QJobTrack.nl Banen www.gevier.nl SGévier Voor onze vestiging in Goes zijn wij op zoek naar een calculator/tekenaar m/v medewerker verkoop binnendienst verwarming m/v magazijn medewerker m/v Pagter Innovations Account Manager (M/V) voor Benelux en andere landen Afdelingshoofd (18 uur) Ministerie van Justitie, Penitentiaire Inrichtingen Zuid-West (DJI), locatie Torentijd, Middelburg www.werkenbijhetrijk.nl Werken bij hetfttffA Als je verder denkt Kijk ook op PZC Zaterdag 23 augustus 20081 51 De CSW is een school. Een schoof met een visie op waarden en normen. Een school die leerlingen perspectief en hoop wil bieden in een wereld waarin de bedreigingen vaak groter lijken dan de kansen. De CSW is een schooi die alle typen van voortgezet onderwijs aanbiedt. Er is een ruime Keuze aan mogelijkheden voor het kiezen van vakken en activiteitenpassend bij de leerling. De school wil zich ontwikkelen in de richting van natuurlijk leren. De CSW is een plezierige en veilige school. De leerling krijgt de ruimte om eigen verantwoordelijkheid te ontwikkelen in een sfeer van aandacht en respect voor eikaar. Onze visie vatten wij Kort samen in drie zinnen: blik op de toekomst, kijk op onderwijs en... oog voor elkaar. De centrale directie van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren nodigt u (m/v) uit te solliciteren naar de volgende functies: Middelburg CSW Algemeen Systeembeheerder cai.ofte De uitgebreide vacaturetekst is te vinden op www.cswalcheren.nl Middelburg CSW Van de Perre (sector HAVO/VWO) Onderwijsassistent cai.ofte Per onmiddellijke ingang. De belangstelling gaat uit naar kandidaten met een afgeronde PABO opleiding. Belangstellenden die menen op basis van een andere opleiding deze functie te kunnen vervullen worden ook uitgenodigd te solliciteren. Het is mogelijk naar een gedeelte van de betrekking te solliciteren. Middelburg CSW Toorop (sector VMBO) Docent Duits Docent Nederlands Docent Geschiedenis Onderwijsassistent Biologie, Natuur- en Scheikunde Onderwijsassistent Techniek onderbouw Gévier is een dynamische technische groothandel in sanitair en centrale verwarmingsartikelen. Gévier heeft vestigingen in Vlissingen, Goes,Terneuzen, Rotterdam, Drachten, Roosendaal en Bunnik. Gévier is onderdeel van LOGUS. Gezamenlijk vormen zij een uniek samenwerkingsverband tussen leveranciers van bouw en afbouwmaterialen. Geïnteresseerd? Ga voor meer informatie naar onze website Nobelweg 14462 GK Goes 0,36 fte vervanging 0,88 fte vervanging 1,0 fte vervanging De vacatures op CSW Toorop zijn per onmiddellijke ingang beschikbaar. Voor nadere inlichtingen over de vacature voor systeembeheerder kunt u contact opnemen met mevrouw Ir. F.A. Steenblik, voorzitter centrale directie. Nadere inlichtingen over de vacature op CSW Van de Perre worden verstrekt door de heer drs. B.C.B.M. Hamans, directeur HAVO/VWO. Voor nadere informatie over de vacatures op CSW Toorop kunt u contact opnemen met de heer J. Heeres, directeur VMBO. Allen zijn bereikbaar via telefoonnummer 0118-652100. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij overeenkomstig de identiteit van de school willen functioneren. Nadere informatie over de school is te vinden op www.cswalcheren.nl Sollicitaties dienen uiterlijk woensdag 3 september in het bezit te zijn van de Centrale Directie. Deze kunnen worden gericht aan de heer C.J. Klink, senior beleidsmedewerker P&O, Postbus 541, 4330 AM MIDDELBURG. Acquisitie op basis van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. is een bedrijf met 20 medewerkers, dat verpakkingen voor snijbloemen ontwikkelt en verkoopt. Deze unieke verpakkingen worden verkocht aan kwekers, bloemenexporteurs en supermarktketens over de gehele wereld. Het hoofdkantoor is gevestigd in Roosendaal met verkoopkantoren in Chicago. Osaka en Turijn. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een: De functie: Uw hoofdtaak is het onderhouden en uitbreiden van ons klantenbestand in Nederland, België en andere landen. U bezoekt klanten en potentiële klanten en overtuigt ze van de unieke eigenschappen van ons verpakkingssysteem. U sluit orders af. adviseert bestaande klanten en bouwt een langdurige relatie op met uw klanten. U rapporteert aan de commercieel manager Europa. Wij vragen: HBO werk- en denkniveau en tenminste enkele jaren internationale verkoopervaring Commerciële achtergrond en ervaring: een "drive" om orders af te sluiten Een goede beheersing van de Engelse en liefst ook de Franse taal; Duits is een pré Bereidheid om een groot gedeelte van uw werktijd (60%) te reizen en deel te nemen aan beurzen in binnen- en buitenland U bent flexibel, werkt op basis van rationele en heldere afspraken en komt deze ook na. Wij bieden een dynamische, internationale werkomgeving met jonge collega's en een positieve werksfeer met ruimte voor eigen initiatief. Wij bieden een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt uw sollicitatiebrief met c.v. per e-mail binnen ca. 2 weken sturen aan: Margreet@pagter.com of per post aan; Pagter Innovations B.V., Postbus 1139. Vaartveld 14. 4700 BC Roosendaal, t.a.v. Mevrouw M. de Graaf. Meer informatie vindt u op onze website: www.pagter.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. Het Rijk is de verzamelnaam voor alle ministeries en tientallen diensten, verspreid over het hele land. Zo'n 120.000 mensen werken er aan maatschappelijk belangrijke vraagstukken en de uitvoering van uiteenlopende projecten. Van ouderenzorg en kinderopvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Europese regelgeving tot belastinghervormingen. Zaken die ons allemaal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder. Denk je verder en wil je verder? Kijk dan of deze vacature iets voor je is. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor alle andere banen met inhoud. Zowel mannen als vrouwen worden uitgenodigd te solliciteren, tenzij anders vermeld. Opleiding: hbo. Ervaren in leiden afdeling. Kennis van detentie en ondersteunende zorgprocessen. Salarisindicatie: brutomaandsalaris bedraagt maximaal 3.401,- bij een 36-urige werkweek. Wij voeren vrijheidsstraffen en vrijheidsbenemende maatregelen uit, maar zorgen ook voor de mensen die dit ondergaan. Jij houdt je bezig met de uitvoering van de dagelijkse zorg voor de gedetineerden volgens het vastgestelde detentieplan. Je resultaatgebieden zijn: het afdeiingsbeleid en -plan, het afdelingsmanage- ment, het detentieplan en je bijdrage aan het beleid van de unit. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/DJI080331-BN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 109