fVl t Familieberichten Natuursteenbedrijf Ferket en de Maat B.V. Colofon Familieberichten ARENSMAN De Bevelanden J.C. Hoekman grafmonumenten marmer graniet natuursteen 28 I Vrijdag 22 augustus 2008 PZC wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mall Dzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Door een medische fout Na een jaar van hoop en vrees... Wordt vandaag begraven. Onze V vriendin uit Kortgene. Liset van Berkel In de leeftijd van 56 jaar. Wij wensen René en verdere familie veel sterkte toe! Heinkenszand, Henny en Alie Schiedam, Piet en Lia Schiedam, Rick en Agata Colijnsplaat, Pim en Irma Geschokt namen wij kennis van het bericht dat de heer Wil Beumer plotseling is overleden. Wil was sinds enkele maanden vrijwilliger bij de aaihondenvereniging van Ter Valcke. Wij wensen de familie sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens directie en medewerkers Ter Valcke, centrum voor zorg en reactivering in Goes Rien Heijboer, directeur Peet Kruidenier, locatiemanager Goes, 21 augustus 2008 Bedroefd zijn wij door het bericht van overlijden van Gerrit Bitter Wij wensen Hellen, kinderen en familie veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies Directie Collega's N.V. EPZ ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS LM. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum Geioeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland www.ulfvaartzorgcentrum.nl Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marten Beinema Van 1971 tot 1978 was hij lid van de gemeenteraad, waar van drie jaar als wethouder voor het CDA in de gemeente Middelburg. Met waardering en dankbaarheid denken wij terug aan zijn grote inzet en betrokkenheid. De wijze waarop hij gedurende vele jaren in verschillende functies heeft bijgedragen aan de verwezenlijking van het CDA - gedachtengoed zal in onze dierbare herinnering blijven. Wij wensen Marjan, kinderen en kleinkinderen veel kracht en Gods nabijheid toe om dit grote verlies te dragen. CDA -bestuurrSiert Knigge CDA -fractie: Jo Kodde Wethouder: Hannie Kool-Blokland Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerling Johnno de heer G.G. Bomhof is overleden. Wij wensen Johnno en zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van het Scheldemond College H.J. van Arenthals, rector We zijn stil en geschokt door het overlijden van Marten Beinema Van 1998 tot januari 2008 was Marten onze voorzitter. Een voortreffelijk bestuurder, een integer man met een scherp oog voor de mens, voor Zeeland, voor bestuur en politiek. Precies een jaar geleden mochten wij hem publiekelijk eren als onze zo bijzondere voorzitter en hem de eerste gouden Scoop opspelden. Zijn verdiensten voor het werk van Scoop en de stichting in het bijzonder zijn bijzonder groot. In hem verliezen wij een voortreffelijk bestuurder, een man met het juiste woord op het goede moment en een man met een zo bijzondere band met alles wat met kunst, cultuur en samenleving te maken heeft. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Namens het bestuur, Lous Coppoolse, voorzitter Namens het 1 e bestuur Scoop, Koos Scherphuis, vml. vice-voorzitter Namens directie, OR en medewerkers, Dick van den Bout directeur in Mijn handpalmen gegrift In dit vertrouwen is overleden mijn liefste man, onze intens betrokken vader en fantastische opa Marten Beinema Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Dordrecht, 26 November 1932 t Middelburg, 20 augustus 2008 Marian Beinema-Pars Rolf en Patty Martijn Suzan Nova Eelco en Astrid Emiel Rimke Marin Tjerk Noordbolwerk 19 4331 SH Middelburg Wij nodigen u uit om de gedachtenisdienst bij te wonen op maandag 25 augustus a.s. om 13.30 uur in de Nieuwe Kerk aan de Groenmarkt 1 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.00 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid van Marten te nemen en de familie te ontmoeten in de naastgelegen Wandelkerk. Na de dienst begeleiden we Marten naar zijn laatste rust plaats. Geen bezoek aan huis. Een modern bedrijf, al meer dan 50 jaar gespecialiseerd in: Steensedijk 100 - 4561 GP Hulst Tel.: 0114-312906 natuursteen@ferketendemaat.nl Fax: 0114-310611 En Hij heeft tot mij gezegd: Mijn genade is u genoeg. 2 Corinthiërs 12 vers 9a Verdrietig, maar dankbaar voor zijn lang en gezegend leven, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve vader, opa en overopa Adriaan Marinus Koster sinds 22 februari 2008 weduwnaar van Janna Koster-Platschorre 11 oktober 1908 Colijnsplaat t 20 augustus 2008 Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum 'Cleijenborch' voor de goede en fijne verzorging. Goes:Truus en Jan Hoogvliet: Jasperina en Jaap t Kraggenburg: Piet en Emmy Wolphaartsdijk: Jannie en Rinus Goes: Riet en Wouter Klein- en achterkleinkinderen Cleijenborch, Kamer 223 Correspondentieadres: W.H. Scholten Robert Schumanlaan 18 4463 BE Goes De dankdienst voor zijn leven, waarbij u wordt uitge nodigd, zal worden gehouden maandag 25 augustus om 13.30 uur in de Protestantse Kerk aan de Havelaar- straat te Colijnsplaat. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 13.15 uur in 't Zaaltje, Havelaarstraat 34 te Colijnsplaat. Aansluitend aan de dienst zal om pim. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in 't Zaaltje. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Verdrietig stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn partner, onze lieve mamma, mijn tweelingzus, onze zus en tante Maira Alejandra Daal Veilig in Jezus 'armen Veilig aan Jezus 'hart Curagao, f Vlissingen 27 februari 1954 20 augustus 2008 Vlissingen: Siegfried sr. Ijs Siegfried jr. Iraina en Robin Maida Curagao: Gladys Felix Rignald Ronald Eddie Soraida Sonja Duitsland: Edwin Hengelo: Errol Familie Jansen Familie Ijs Familie Le Duc-IJs Neven en nichten Westerzicht 470 4385 BR Vlissingen Maira is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen zondag 24 augustus van 15.00 tot 16.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 27 augustus om 10.30 uur in de Parochiekerk van Onze Lieve Vrouwe aan de Singel te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op het RK gedeelte van de begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30