Familieberichten Colofon Familieberichten 14 I Maandag 18 augustus 2008 PZC ZV Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook Met verslagenheid en verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze neef Jan Boone in de leeftijd van 38 jaar. Leintje en Jan in herinnering Nellie en Piet Piet en Molly Laura en Leen Louw in herinnering Truus en Rob Neven en nichten Wij wensen de naaste familie veel kracht en sterkte toe. Nooit vragend, nooit klagend, altijd alles voor haarzelf dragend was zij een steun voor velen. Tot het eind toe liefdevol verzorgd in zorgcentrum 'Poelwijck' is op 91-jarige leeftijd toch nog onverwacht overleden onze zus. schoonzus en tante Maria Boonman Borssele, 4-4-1917 t's-Heer Arendskerke, 16-8-2008 Familie Boonman Correspondentieadres: Willibrordusstraat 9 4453 AS 's-Heerenhoek De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 20 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Voorafgaand aan deze dienst is er in het mortuarium van 10.00 tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De leugdhoeve' gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Heden ontvingen wij het droevige bericht, dat op 82 jarige leeftijd In Dachau is overleden, onze broer, zwager en oom Marien Dominicus Echtgenoot van G. Schiller Nieuwdorp: Piet Dominicus t Bets Dominicus-Kopmels lan Dominicus Oost-Souburg: Sien Traas-Dominicus Lau Traas Neven en nichten Correspondentieadres: Havenweg 57,4455 AM Nieuwdorp. Stukje bij beetje ben je bij ons weggegaan, maar nu is liet afscheid definitief. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van mijn lieve vrouw en moeder Petronella Moonen Nelly echtgenote van Bertus Musch inde leeftijd van 78 jaar. Philippine: B. Musch P. Musch en W. lansen Wij zijn de medewerkers van woning R19enA31 van verpleeghuis Ter Schorre in Terneuzen dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Terneuzen, 15 augustus 2008 Weststraat 4 4553 AJ Philippine De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 20 augustus om 11.00 uur in de kerk van de H. Maria Hemelvaart te Philippine. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. -In plaats van kaarten- Mijn sterke vrouw en mijn maatje Louisa Johanna Anton de Jonge-Böttcher moest ik helaas verliezen. Kees de Jonge 16 augustus 2008 Papegaaienburg 214386 DA Vlissingen -Geen bezoek aan huis- Gelegenheid tot condoleren en om afscheid van haar te nemen dinsdag 19 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in uit vaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoekstraat 620, Vlissingen. Woensdag 20 augustus om 12.00 uur willen we haar gedenken in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het uitvaartcentrum. Loes haar optimisme heeft haar helaas niet kunnen redden. Fam. Zuidgeest Fam. de Jonge Fam. Verblauw Fam. van der Weide Geschokt en bedroefd zijn wij door het onverwachte overlijden van onze vriend Eduard Borgers Charles en Lenny Schets Renée en Remco Nadia, Stef Léonie en Pieter Bas Thijs, Olaf Want alles wat God ooit begon dat rondt Hij af als een gedicht. Kijk in de donkre horizon achter de bomen wordt het licht. |an Willem Schulte Nordholt Verdrietig maar dankbaar voor de vele goede dingen die wij samen mochten beleven, delen wij u mede dat vredig is ingeslapen onze lieve broer schoonbroer en oom Eduardus Alphonsus Borgers Vlissingen Sint Kruis Brugge 12 april 1938 15 augustus 2008 Oosterbeek L.R.V. Coops-Borgers B.G. Coops f Houston (USA) E.M.B. Dingemanse-Borgers ).B. Dingemanse Dr Zamenhoflaan 6 8310 Sint Kruis Brugge België Correspondentieadres: L.R.V. Coops-Borgers Karei van Gelderlaan 16 6861 CC Oosterbeek De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben vrijdag 22 augustus 2008 om 11.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw van de H.Rozenkrans, Singel te Vlissingen, gevolgd door de begrafenis op het r.-k. gedeelte van de begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Branko Puskaric zoon van onze voorzitter en vriendin Barbara Wij wensen Barbara, haar man, zoon en schoondochter, kleindochter en verdere familie heel veel sterkte toe. Janny Berg Lida Awakian Stichting Dunya Verbijsterd en intens verdrietig geven wij u kennis dat door een tragisch ongeval te Naudovac, Kroatië is overleden onze lieve zoon, broer, zwager, kleinzoon, neef en oom Branko Puskaric in de leeftijd van 29 jaar. Naudovac: Mirko en Barbara Puskaric-van der Zwaan Vlissingen: Marko en Annemarie PuSkaric-Meeuwse Melissa Sassenheim: Oma Corry van der Zwaan Opa in herinnering Johan in herinnering Amsterdam: Marja van der Zwaan Milaan: Corinne en Simone Leiderdorp: Paul en Annemarie van der Zwaan leroen in herinnering Loeky en leroen Sofie en Martijn Daan Renee Wijk aan Zee: Branko en Betty PuSkaric Beverwijk: Sasa en Kimberley PuSkaric Branka en Danny Kroon Daniio en Qylana Branko wordt begraven op dinsdag 19 augustus te Naudovac, Kroatië. We zijn verdrietig omdat we te vroeg en na een dappere maar ongelijke strijd, afscheid hebben moeten nemen van onze schoonzoon, zwager en oom Jaap Niewenhuijse 6 november 1941 16 augustus 2008 Kamperland: J.M. Lamain W.P. Lamain-Kunst 's-Heer Arendskerke: Helma Joosse-Lamain Jan Joosse Entiel Lindie Verslagen en met veel respect voor hetgeen hij voor ons bedrijf heeft betekend, vernamen wij het overlijden van ons oud werkgever de heer. J.P. van Langevelde Directie en personeel Van Langevelde Handelsmij BV Kruiningen Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden Rust nu maar uiten laat het leven gaan. Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dankbare herinnering, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overopa Jacobus Pieter van Langevelde in de leeftijd van 79 jaar. Kapelle: A.F. van Langevelde-van der Borgt Kruiningen: leannette en Reinier Schrier-van Langevelde Miranda en Patrick, Karlijn Jeanine en Joost Kruiningen: Jaap en Miriam van Langevelde-Buijsse Jordan en Diana Joyce Goes, 17 augustus 2008 "Ter Valcke" Correspondentieadres: Park Beukenhof 17 4421 BV Kapelle De uitvaartdienst wordt vrijdag 22 augustus om 10.30 uur gehouden in de parochiekerk van de H. Maria Onbevlekte Ontvangenis, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium. Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Onze oprechte dank gaat uit naar de medewerkers van woning 4.08 en 4.09 van "Ter Valcke" teGoes voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48