vanzelfsprekend. Gedurende het seizoen bent u bereid om te werken in een 3-ploegen storingsdienst. Salariëring en arbeidsvoorwaarden voor beide functies zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 10 dagen zenden naar: Welkom bij COROOS! Met productielocaties in zowel Kapelle als Geldermalsen vormt Coroos een van 's lands grootste conservenfabrieken. Vers van het land wordengroenten en fruit direct bij Oostrom in glas, blik of kunststof verpakkingen verwerkt. Ons bedrijf, met meer dan 100 miljoen euro omzet, staat synoniem voor groei, een energieke aanpak en een moderne organisatie met korte lijnen en duidelijke commu nicatie. Uiteraard werken onze gemotiveerde medewerkers met een hi-tech bestand van productie machines. Op onze twee locaties maken in totaal 250 mede werkers zich elke dag opnieuw weer sterk voor onze kwaliteitsproducten. Door onze groei hebben we plaats voor gedreven collega's. Binnen onze platte organisatie heerst een prettige werksfeer. Ontspannen en toch gedreven, waarin voor elke medewerker ruimte is zijn of haar talenten te ontplooien. C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V., t.a.v, de heer K.J. Wieringa, Postbus 61, 4420 AC Kapelle. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Elocoat B.V. is een dochteronderneming van Elopak B.V. en behoort tot de Noorse Elopak-organisatie, die is gespecialiseerd in het vervaardigen van totaalsystemen voor vloeibare producten in kartonnen verpakkingen. De Elopak-groep beschikt wereldwijd over diverse productiebedrijven enverkoopkantoren en is onderdeel van de Noorse Ferd-groep. Elocoat vervaardigt door middel van extrusiecoating en laminatie in volcontinu- dienst gecoat karton voor de bekende Pure-Pak® verpakking. Elocoat biedt werk aan circa 95 medewerkers. Tot de coating-groep behoren de plants in Nederland, Oekraïne, Saoedi-Arabië en Mexico. Functie: U begeleidt - in samenwerking met de Coating Assistance Engineers van Elopak Coating -verbeterprojecten en investeringen bij de coatinglijnen van Elopak. De taken van de Project Engineer zijn hoofdzakelijk gericht op elektrotechnische - en in mindere mate mechanische - projecten. U assisteert bij het realiseren van de gestelde bedrijfsplannen voor Elocoat en de plants in Oekraïne, Saoedi-Arabië en Mexico. U optimaliseert productieprocessen en begeleidt verbeteringen, draagt zorg voor de uitvoering van investeringsprojecten en analyseert problemen rondom productie-installaties om de oorzaken vast te stellen. Daarnaast stelt u projectplannen op, werkt u plannen van aanpak uit en draagt u zorg voor de opleiding van operators en onderhoudsmonteurs. Profiel: U bezit het diploma HTS-Elektro en u beschikt over een grote mate van flexibiliteit (25-50% extern Elocoat) plus de nodige zelfstandigheid. U heeft een goede beheersing van de Engelse taal en beschikt tevens over uitstekende communicatieve en educatieve vaardigheden. U leeft de zogenaamde Basic Values na (trek de juiste conclusies, handel dynamisch en wees integer). Ervaring met extrusiecoating is een pre. Functie: U bent verantwoordelijk voor Demand Supply chain-management, planning en optimalisering van de allocatie, voorraden (grondstof en gereed product, niveau en mix), productieplanning/capaciteiten en warehousing binnen de Coating business. Het realiseren van de gewenste leveringsbetrouwbaarheid tegen optimale operationele- en voorraadkosten behoort tot één van uw kerntaken. In deze functie rapporteert u zowel functioneel als operationeel aan de Director Coating Elopak. Profiel: Afgeronde HBO/WO opleiding, in een economische en/of bedrijfskundige richting. U beschikt over een pro-actieve en pragmatische houding en doorzettingsvermogen, gericht op samenwerking met verschillende disciplines. U bent analytisch sterk, flexibel en resultaatgericht. U beheerst de Engelse taal en bent bereid om regelmatig internationaal te reizen. Aanbod: Fulltime functies in een vooruitstrevende en resultaatgerichte organisatie. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Reactie: Heeft u belangstelling voor één van deze boeiende functies? Stuur dan s.v.p. uw curriculum vitae met begeleidend schrijven naar Elocoat B.V., t.a.v. de heer P. Hamelink, Postbus 90, 4530 AB Terneuzen of per e-mail naar phamelink.stag-06@elocoat.nl. Sluitingsdatum: 5 september 2008. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Kijk voor meer informatie over Elocoat en Elopak op www.elocoat.nl en www.elopak.com.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 21