Familieberichten 30 I Vrijdag 22 augustus 2008 PZC volg Mij, Mattheüs9:9 Verbijsterd door het snelle ziekteproces, maar dankbaar voor alles wat hij heeft mogen doen en voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, mijn lieve en trouwe man, onze lieve vaderen opa Hermanus Jansens zoon van Marinus Jansens en Klazina van den Berge Lewedorp, f Goes, 16 september 1942 20 augustus 2008 Goes: Willy Jansens-Dekker Yerseke: Jolanda en Peter Danique en Richard Shanice Goes: Rens en Sharon Yarno Yaël Yenthe Krabbendijke: Ineke en Jan Richelle Fabian Goes: Ivo Ralph Menno en Emma Ruben Berkenstraat 8 4462 VX Goes De dienst van Woord en Gebed die geleid zal worden door ds. D. Westerneng en ds. N.J. Dekker zal worden gehouden maandag 25 augustus 2008 om 13.00 uur in de Maartenskerk, Bosseweide 1 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Indien u geen rouwkaart hebt ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere, lieve opa... Dag lieve opa... Danique en Richard Shanice Yarno Yaël Yenthe Richelle Fabian Diepgeschokt zijn wij door het overlijden van Herman Jansens oprichter van onze onderneming. Wij zijn hem zeer dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend en zullen 'jouw' bedrijf op 'jouw' wijze voortzetten. Autofit Goes A. Fokkerstraat 6 4462 ET Goes In verband met het overlijden van Herman Jansens zal ons bedrijf, Autofit Goes, gesloten zijn op maandag 25 augustus 2008. "Als ik van alles scheiden moet, gaat nog Uw Naam mij voor. Na een kortstondige ziekte hebben we afscheid moeten nemen van onze geliefde broer,zwager en oom Herman Jansens in de leeftijd van bijna 66 jaar. We wensen Willy,kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe. Middelburg: Leo en Hanny Jansens-Sandee Breda: René en Marta Verslagen en verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze goede vriend Herman Jansens Vol bewondering denken wij terug aan de inzet van hem en zijn vrouw Willy voor de vele hulpverleningsprojecten in Roemenië. Wij bidden om kracht en troost voor Willy, kinderen, klein kinderen en verdere familie. Goes, 20 augustus 2008. Nellie en Hans Jeremiasse Kreekslagweg 2 4465 BK Goes Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotselinge overlijden van onze oud-werkgever en collega Herman Jansens Onze gedachten gaan uit naar Hermans familie, die wij sterkte toewensen in de verwerking van dit verlies. Personeel Autofit Jacco Hans Erik Marco Maarten Roland Merijn Met droefheid vernamen wij het tragische overlijdings- bericht van Herman Jansens Vader van de Jongens Namens LB, Dies, Remon, Ramon Sharon, Claud Remy, Timothy, Ronald, Armand Tamar, Emma, Michel, Adrienne, Apna, Raoul Diana, Edwin Deborah Onverwacht is na een zeer kort ziekbed overleden, de vader van onze vrienden Rens en Ineke, Herman Jansens Onze gedachten en medeleven gaan uit naar de familie Jansens. We wensen ze veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Remco en Constance Krijger John en Joyce Heijnsdijk Ronald Goetheeren Michèle Agerbeek Jacco en Marjolein Schipper Marcel en Renate Schipper Guido en AnineMilot Dieter en Annemieke Mosselman Johan-Dirk en Wilja van der Endt en kinderen Geschokt en stil zijn wij dat na een kortstondige ziekte is overleden Herman Jansens vader van onze vriend Rens. Wij wensen Rens, Sharon, Yarno, Yaël, Yenthe en familie heel veel sterkte toe. Mare en Anne Maarten en Emmy Eelco en Else Hetty Paul en Nerienke Bart en Mirjam Kurt en Marieke Dike Pascal en Janca Niels en Eugenie Ralph en Monique Zijn strijd is over en ook zijn pijn, iedereen denkt zo zal het beter zijn. Maar het is voorbij en dat doet zeer, want wij beseffen heel goed We zien hem niet meer. Dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede, dat na een slopende ziekte en een paar laatste moeilijke maanden van ons is heengegaan, mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa René Leonardus de Neve *27 januari 1931 t 19 augustus 2008 Terneuzen: S.J. de Neve-Leunis Middelburg: René de Neve Alicen de Neve-Verhage Charlotte en Richard Marquerite Guido Terneuzen: Sandra de Leeuw-de Neve Eugène de Leeuw Geoffrey Milou Correspondentie naar: Evertsenlaan 16,4535 AC Terneuzen Onze dank gaat uit naar de thuiszorggroep van Dr. Razavy voor de liefdevolle verzorging. De Crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 22 augustus om 10.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig aan te nemen. God is liefde. Heden is overleden onze "tante" Francien Francina Maatje Prins in de leeftijd van 98 jaar. Yerseke: Mevr. J. Prins-van Boven Yerseke: Mevr. E.C. Zweemer-Prins Goes: Tannie Prins Nieuwerkerk: John Prins Carla de Paepe Yerseke: Johan Prins Inge Prins-van Belzen en kinderen Yerseke: Ko Prins Hanneke Prins-Zoeteweij en kinderen Kruiningen: Huib Zweemer Willy Zweemer-Zandijk kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, 20 augustus 2008 Nieulande Correspondentieadres: Zweedijkseweg 10 4401 NH Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt zaterdag 23 augustus om 11.00 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Adrie Rust zacht stoere vent! Heel veel sterkte voor onze lieve vriendin Anita, Yvonne en Elvera. Chantal en Stéphane Joanna en Robert Vivian en Kos Michelle en Joop Bianca en Marcel Adrie We zullen je jarenlange vriendschap missen. Medewerkers, trainers en bestuur stichting De Stads Ring Wij vinden geen woorden om het te zeggen hoe wij je zullen missen, allemaal. Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen. Het hart spreekt een niet uit te spreken taal. Verdrietig, maar gesterkt door de fijne herinneringen die wij aan hem hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve schat, onze geweldige pa en superopa Meindert Storm in de leeftijd van 75 jaar. Goes: Willie Storm-van Tuil Goes: Meindert en Ina Bianca, Mandy Oudelande: Ardie en Henny Marianne, Laura 20 augustus 2008 Correspondentieadres: Tulpstraat 6,4461 NZ Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 25 augustus van 11.30 tot 12.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuit bovengenoemd rouwcentrum om 12.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Meindert Storm sr trouw supporter en erelid van de v.v. Kloetinge Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van v.v. Kloetinge Voor meer familieberichten zie pagina 45

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 84