lpomroep Op zoek naar de ZEUMERHIT zeeland Roos de kleine kapitein LEZERSFOTO; Woensdag 20 augustus 2008 1 Tijdens een vaartochtje over het Veerse Meer, kreeg Roos de smaak te pakken. Zij wilde ook graag even voor kapitein spelen. Nou, de mari nepet is al een goed begin. Wie weet vindt Roos haar toekomst wel als kapi tein. Nu zal ze nog niet op eigen houtje kunnen varen, maar dat hoeft natuurlijk ook niet. Deze leuke foto is door de redactie van de Zomer- krant uitgekozen. Wilt u als net als Lydia Jobse kans maken op een PZC-strandtas? Stuur dan een originele (liggende) foto in via de website www.pzc.nl. Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van gisteren koos u Whiter Shade of Pale van Procol Harum tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Laura Boeie (20) uit Zaamslag Nomineert; 'Forever' Van: Chris Brown Motivatie: „Dit liedje is nog niet zo heel lang uit en vind ik echt bij de ze zomer horen. Het is zeker wei één van dé zomerhits van dit jaar. Forever is niet alleen lekker vrolijk, maar heeft ook een leuke tekst en je kunt er lekker op dansen. Eigen lijk alles wat je van een goeie zo- merplaat verlangt." Paulien Eloff (18) uit Nijkerk en Christiaan Florentinus (19) uit Am sterdam Nomineren: 'Your song' Van: Elton John Motivatie: „Dit is echt ons nummer. Toen we net wat hadden, heeft Christiaan me een keer opgebeld. Hij zei helemaal niks, maar in plaats daarvan speelde hij dit nummer. Het was echt ontzettend roman tisch en sinds die tijd is het dus echt ons liedje. We zijn nu bij el kaar opgeteld twee jaar bij elkaar." Marieke Haertjens (41) uit Goes Nomineert: 'Love You More' Van: Racoon Motivatie: „Net als het weer op dit moment, krijg je van dit nummer zo'n heerlijk melancholisch zomer- gevoel. Het past ook wel een beetje bij mijn stemming op dit moment aangezien ik op het punt sta m'n dochter op de trein te zetten. Ze gaat studeren in Maastricht en dus nu het huis uit."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 21