Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Donderdag 21 augustus 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl i 5; Met droefheid, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Jacoba van Akkeren-Kabbedijk sinds 1982 weduwe van Jacobus Charles Louis van Akkeren in de leeftijd van 90 jaar. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Scheldehof voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. |an en Tess llona en Kees Bo, Ody, Kay Rob en Sacha Lotte Ineke en Leo Mariam en Gerwin fill, fake Fred en Sandra Nick, Sven Vlissingen, 17 augustus 2008 Correspondentieadres: K.F. van Akkeren, Singel 120,4382 LP Vlissingen Moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaats vinden op dinsdag 26 augustus om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. - Door een misverstand pas heden geplaatst - We zijn verdrietig, omdat we te vroeg en na een dappere, maar ongelijke strijd, afscheid hebben moeten nemen van onze zoon, broer, zwager en oom Gerrit George Bomhof Gert Middelburg: H.G. Bomhof J.S. Bomhof-Broekema Middelburg: fanita en Piet Rooze-Bomhof Marieke, Jamo en Xavi Frank en Rosanne Bas en Maxime Middelburg: Jan Henk en Caroline Bomhof-van Tatenhoven Robine en Ronnie Thomas Wemeldinge: Marie Anne en Edwin Foudraine-Bomhof Nino Floris Bloeme Splinter 19 augustus 2008 Met verbijstering vernamen wij het tragische overlijdens bericht van Gert Bomhof vader van onze leerling Brian Bomhof We wensen Yolanda Kranendonk en haar kinderen veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens het personeel van praktijkschool Het Bolwerk, T. Schild, directeur want de mens gaat naar zijn eeuwig huis, Prediker 12:5b Diepbedroefd geven wij u kennis dat door de HEERE, na een kortstondige ziekte, uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en mijn schoonzoon Marinus de Blaeij echtgenoot van Tanneke Geertrui de Putter 1 september 1932 19 augustus 2008 Terneuzen: T.G. de Blaeij-de Putter Terneuzen: Lia en jan de Feijter-de Blaeij Jeroen en Jesje - Luca Linda Ellen en Ferry Terneuzen: Rina en Rinus Verhelst-de Blaeij Wendy en Edwin - Lars, Nikki Marcel en Eveline - Carmen Erik en Cassandra Terneuzen: Leo en Anja de Blaeij-de Feijter Noa Xia Terneuzen: Peter en Margöt de Blaeij-Zweedijk Talitha Joël Terneuzen: Mevr. H. de Putter-Hamelink Churchiillaan 286 4532 ME Terneuzen De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden D.V. maandag 25 augustus om 14.00 uur in de kerk van de Oud Gereformeerde Gemeente, Evertsenlaan 90 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. "In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, na een lange lijdensweg, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader Frederik Bultman Harderwijk 9 januari 1933 Middelburg 19 augustus 2008 Klazina de kinderen en kleinkinderen: Marijke en Tonnie Erika en Elien Ko, Mindy, Dana Katinka en Dave Evy, Danté Tessa en Erwin Touwbaan 95 4331 NB Middelburg Mijn man, onze vader en opa ligt thuis opgebaard. Er is gelegenheid om afscheid te nemen zaterdag 23 augus tus om 10.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar de rouwdienst worden gehouden, waarin zal voorgaan ds. S.N.D. Francke. Na de dienst begeleiden wij mijn man, onze vader en opa naar zijn laatste rustplaats. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de begraafplaats. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging op afdeling A4 van het Antonius ziekenhuis, uit ons midden is weggenomen onze oom en oudoom Christiaan van Hecke Chris weduwnaar van Elizabeth Donze *25-01-1918 Terneuzen t 19-08-2008 Oostburg Onze dank gaat uit naar allen die bij de verzorging van Oom Chris betrokken waren. Neven en nichten Achterneven en achternichten Terneuzen, 19 augustus 2008 Corr.adres: Ds. Raamshof 12,4542 AZ Hoek De afscheidsplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 22 augustus om 13.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28 c, waar u na afloop van de teraardebestelling de familie kunt condoleren. Samenkomst om 12.45 uur in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Je altijd bezige handen, hebben nu voorgoed rust gekregen. Met dankbaarheid voor wat je ons hebt meegegeven, blijf je altijd in onze gedachten, maar groot is de leegte die je achterlaat. Met dankbaarheid, omdat we hem zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat hij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jaap Remijn echtgenoot van Koos Vroonland in de leeftijd van 84 jaar. Goes: Koos Remijn-Vroonland Kwadendamme: Ad en Leotine Martijn en Annemarije Marco Goes: Hans en Margo foost Ovezande: Kees en Lianka t Ramon f Wesley Manouk Goes: Sjaak en Nicole Annemiek Roy Goes: Elvyra en Bert Onze bijzondere dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo en Zorgcentrum'Ter Valcke' voor de goede en liefdevolle verzorging. 20 augustus 2008 Zorgcentrum 'Ter Valcke' (kamer018) Louise de Colignylaan 2,4461 SP Goes. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 25 augus tus om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Burcht' te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. je bent en blijft onze opa Jij was altijd trots op ons, maar wij zijn trots op jou. Opa we hebben veel van je geleerd, alleen niet wat het is om je te moeten missen. Martijn, Marco, Joost, Wesley, Annemiek, Manouk en Roy Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd delen wij u mede dat, na een moedig gedragen lijden waarbij geen vooruitzichten meer waren, onverwacht uit ons midden werd weggenomen Cor van der Spoel levenspartner van Alice Durinck *09-09-1931 Rotterdam t 19-08-2008 Sas van Gent Waasmunster (B): A.Durinck Den Haag: Mevr.A. Coelet-van der Spoel Sas van Gent: Carlo en Carine Goethals-Rooms Coen en Johanneke Cathy en Eddy Sas van Gent, 19 augustus 2008 Stationsstraat 49,4551 EL De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 23 augustus om 10.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Samenkomst aan crematorium om 09.45 uur. Cor ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u vrijdag 22 augustus om 19.30 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66