Familieberichten Colofon Familieberichten iSKKWf*4 Verjaardag JT .rliWAaflUs 28 I Zaterdag 23 augustus 2008 PZC mÊÊÊ Sluiïtijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Vandaag trouwen: Wietske Bergen Dick Ouwehand Rijndijkstraat 95 2313 NJ Leiden Wimjan Brasser en Christa Welbergen trouwen a.s. donderdag 28 augustus in het stadhuis van Dronten en a.s. zaterdag 30 augustus in de Catharinakerk te Zoutelande ons adres blijft: Gaffelstr. 11 8251 BP Dronten 1948 2008 Op 24 augustus zijn onze ouders, schoonouders, groot- en overgrootouders Rob Vermeulen en Annie Vermeulen-de Clercq 60 jaar getrouwd Als u hen daarmee wilt feliciteren, bent u van harte welkom tijdens de receptie op 30 augustus van 16,30 tot 18.00 uur, in Restaurant "Huys Ter Schelde", Vlissingsestraat 38/40, Koudekerke. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Vredehoflaan 284 4382 CJ Vlissingen Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Marten Beinema raadslid voor de Anti Revolutionaire Partij van 1971 - 1978 wethouder van 1972- 1975 van de gemeente Middelburg Voor zijn inzet ten dienste van onze gemeente zijn wij hem zeer erkentelijk. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Gemeenteraad van Middelburg Burgemeester en wethouders van Middelburg de secretaris, Aart van den Brink de burgemeester. Koos Schouwenaar Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Marten Beinema Vanaf 2006 was Marten voorzitter van de Stichting Vrienden van het Zeeuws Archief. Met waardering en dankbaarheid denken wij terug aan zijn grote betrokkenheid bij en inzet voor het Zeeuwse culturele erfgoed en het Zeeuws Archief in het bijzonder. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe Bestuursleden Stichting Vrienden van het Zeeuws Archief en vrienden van het Zeeuws Archief Bestuur, directie, medewerkers en vrijwilligers van het Zeeuws Archief Zondag 31 augustus 2008 hoopt onze lieve moeder en oma Mevr. A. J. Kodde-Janse 80 jaar te worden. Wilt u haar hier mee feliciteren, dan bent u van harte welkom op zaterdag 30 augustus tussen 14.30 uur en 17.00 uur in H.C.R. Kodde Burg. Bosselaarstraat 14 Aagtekerke Kinderen en kleinkinderen Burg. Geuzestr. 19 4363 AN Aagtekerke 1948 2008 Op D.V. maandag 1 september zijn onze geliefde ouders, grootouders en overgrootouders Steven de Looff Magdalena de Looff- Karreman 60jaargetrouwd Wij vieren deze bijzondere dag in onze familiekring. De dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Jonkerstraat 2,4458 BP 's-Heer Arendskerke Wij willen hierbij iedereen bedanken voorde vele felicitaties, kaarten en bloemen, die we hebben ontvangen voor ons 65 jarig huwelijksjubileum. Het werd voor ons een fijne dag. Lies en Wim Sandifort 's-Heer Abtskerke Met groot verdriet hoorden we van het overlijden van ons trouwe lid Marten Beinema Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe! Bestuur en leden van Schaakvereniging Middelburg Met ontroering namen we kennis van het overlijden van Marten Beinema Het CDA in Zeeland zal Marten blijven herinneren met grote waardering voor wat hij betekend heeft voor het openbaar bestuur in het algemeen en de Christen Demo cratie in het bijzonder. In de periode 1975 - 1998 was hij lid van de Tweede Kamer der Staten Generaal, achtereenvolgens voor de ARP en voor het CDA. In deze verantwoordelijkheid, maar ook in vele andere verbanden, wist hij op authentieke wijze invulling te geven aan dat wat onze beweging voor ogen staat met mens en samenleving. We gedenken hem met respect en we wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie sterkte toe en de nabijheid van God. Namens CDA Zeeland, Arie van der Maas Voorzitter Algemeen Bestuur Ad Koppejan Lid van de Tweede Kamer der Staten Generaal Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marten Beinema Marten droeg de Zeeuwse Bibliotheek door de jaren heen een warm hart toe, had oprechte belangstelling en op momenten dat het nodig was, was er zijn vanzelfsprekende steun. Dankbaar zijn wij voor zijn bijzonder waardevolle bijdrage aan onze organisatie. Directie en medewerkers Zeeuwse Bibliotheek be Alle geboorte eindigt in dood Alle verzamelen eindigt in verstrooien Alle ontmoeten eindigt in scheiden Een leven geleefd Wij delen u mede dat na een ziekbed van enkele maanden thuis is overleden mijn man, vader, schoonvader en opa Johannes Cornelis van Diën johan echtgenoot van Niesje Verweij Ouder-Amstel, 15 januari 1927 t Vogelwaarde, 21 augustus 2008 N. van Diën-Verweij Cor van Diën Nelleke Rozemuller Joost Casper Bossestraat 46b 4581 BG Vogelwaarde Johan is thuis, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op zondag 24 augustus van 11.00 tot 17.00 uur. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Dag aan dag draagt Hij ons; die God is ons heil. Die God is een God van uitreddingen, bij de HERE Here zijn uitkomsten tegen de dood. Ps. 68:20b, 21 Na een kort, maar snel ziekteproces, heeft de HERE uit onze kring weggenomen, onze geliefde zwager en oom Hermanus Jansens de man van onze oudste zus Willy Oostkapelle: N. J. Dekker P. Dekker-Noordzij Lewedorp: P. W. Verburg-Dekker C. P. Verburg Maassluis: A. J. Dekker C. H. M. Dekker-Vienerius Lewedorp: J. M. Dekker A. Dekker-Noordzij Neven en nichten Wij wensen Willy, de kinderen en de kleinkinderen heel veel kracht toe in deze moeilijke periode en voor de tijd die komt. Verslagen en stil zijn wij door het overlijden van Herman Jansens Wij wensen Willy, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe dit zware verlies te dragen. 's-Gravenpolder: P.C. Franje N.J. Franje-Menkhorst (in herinnering) Krabbendijke: Lydia Franje Rosanne, Fiona André en Marije Franje Milan Ard en Ineke Bruqqe Estelle Ardjan Verburg en Marleen Zweedijk Ellewoutsdijk: Hans van Velzen Mattheüs 25:37-40 Ontroerd zijn wij door het overlijden van Herman Jansens Als echtgenoot van ons werkgroeplid Willy is hij voor ons van onschatbare betekenis geweest. We zijn dankbaar dat hij de opening van het tehuis in Fantanele, Roemenië, in juni nog heeft kunnen meemaken. We wensen Willy en haar kinderen Gods nabijheid toe. Werkgroep Roemenië van de PKN te Goes, Kloetinge en Kattendijke Na een kortstondige ziekte is onverwacht overleden Herman Jansens Vader van Rens Wij wensen Willy, Rens, Sharon en verdere familie heel veel sterkte toe. Hilda en Rob Michael en llona Franken Debby en kinderen Ons bereikte het droevige bericht van het plotselinge overlijden van Herman Jansens Herman was een zeer gewaardeerde zakenrelatie van onze bedrijven en vader van één van onze medewerkers. Wij wensen Willy en de kinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens directie en medewerkers Automotions Groep, AutoschadeTeam Baarends en ZuidWest lease

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 120