I De Uitvaart Informatie Hulplijn Familieberichten Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden sfi Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as van een overledene een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Heeft u voorbeelden van grafstenen en urnen? mm Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu 30 I Donderdag21 augustus 2008 PZC A3 Rust zacht, grote vriend Willem, Kaisa en Ronin Sterker dan de dood is de herinnering...en die blijft! Goede reis Adri en rust zacht. Sterkte en kracht aan de familie. Piet en Roos Kagenaar Lieve Adrie Je was een voorbeeld voor velen. Het was een voorrecht Yvonne en familie sterkte toegewenst. Jeroen en Monika, Rocco en Anita Adrie, maat Je was een échte MAAT. K'zal je missen. Peter (semut) Adrie Tot het laatst vervuld met humor. Maar helaas door zijn lichaam in de steek gelaten. Yvonne, Anita, Elvera en familie heel veel sterkteXxx Peter en Rina Edgar Jannis Franco en Ilse jouw lach, jouw levenswijsheid, jouw integriteit, het zit zo diep in mijn hart De herinnering aan een bijzonder mens is geboren Diep bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van haar mochten ontvangen, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn onvergete lijke moeder en mijn zus Jeannine Yvonne Liliane Vermeesch weduwe van Raymond Puis in de leeftijd van 78 jaar. Met dank aan alle medewerkers van De Vliedberg, app. 18 voor de liefdevolle verzorging. Diana Puis Philip Vermeesch Koudekerke, 18 augustus 2008 Correspondentieadres: D. Puis Kenau Hasselaarstraat 139 4382 AH Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 22 augustus om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar om 15.15 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. WMim I You 've lived life to the fullest.. rust zacht lieve Adrie.. Yvonne en familie veel sterkte! Fanny 21-08-2007 John 21-8-2008 Samen lopen we in de zon Jouw schaduw altijd naast ons Jij geeft ons de kracht om weer op te staan na de nacht. Cocky en Patricia j

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 78