Kees Capello 30 I Zaterdag 23 augustus 2008 PZC ZV Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerde medewerker en collega Maira Daal Wij wensen haar familie heel veel sterkte toe bij dit grote verlies. Directie en personeel Sorteerbedrijf de Dreu v.o.f., Ritthem Ik heb de vaste grondgevonden, waarin mijn anker eeuwig hech t. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn lieve, zorgzame man, vader en onze opa Willem Roodenburg Aalsmeer t Middelburg 13 april 1943 21 augustus 2008 Vlissingen: Elly Roodenburg-Speleman Middelburg: Hjalmar en Annemarieke Thomas Esmee Vredehof laan 564 4382 CJ Vlissingen Willem is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg waar gelegenheid is tot afscheid nemen dinsdag 26 augustus van 19.30 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal gehouden worden donderdag 28 augustus om 12.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg. Selegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.25 uur in de kerk. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. De Heer is mijn Herder. Psalm 25 Verdrietig, maar ook dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend en vol bewondering voor de wijze waarop hij zijn achteruitgaande gezondheid heeft weten te dragen, willen wij u laten weten dat is overleden onze lieve vader en aller liefste opa Cees Wesdorp OudeTonge, 4-9-1940 t Goes, 21-8-2008 Wolphaartsdijk: Connie en Rens Maas-Wesdorp Rob, Roel, Charlotte Vlissingen: Marcel en Leontine Wesdorp Kristi, Mark Goes: René Wesdorp Dublin Ierland: Esther Wesdorp Correspondentieadres: Villa Novastraat 38 4471 AN Wolphaartsdijk De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 26 augustus om 14.00 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in 'De Brug' Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief hebt ontvangen, verzoeken wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve moeder en oma Maria Stephania Phelomena de Bruyckere-Hermans betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Rob en Romy de Bruyckere-Snoeck Willy de Bruyckere en Joke Bruijns en kinderen Goes, augustus 2008 Zolang wij hem nog herinneren, is hij onder ons De overweldigende belangstelling en medeleven welke u ons hebt betoond na het overlijden van onze bijzondere en onvergetelijke Ime Dekker heeft ons heel goed gedaan. Wij danken u heel hartelijk daarvoor. Mia Zuijdweg Marianne en Wim Boer-Dekker Guus en Jacqueline Dekker-Verheul Inte en Erika Dekker-Aigner Jolanda en Jan Willem van Koeveringe-Dekker Kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze onvergetelijke vader, schoon vader en opa Jacobus van Doorn uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Mede namens de kinderen en kleinkinderen Hanny van Doorn-de Feijter Hoek, augustus 2008 Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze geliefde tante Jenneke Maria van Kervinck-Roubos betuigen wij u onze hartelijke dank. Familie Burghout-van der Hoeven Krabbendijke, augustus 2008 %ÊïéÊlÉm :i'XC' mffm' En nu nog maar alleen het lichaam los te laten ....en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rode, zuivere van de late zon te zien, te volgen - en de eigen weg te gaan. Het werd, het was, het is gedaan. vrij naar M. Vasalis Na een moedig gedragen ziekbed is overleden onze lieve moeder, oma, zus en schoonzus Adèle Jeannette Louise Tichelman-Cahen weduwe van Henri Jacques Quintus Tichelman Semarang, 9-6-1940 t Terneuzen. 21-8-2008 Amsterdam: Pauline Tichelman Maarten van Andel Roos, Koen Groningen: Valérie Tichelman Arthur van der Linden van Sprankhuizen Feben, Delft, Kiri Wassenberg (D): Gerard Tichelman Beatrix Tichelman-Brendgens Naemi, Louis Terneuzen: Maurits Tichelman Alexia Tichelman-Dophemont feanique, Fabienne Wenen (A): Justus Tichelman Marysia Peters Thomas, Sebastiaan, Lucas Broekhuizen: PJ.S. Boot-Cahen J.H. Krimpenfort Norg: J.P.L. Cahen D. Cahen-Zwaan Fahrenheitlaan 498 4532 JT Terneuzen De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 26 augustus in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74, Terneuzen, aan vang 14.00 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de crematieplechtigheid in het crematorium. Mama stelt het op prijs als u in plaats van bloemen het werk van Stichting Hospice Zeeuwsch-Vlaanderen zou willen steunen door middel van een bijdrage op rekening-nummer 1277.93.542 tnv Vrienden Hospice Zeeuwsch- Vlaanderen. In plaats van kaartjes Denk aan mij terug, maar niet in dagen van pijn en verdriet. Maar denk aan mij toen ik alles nog kon. Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overopa Adriaan Buteijn -Arjaan- betuigen wij u onze oprechte dank. Mevr. E.f. Buteijn-Verkamman Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, augustus 2008 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vader en opa Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. Joke en Peter Bas en Dineke Marina en Ad Dominique 's-Heerenhoek, augustus 2008 Wij willen iedereen hartelijk danken voor het medeleven in de vorm van een brief, kaart of telefoontje na het overlijden van mijn vrouw, moeder en nanna Mary Kögeler-Bates Eduard Kögeler Simone en Michel Jochem, Jasmine Oost-Souburg, augustus 2008 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder Annet Murre-Flikweert Willen wij u heel hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. 's-Gravenpolder, augustus 2008 Peter en Linda Jos Het heeft ons goed gedaan dat velen blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van Ineke Otte-Kole De positieve gedachten die over haar zijn uitgesproken en de warmte die wij mochten ontvangen bieden ons veel steun. Hiervoor onze hartelijke dank. Adrie Marcel Diana Anne Bart Rob Astrid Iris Stijn Erik Franka Rowenna Aron Otte Nieuwdorp, augustus 2008 Wij voelen ons gesteund door de hartverwarmende belang stelling en de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve mama en onze tante Janna Pieternella Oele-Looij Wij zullen er een dankbare herinnering aan bewaren. Miep Oele Nel en Gert Harinck Marco en Monique Britt Annemiek Goes, augustus 2008 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Abraham Jan Rouw Een bijzonder woord van dank aan de medewerkers van zieken huis "de Honte"afdeling Dialyse, voor de liefdevolle verzorging. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrok kenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Mede namens de kinderen en kleinkinderen Terneuzen, augustus 2008 ).M. Rouw-Remijnsen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 132