medewerker Beheer M/V Controller (0,5 ftej CrngelCollege www.roompot.nl/vacature Banen fulltime Algemeen directeur Op zoek naar een uitdagende baan in het onderwijs? is met meer dan 70 campings en bungalowparken één van de grootste aanbieders van verblijfsaccommoda- ties in Nederland en Duitsland. Hof Domburg is een bungalowpark en camping en heeft o.a. diverse restaurants, zwemparadijs en kuur- beauty centrum. (m/v) Roompot Vakanties Juridisch Medewerker Handhaving m/v Vakantiepark Hof Domburg in Domburg is per 1 september op zoek naar een: WVS-groep, dat werkt! Kijk ook op JobTraCk nl PZC Zaterdag 16 augustus 20081 35 Wil je echt plezier hebben in je werk en succesvol zijn, dan beschik je over: Een flinke dosis sociale en communicatieve vaardigheden die je helpen snel en ef ficiënt met verschillende geledingen te overleggen en doelen te realiseren. - Een pro-actieve instelling - Een passie voor het verstrekken van nauwkeurige, goed leesbare en adequate ma nagementinformatie Via bedrijfseconomisch en analytisch inzicht, gekoppeld aan een realistische en crea tieve visie, help je mee een goede toekomst voor de organisatie te bewerkstelligen. - Een collegiale instelling, waarbij je over de grenzen van je eigen werkzaamheden heen kijkt en met andere collega's de schouders wenst te zetten onder de Cingel- belangen. Natuurlijk beschik je bovendien over de juiste vaardigheden en diploma's. Wij gaan namelijk voor kwaliteit en dat verwachten we ook van jou. Heb je vragen m.b.t. deze functie, neem dan even contact op met de heer Joost van der Schoof, stafmedewerker P 0,076-5306000. Het Cingei College is voor MBO-studenten dé plaats waar ze het vakgebied en elkaar ontmoeten op weg naar een carrière in Horeca, Toerisme Recreatie, Facilitaire Dienst verlening en Brood Banket. Zo leren ze - samen met docenten die trots zijn op hun vak -ontmoetingen waardevol te maken. Studeren en werken op het Cingei College doe je met passie en plezier. Solliciteren? Uw gemotiveerde sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen 10 werk dagen richten aan de algemeen directeur, de heer drs. J.M.M. Snoek, Postbus 1130, 4700 BC Roosendaal. (Of per e-mail: jsnoek@wvsgroep.nl) Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de voorzitter van het bestuur de heer J. van Hal, telefoon 06 5237 2537. Met ingang van 1 september is er plaats voor een deskundige en stimulerende Een individueel assessmentprogramma kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Als controller vorm je een belangrijke schakel tussen de centrale dienst Audit Control van het ROC West-Brabant en het Cingei College. Je volgt nauwgezet de verschillende kritische Cingel-processen en controleert of die verlopen volgens de ROC-afspraken en de wettelijke vereisten. Daarnaast heb je een belangrijke adviesfunctie richting het Cingel-management en help je mee de efficiency van de organisatie te verbeteren en het kwaliteitspeil hoog te houden. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Fred Buermans, bereikbaar tijdens kantooruren op nummer 0165 - 349 709. Voor de volledige vacaturetekst en verdere informatie kunt u terecht op onze website www.rucphen.nl of op www.werkeninwestbrabant.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dagelijks werk maken van en voor mensen; dat is.de kern waar het binnen WVS- groep om draait. WVS-groep biedt mensen kansen zich te ontwikkelen. De mede werkers zijn werkzaam in drie Divisies; WVS@Work. WVS Diensten en WVS Industrie. De stafdiénsten van het hoofdkantoor on dersteunen de Divisies. Mailen kan ook: Wat zijn de taken? onderhoud terrein technische reparaties aan verhuur- objecten Wat vragen we? bijvoorkeur electrotechnische achtergrond geen 9 tot 5 mentaliteit bereidheid om tijdens weekenden en vakanties te werken Interesse? Stuur een brief met CV naar Hof Domburg t.a.v. Ellen Lampert, Schelpweg 7, 4357 RD, Domburg of mail naar: lampert.e@hofdomburg.nl Meer info: 0118 - 588200/588241. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meer informatie over WVS-groep en over de vacature staat op onze website: www.wvsgroep.nl Belangstelling? Stuur dan vóór 31 Cingei College T.a.v. de heer J. van Markendaalseweg 35 4811 KA Breda der Een manager die grote uitdagingen niet uit de weg gaat De WVS-groep voert de Wet Sociale Werkvoorziening uit voor negen gemeenten in West Brabant. De algemeen directeur is verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van de organisatie. Hij heeft over het beleid en de uitvoering daarvan geregeld contact met het bestuur dat is benoemd vanuit deze negen gemeenten, die de regie hebben bij de uitvoering van de Wet. Het bestuur is wegens het vertrek van de huidige interim directeur op zoek naar een nieuwe: Algemeen directeur (m/v) De doelstelling van WVS-groep is om mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt aan het werk te helpen en zomogelijk door te laten stromen naar de reguliere arbeidsmarkt. Bepalend in de functie van de algemeen directeur is de gezonde spanning tussen de sociale doelstelling en de noodzaak van bedrijfsmatig werken. De WVS-groep werkt in verschillende bedrijfstakken met wisselende markten. Dit vraagt om commercieel gevoel en handelen, maar ook om besluitvaardigheid. Het is een uitdaging voor de algemeen directeur om bedrijfsmatig resultaten te bereiken en tegelijkertijd de sociale doelstelling(en) in termen van sw-werkgelegenheid en doorstroming naar de reguliere arbeidsmarkt te realiseren. Dit vraagt van de algemeen directeur ook nieuwe initiatieven en creativiteit. Ook het tijdig betrekken van en een goed overleg met de Ondernemingsraad is daar bij van belang. Voor de divisies en concernafdelingen die aan dit alles bijdragen en die zelfstandig en integraal werken, is er een planning en controlcyclus, zowel op financieel als sociaal gebied met bijbehorende instrumenten. Zij werken binnen kaders en vastgestelde budgetten. Het onderhouden en bewaken van deze planning en controlcyclus vraagt een duidelijk handelen van de algemeen directeur. Uw profiel U hebt ervaring met en gevoel voor politiek-bestuurlijke processen Beschikt over een persoonlijkheid dat als boegbeeld voor WVS-groep kan dienen U hebt zakelijk inzicht en bent resultaat gericht, hebt overtuigings kracht en bent besluitvaardig Hebt een goed gevoel voor de bedrijfsprocessen en ontwikkelingen die daar invloed op hebben en weet deze te sturen naar een sociaal en financieel gezonde organisatie Bent eindverantwoordelijke (geweest) van een bedrijf of businessunit binnen een grote organisatie U hebt affiniteit met de doelgroep Beschikt over een WO werk- en denkniveau Wat kunt u van ons verwachten? Een uitdagende taakstelling en u kunt daarbij rekenen op een markt conform salaris. Daarnaast heeft WVS-groep aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Bosstraat 81, Postbus 11B0, 4700 BC Roosendaal, Tel. 0165 596500, Fax 0165 561263, Email algemeen@wvsgroep.nl, www.wvsgroep.nl voor 36 uur per week fynctieschaal 9 Rucphen - Schijf - Sprundel - St.WÜIebrord - Zegge Rucphen groen en recreatief De gemeente Rucphen is een gemeente waar ruim 22.000 inwoners in een groene omgeving wonen en recreëren. Binnen het team Algemeen Juridische Zaken is de volgende functie vacant.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 89