zoek naar de ZEUMERHIT Op omroep zeeland Donderdag 21 augustus 2008 zomerse plaatje kan natuurlijk alleen maar in Zeeland worden geschoten, met de verschillen de schepen dicht op elkaar. De zeilers zitten vol gens Ravays in de strandhuisjes op Dishoek. De redactie van de Zomerkrant heeft deze foto uit gekozen. Wilt u net als René Ravays kans ma ken op een PZC-strandtas? Stuur dan een origi nele (liggende) foto via de website www.pzc.nl. Tijdens een wandeling op het strand in Dishoek, kwam René Ravays dit plaatje tegen. Het grote contrast tussen de grote en kleine schepen viel hem direct op en hij pakte snel zijn camera. Dit •4-ilHH Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van gisteren koos u Love You More van Racoon tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af! Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Cindy de Jonge (31) uit KOudekerke Nomineert: 'In the Summertime' Van: Mungo Jerry Motivatie: „Sommige muziek hoort gewoon bij de zomer. Als je het over zomerhits hebt is dit het eer ste nummer dat in me opkomt. Vro lijker dan dit wordt het bijna niet. Ik heb er geen speciale zomerherin- neringen bij maar ik krijg van deze muziek onmiddellijk een vakantie gevoel." Kirsten Schroevers (15) uit Arne- muiden Nomineert: 'No Air' Van: Chris Brown en Jordin Sparks Motivatie: "Ik ben best wel fan van Chris Brown en dit is op het mo ment verreweg mijn favoriete num mer. Dit liedje is net nieuw en ik weet niet waarom maar ik vind hem gewoon ontzettend leuk. Het is ook echt mijn muziek dus ik luister er op het moment echt heel vaak naar." Nevzat Altikulac (46) uit Middel burg Nomineert: 'Careless Whisper' Van: George Michael Motivatie: „Dit nummer kwam vol gens mij meer aan het einde van de zomer uit, maar ik heb er hele goe de herinneringen aan. ik leerde in die tijd namelijk mijn vrouw ken nen. Eigenlijk kenden we elkaar al aangezien we buren waren, maar die zomer werd het wat tussen ons."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 21