Timko Lokerse geniet volop in Richard Slabbekoorn weet weer wat winnen is LEZERSEMTRA PZC v Test je sportkennis en win! Van Koeveringe en Lavrijssen zitten voorin Rawidjan en Eryürük naar EK beach soccer Dertiende overwinning Johnny Hoogerland Kwalificaties voor ZK driebanden Hampshire 28 Maandag 18 augustus 2008 PZC B goes - George van Koeveringe (15) uit Kapelle is in het Belgische Som- beke negende geworden in een wielerkoers voor nieuwelingen. Hij zat in een groep van vier man. Daarvoor reed een kopgroep met zes renners. De zege was voor de Nederlander Didier Caspers. In Haasdonk werd de 17-jarige Bir- git Lavrijssen uit Kapelle vijftiende in een koers van negentig kilome ter voor elitevrouwen. De winst ging hier naar de Vlaamse kam pioene Lensy Debboudt. terneuzen - Mevlud Eryürük en Daryl Rawidjan zijn geselecteerd voor het nationaal beach soccer- team dat volgende week het EK in het Portugese Villa Real speelt. Ne derland ontmoet Zwitserland als eerste tegenstander, één van de winnaars van een voorronde. Rawidjan en Eyüriik zijn inmid dels vaste waarden in het team. Terwijl ze drie jaar geleden nauwe lijks een voet op een zandveld had den gezet. Toen werd in Terneu- zen het eerste beach soccertoer- nooi gehouden. Vedior, hun team, won en ging naar de eredivisie. goes - Johnny Hoogerland heeft gisteren de Ronde van Nispen ge wonnen. Dit betekende alweer de dertiende seizoenszege voor de wielrenner uit Yerseke. De wedstrijd over honderd kilome ter werd gekenmerkt door veel val partijen. Hoogerland reed samen met Martijn Simons weg van de rest van het peloton. In de eindsprint klopte hij de Rosenda- ler eenvoudig. Nico Vuurens uit Meerkerk eindigde op de derde plaats. kwadendamme - Het biljartsei- zoen wordt geopend met het Zeeuws kampioenschap drieban den op de matchtafel. Titelverdedi ger Berry Dallinga ontbreekt in Kwadendamme. Tot de kanshebbers worden Theo Platjouw, Jean Paul de Kraker, Ed die van Goethem, Louis Dallinga, Rinus Pankow, Tonny van Iwaar- den, Piet Koek en Frans de Koek gerekend. Woensdag 20, donder dag 21 en vrijdag 22 augustus wor den de kwalificaties gespeeld. Dins dag 26 augustus begint het hoofd toernooi. door Wim de Vos goedereede - Richard Slabbe koorn heeft zaterdag de TMZ-wie- lerwedstrijd in Goedereede gewon nen. Sinds Slabbekoorn woonachtig is in het Brabantse Hoogerheide heeft hij het actieve wielrennen wat op een lager pitje gezet. De voormalige inwoner van Kapelle maakt nu deel uit van het amateur A-peloton en dat bevalt hem uit stekend. Alleen het zoet der overwinning had hij nog niet mogen smaken. Zaterdag was het wel zover. Op het Havenhoofd in Goedereede kwam Slabbekoorn als eerste over de finishlijn en daarmee liet hij de Brabanders Tony Verschuure (Fij naart) en Theo Akkermans (Oss- endrecht) achter zich. Bij de ama teurs B won Willem Kegge uit Roc- kanje, Henny Rovers uit Oud-Gas tel was de snelste bij de amateurs 40+ en Daan Driessen (Goedere ede) schreef de strijd in de S/P-klasse op zijn naam. Ready, Set, Go! De olympische zomerspelen van 2008 zijn offi cieel van start gegaan. Welke records worden er verbroken dit jaar en hoe doen onze landgenoten het? Uw krant volgt de spelen op de voet. U maakt kans op een arrangement in Hampshire Hotel - Avenarius. Het arrangement bevat een overnachting voor 2 personen incl. ontbijt en een dag gratis huren van een cabrio. De prijs wordt aangeboden door Hampshire Inns, Hotels Classics. Vraag 9 maandag 18 augustus 2008 Wat zijn de kleuren van de Olympische ringen? a. blauw, geel, zwart, groen en rood b. blauw, geel, zwart, groen en paars c. roze, geel, zwart, groen en rood Sms uw antwoord als volgt door naar telefoonnummer 2002: ACTIESPELEN18spatieA, BofC Bijvoorbeeld: ACTIESPELEN18 B Spelregels: Sms uw antwoord naar telefoonnummer 2002 Prijs per ontvangen bericht is 0,60 Uw inzending dient voor middernacht bij ons binnen te zijn Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd Alleen de winnaar krijgt binnen 3 werkdagen bericht Deelname geldt voor personen vanaf 16 jaar Het arrangement is te boeken tot en met 31 juli 2009 Het arrangement is te boeken op basis van beschikbaarheid Timko Lokerse (midden) en Bart Bolsterlee in actie tijdens hun gewonnen halve finale. foto Ruben Oreel Hampshire

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 72