Banen OPERATORS m/v JobTrack.nl JobTrack.nl GEEF JE CARRIÈRE EEN DRAAI Allround machineoperators heftruckchauffeurs HOUT EN PAPIER UIT GOED BEHEERDE BOSSEN Nederlündiveermooi! MEE Zeeland Ondersteuning bij leven met een beperking Wij zoeken een Stafmedewerker Management- en Verantwoordingsinformatie Voor informatie over onze organisatie en de functie zie: www.meezeeland.nl Werf uw personeel, waar uw toekomstige werknemer zich oriënteert. Het regionale dagblad in combinatie met vacaturesite O JobTrack 50 I Zaterdag 23 augustus 2008 PZC Kijk ook op Voor een versterking van de afdeling Processing in Kapelle zijn wij op zoek naar meerdere Algemeen innoseeds b.v. richt zich op de ontwikkeling, productie en ver koop van graszaden, mais en groenbemesters. Innoseeds is een deelneming van DLF-Trifolium, wereldmarkt- leider in graszaden. Onze graszaden worden geteeld bij contracttelers en na de oogst aangeleverd aan onze afdeling Processing in Kapelle. Tijdens een intensief bewer- kingsproces worden deze gras zaden geschoond, gemengd, verpakt, opgeslagen en gedis tribueerd naar onze klanten. Functie In deze functie ben je met een grote mate van zelfstandigheid verantwoordelijk voor het bedienen van de diverse machines die in het bewerkingsproces (schonen, mengen en verpakken) worden gebruikt. Daarnaast zul je order-pieken en verzorg je het interne transport met behulp van een vork heftruck. Verder verricht je zelfstandig kwaliteitscontroles en eenvoudige administratieve werkzaamheden. De werkzaamheden vinden plaats in een tweeploegendienst. Profiel Wij zijn op zoek naar enthousiaste aanpakkers met technisch inzicht. Je bent daarnaast zelfstandig en beschikt over een flexibele instelling. Je werkt en denkt op MBO niveau en beschikt bij voorkeur over enige jaren ervaring in een productieomgeving. Arbeidsvoorwaarden Naast een zelfstandige en afwisselende functie met veel verantwoordelijkheden, bieden wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jack Boes, manager P&O (073-5188521 Je schriftelijke reactie kun je binnen 10 dagen na de verschijningsdatum richten aan Jack Boes, manager Personeel en Organisatie. Postbus 10.000, 5250 GA Vlijmen óf per e-mail aan: jack.boes@innoseeds.nl www.fscnl.org - let op het keurmerk: v 1996 FSC, PstSECR-0010 - GRATIS ADVERTENTIE Nederland verrommelt. Help ons Nederland weer mooi te maken. Word lid van Vereniging Nederlands Cultuurlandschap. Bij een bijdrage van 25 of meer ontvangt u bovendien als welkomstgeschenk het 300 pagina's tellende, prachtig geïllustreerde boek Nederland weer mooi. Stuur een kaartje naar tèreniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwoordnummer 2501, 6573 ZX Beek-Ubbergen of meld u aan op www.nederlandscultuurlandschap.nl. Ter versterking van onze fabriek in Kruiningen zoeken wij: Lamb Weston Meijer V.O.F. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met ruim 1100 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Op de afdelingen aardappelontvangst, productie en verpakking hebben we plaats voor operators die door opleiding, werkervaring en motivatie kunnen werken op het niveau van allround operator. Als operator ben je verantwoordelijk voor het bedienen, controleren, regelen en bijsturen van de machines van de productielijnen. Ook doe je controlewerkzaamheden aan de machines en verhelp je kleine storingen. De functie wordt in de 4-ploegendienst uitgevoerd, waarbij ook in de weekenden wordt gewerkt. Je hebt een gemiddelde werkweek van 33,75 uur. De ploegentoeslag bedraagt 25,6%. Voor deze functie zoeken we kandidaten met minimaal een opleiding op niveau 2, bij voorkeur Vapro A. Ook ben je bereid verdere opleidingen in het kader van onze loopbaantrajecten te volgen, hiertoe hebben we een uitgebreid en modern opgezet trainingsprogramma. Je vindt het leuk zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Ervaring in techniek of in een productieomgeving is een pré. We vragen veel, maar we hebben dan ook veel te bieden: een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent kun je een sollicitatiebrief mailen naar: wouterlabrujere@lambweston-nl.com of opsturen naar: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen. Kijk voor het volledige productieproces en voor meer informatie over deze en andere interessante vacatures op www.lambwestonmeijer.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 108