Op zoek naar de ZEUMERHIT omroep zeeland Onder de paraplu Vrijdag 22 augustus 2008 Ook op het strandje van Ouwerkerk is het niet altijd mooi weer. Kees en Andie Steendijk, die graag met open dak in hun Donkervoort rondrij den, hebben een originele oplossing voor de re gen gevonden. Ze steken gewoon een hele gro te paraplu op, die de auto en de inzittenden mooi droog houdt. Natuurlijk heeft de auto ook nog een dak, maar een paraplu werkt beter bij noodgevallen. Met deze foto hebben Kees en Andie Steendijk de PZC-strandtas gewonnen. Wie ook kans wil maken op een strandtas, kan een zomerfoto sturen naar www.pzc.nl. In the Summertime van Mungo Jerry koos u gisteren uit de drie geno mineerde nummers tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af. Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl O Kabe Suzan Mouthaan (17) uit Goes Nomineert: 'Cemeteries of London' Van: Coldplay Motivatie: „De cd van Coldplay waar Cemeteries of London op staat - Viva La Vida - is van het begin tot het eind geweldig. Maar dit num mer slaat toch echt alles. Dit is het eerste echte liedje op de cd na de in tro en het is meteen raak. Ik heb de ze cd tijdens mijn vakantie dan ook non-stop gedraaid." Tijn de Waal (13) uit Den Haag Nomineert: 'Breathe' Van: Biu Cantreil en Sean Paul Motivatie: „Deze zomer hebben we dit nummer vaak gedraaid in de au to. Om eerlijk te zijn weet ik eigen lijk niet precies waarom ik dit num mer nou zo leuk vind. Maar ik zing en beweeg graag mee op de mu ziek. Dit is een liedje waarbij je niet stil kunt blijven zitten. Ik word er al tijd blij van." Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Lara van den Beemt (27) uit Bergen op Zoom Nomineert: 'Summerjam' Van: The underdog project Motivatie: „In het jaar dat dit lied uitkwam ging ik met een groep vrienden naar Assen. Daar was een Italiaans feest. Het was een mooie zomerse dag en we draaiden dit nummer met de ramen open. We trokken in de wachtrij voor het cir cuit nog al wat bekijks, want er lag een goede installatie in de auto."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 21