Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Woensdag 20 augustus 2008 PZC ZV Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail ozcfamilieherir.hten@wfinenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Onze grote vriend... Tot ons groot verdriet is na een kort ziekbed onze Ger niet meer bij ons. Gerrit Bitter Den Haag, 2 februari 1951 Goes, 18 augustus 2008 Hellen Bitter-Wardenaar Vincent en Annemieke Tim en Anneloes Zwanestraat 12 4451 DW Heinkenszand Er is gelegenheid om afscheid van Ger te nemen op vrijdag 22 augustus van 13.30 tot 13.45 uur in het mortuarium van de RK Parochiekerk H. Blasius, Kerkdreef 4 te Heinkens zand. Om 14.00 uur willen we Ger in voornoemde kerk gedenken. Daarna zal hij begraven worden op de RK begraafplaats te Heinkenszand. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Parochiehuis. Wij hebben met droefheid kennis genomen van het overlijden van de heer Gerrit Bitter medewerker GIS-systeemontwikkeling bij de directie Ruimte, Milieu en Water Vanuit zijn functie heeft Gerrit Bitter zich bijzonder ingezet voor de ontwikkeling van digitale ruimtelijke plannen. Zijn inbreng werd binnen onze organisatie en ook op landelijk niveau zeer gewaardeerd. Met respect en waardering denken wij terug aan zijn inzet om ruimtelijke informatie op digitale wijze te ontsluiten. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Kees Meijler Wnd. directeur van de directie Ruimte, Milieu en Water Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Gerrit Bitter medewerker GIS-systeemontwikkeling bij de directie Ruimte, Milieu en Water Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn werkzaamheden in dienst van de provincie Zeeland heeft verricht. Onze deelneming gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en verdere familie. Gedeputeerde Staten van Zeeland drs. Karla Peijs, voorzitter mr. drs. Viek Verduit, secretaris. Wij zijn geraakt door het te vroeg overlijden van onze collega Gerrit Bitter Wij verliezen in Gerrit een goede en deskundige collega, die wij als persoon bijzonder gaan missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, zijn zonen en verdere familie Mede namens alle collega's Het cluster GiS/ICT van de directie Ruimte, Milieu en Water Emile Colle Een zeer trouwe medewerker is ons ontvallen na een lang ziekbed. Jarenlang kwam hij vanuit Zelzate om met volle inzet zijn vrij willigerstaak te vervullen. Wij danken hem daarvoor en zullen hem herdenken in de afscheidsdienst op Vrijdag 22 Augustus 2008 om 10.00 u. in de St. Antoniuskerk te Zelzate (Debbautshoek). Werkgroep Oud Kerkhof Sas van Gent Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega en medewerker Gert Bomhof Wij wensen zijn vrouw Jolanda, kinderen en familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en personeel Delta Warenhuis, Renesse Een stilte Een stilte, om je heen Een stilte, toch zo alleen Een stilte, vol verdriet Een stilte, dit mocht niet Mag hij in vrede rusten Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze vriend Gert Bomhof Frans en Sonja Veronique en Arno Matthieu Brigitte Verdrietig zijn wij dat na een te kort, maar welbesteed leven, rustig is ingeslapen onze dierbare schoonzoon, zwager en oom Gert Bomhof P.W.A. Kranendonk J.J. Kranendonk-van der Zijde Els Kranendonk, kinderen en kleinkinderen "Nu zien we een ster, die wijst ons de weg" Na een periode tegen een slopende ziekte en vele dapper ondergane behandelingen, is nu toch overleden onze lieve man en vader Gerrit George Bomhof - Gert - echtgenoot van Yolanda Kranendonk 7 maart 1960 t 19 augustus 2008 Yolanda Cynthia en Petra, Lisa Brian Johnno Onze dank gaat uit naar het personeel van het Streekziekenhuis Walcheren, afdeling Ooost 4" voor de liefdevolle verzorging. Irenestraat 214388 NE Oost-Souburg Gert is opgebaard in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen donderdag 21 augustus van 19.30 uur tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden vrijdag 22 augustus om 13.30 uur in het kerkgebouw "De Open Haven", Oranjeplein 2 Oost-Souburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula van de begraafplaats. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wie in Mij gelooft zal leven al is hij gestorven joh. 11-25 Rustig en vredig is ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Helena Wilhelmina Haak-Rouw sinds 25 maart 1982 weduwe van Levinus Haak Axel 4 september 1916 t Axel 18 augustus 2008 Goes: Bets v. Nieuwenhuijzen-Haak t Jo v. Nieuwenhuijzen André Jacco en Caroline Nieuwerkerk: Dirk Haak Ria Haak-bij de Vaate Karin Elvin en Anna Bladel: Addy Kooijman-Haak Berry Kooijman Hellen en Sonni - Emily Henja Otterloo: Nelly ten Brink-Haak Goes: Mien in den Bosch-Haak Koos in den Bosch Harold en Dayenne Eline Terneuzen: Cathrien Verhelst-Haak Jan Verhelst Ralph en Deby - Rafael, Gabriëlle Roel Wouter Jubbega: Han Haak Correspondentieadres: Muyeweg 14,4306 AV Nieuwerkerk De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op vrijdag 22 augustus om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Daaraanvolgend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "De Vurrssche", afd. Watervliet, voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen O God die droeg ons voorgeslacht in tegenspoed en kruis, wees ons een gids in storm en nacht en eeuwig ons tehuis. Gezang: 295 Bedroefd, maar dankbaar dat zij zolang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder en lieve oma Jannetje Kesselaar gehuwd geweest met onze overleden vader Dirk Kooman in de leeftijd van 93 jaar. Johanna, F.M. Tolhoek-Kooman Pieter, L.Tolhoek Dick, C. Kooman Diana, M.S. Spanjaard Kleinkinderen Almkerk, 18 augustus 2008 Corr. Adres: Spieringhof 20 5256 KE Heusden Op zondag 17 augustus jl. is overleden onze broer en oom Francois Simon Koole Rust zacht. S.F. Koole (in herinnering) L.S. Koole, kinderen en kleinkinderen L.C. Koole, kinderen en kleinkinderen S. Koole, kinderen en kleinkind

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 76