rJfc Familieberichten 30 I Woensdag 20 augustus 2008 PZC Diep bedroefd delen wij u mede dat heden van ons is heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom Hendrik Koolmees Henk in de leeftijd van 58 jaar. Uit aller naam: Familie Koolmees 16 augustus 2008 Kapelle-Biezelinge Correspondentieadres: W. Koolmees, Hortensiastraat 15, 2906 CR Capelle aan den IJssel. Er is gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 21 augus tus van 19.30 tot 20.30 uur in uitvaartcentrum De Olm, Olm 8a te Krimpen aan den IJssel. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag 22 augustus om 14.30 uur op begraafplaats Oud-Kralingen, Laan van Oud-Kralingen 1 te Rotterdam. Vooraf is er ook nog gelegenheid tot condoleren van 13.00 tot 13.30 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschokt hoorden we dat onze gewaardeerde collega Henk Koolmees onverwacht is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe. TD Ovenhuis, Thennphos International B.V. Ad, Dre, Ger, George, Jos, Owen, Piet, Peter, Kees, Wibo, Marco, Han, Philip, Richard, )ohn Tot ons groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze collega Henk Koolmees Wij wensen zijn familie veel sterkte en kracht toe. Afd. WTB-EPP Sinter Afd. EMR-EPP Sinter/Ovenhuis Thermphos International B.V. Wij ontvingen het bericht dat onverwachts is overleden onze collega en oud-ploegenbankwerker: Henk Koolmees Wij zullen hem blijven herinneren als een kundig en sympa thieke collega, die altijd voor iedereen klaar stond. B-ploeg EPP. Thermphos International B.V. Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat onze medewerker en collega Henk Koolmees is overleden. Wij zullen Henk blijven herinneren als een toegewijd en gewaardeerd medewerker en een zeer prettige collega. Ons medeleven gaat uit naar de familie en wensen hen veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie, Ondernemingsraad en medewerkers Thermphos International B.V. Tot grote ontsteltenis werd ons medegedeeld dat Branko Puskaric zoon van onze collega Mirko Puscaric, bij een verkeers ongeval om het leven is gekomen. Wij wensen Mirko, zijn echtgenote en directe familie en vrienden veel sterkte om dit immense verdriet te boven te komen. Medewerkers en Directie Steelwelding Group Als kerkenraad van de Gereformeerde Kerk te Terneuzen namen wij met grote verslagenheid kennis van het plotselinge overlijden van Joop Verlinde contactpersoon in sectie 3 en echtgenoot van Thea Verlinde-Mondeel, lid van de diaconie Wij weten hem in God geborgen. Wij bidden Thea, Esther, Hans, Hannah en de verdere familie veel troost en kracht toe om dit verlies te dragen. Namens kerkenraad en gemeente Gerard Blommers, preses Johan Legters, scriba Terneuzen, 17 augustus 2008 At least we tried But we lost it I will remember How you stood there Smiling Rust zacht lieve Ron Sandra Thierry Pascal Rectificatie Wij zijn erg verdrietig en ontdaan door het totaal onver wachts overlijden van onze lieve zoon, broer en oom Joop, Jojakim Jacobus Verlinde Zijn vriendelijkheid, zorgzaamheid en betrokkenheid zullen wij zeer missen. Wij wensen Thea, Esther, Hans en Hannah heel veel sterkte. Moeder Verlinde en t Vader Verlinde Jan en Debora Ko en Matty Gerrit en Klaaske Gerda en t Jacques Ad en Conny Dina en Henny neven en nichten Voor mij is het niet erg meer. Daarvoor is het verleden. Wel voor jullie die ik achterliet. Vaarwel en wees tevreden. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Dina Pieternella Meulenberg-van Fraassen - Tine - sinds 24 februari 1993 weduwe van Louis Anthonie Meulenberg in de hoge leeftijd van bijna 87 jaar. 's-Heer Arendskerke: Lida de Laat-Meulenberg Sjaak de Laat Sonja en Patrick, Tim, Robin Edwin en Wilma, Jens, Bente Goes:Theo Meulenberg Annelies Meulenberg-Nieuwkoop Matthijs Dennis Esmée 18 augustus 2008 Couwervestraat 68, Goes Correspondentieadres: Nieuwe Rijksweg 51 4458 SG 's-Heer Arendskerke Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 22 augustus van 13.30 tot 13.50 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsplechtigheid plaatsvinden in de aula van het rouwcentrum. Na de plechtigheid is er in de condoleanceruimte gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verslagen en stil zijn wij door het onverwachte overlijden van onze buurman Joop Verlinde Wij wensen Thea. Esther, Hans, Hannah en verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Familie Van Hoije Familie Sevik Familie Pauwels Familie Geschiere Familie Leenhouts Familie Hiensch Familie Eryürürk Familie De Waele Mevrouw Wallroth-Warde Familie De Bokx Familie Van Waes Familie Groot Familie Van Fraeijenhoven Familie Reale sd Kapikane of Satudarah MC Mijn held heeft zijn strijd gestreden Adriaan Jozef Souisa Adrie 24 mei 1955 Middelburg t 18 augustus 2008 Yvonne Souisa-Vlam Anita Souisa-Bossé Stenly Bossé Kaya Elvera Souisa Raoul Dijkstra J.G. Schorerstraat 6 4336 GT Middelburg Adrie is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 20 augustus en donderdag 21 augustus a.s.van 15.00 tot 17.00 uur. Wij nodigen u uit om gezamenlijk afscheid van Adrie te nemen op zaterdag 23 augustus om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop willen wij u ontmoeten in Stichting De Stads Ring aan de Kruimolenlaan 185 te Middelburg voor een ongedwongen samenzijn. Heeft u geen kaart ontvangen, beschouwt u dit dan als een uitnodiging. U bent van harte welkom. Op zijn manier geleefd Goeie reis Selamat Jalan Adri Souisa Ma Souisa-'t Gilde Pa Souisa t Tonnie en Adrie 't Gilde Ad f Dien, Kenneth, Demelza, Gacintha Dennis en Iris August Souisa t Jessica, Damian en Kaine Carmen Rinus en Loes Souisa Rudy Tessie Yvonne Menno Souisa Wendy en Vincenzo Peter en Anita Souisa Rachel Loek en Marja Souisa Alvaro Oviëdo Dag lieve grote 'broer' A3 Wij wensen Yvonne, Anita, Elvera en alle familie veel sterkte, warmte en kracht. Middelburg: Rogér en Ans Jordy en Mylo Koudekerke: Alexander en Sandra Zakynthos (Gr.): Peter Als leven lijden wordt, is rusten goed Adri Souisa Wim en Lenie Vlam Peter, Anouk en Philippe We wensen Yvonne, Anita, Elvera en familie Souisa ontzettend veel kracht en sterkte toe bij dit onrechtvaardige verlies. A3 'Adrie' Souisa Bedankt hè voor al die leuke dingen die we hebben meegemaakt Yvonne, familie sterkte René Adri, alles waar je voor stond, alles wat je hebt gedaan. you were meant to be goeie reis grote vriend Hayo, Lineke, Django en Doris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68