Afdelingschef Montage I b van gelder Trekker chauffeur 'melisse 0S? zelfstandig werkend kok ERVAREN UITVOERDER GWW MEEWERKEND VOORMAN GWW Koninklijke Maatschap de Wilhelminapolder 1 I Kijk ook op O JobTrack.nl PZC Zaterdag 16 augustus 20081 27 De koninklijke Maatschap tussen eigenaren van gronden in de Wilhelminapolder en de Oost-Beveland- polder is in 1809 ontstaan na inpoldering van de schorren Goenje, Hongersdijk en Mosselbank. De Wilhelminapolder is particulier bezit waarvan de rechtsvorm wordt aangeduid, als een maatschap. Het bedrijf is ruim 1.700 ha groot, waarvan ruim 1.300 ha. akkerbouw, 36 ha. bos en 56 ha. weiland. Het bedrijf is gevestigd in Wilhelminadorp, heeft ca. 17 arbeidsplaatsen, waarvan 13 direct op het landbouwbedrijf. Op het bedrijf worden suikerbieten, poot- en tafelaardappelen, winter- en zomertarwe, graszaad en enkele andere gewassen geteeld. In deze organisatie, die een vooraanstaande positie inneemt op haar markt, is plaats voor een M/V Aan deze medewerker worden hoge eisen gesteld en hij/zij dient breed inzetbaar te zijn. De landbouw- werkzaamheden worden uitgevoerd met behulp van moderne technieken. U heeft de vaardigheden om met de voorkomende landbouwwerktuigen te kunnen rijden. Een agrarische achtergrond alsmede kennis van aardappelselectie is hierbij een pré. U bent daarnaast: geinteresseert en bekend met de gangbare akkerbouwgewassen; secuur en gericht op het leveren van kwaliteit in uw werkzaamheden; bekend met het gebruik van moderne landbouwmachines; altijd op zoek naar de beste oplossing; dan kunt u gerust op deze vacature reageren. In deze afwisselende baan kunt u in een klein team plezierig en flexibel werken. De bereidheid voor het volgen van bijscholing is vanzelfsprekend. Informatie over dit modern akkerbouwbedrijf kunt u vinden via www.kmwp.nl Als u belangstelling heeft en meent te voldoen aan bovenstaand profiel, vragen wij uw sollicitatie voor 30 augustus 2008 via e-mail door te sturen aan: info@ampersegoetheer.nl Wilt u schriftelijk reageren (eveneens voor 30 augustus 2008) kunt u uw brief sturen naar: Koninklijke Maatschap de Wilhelminapolder, per adres: Scheldestraat 54, 4456 AT Lewedorp. Meer informatie over deze vacature kunt u telefonisch vragen aan de bedrijfsleider, de heer Huug Luyk, bereikbaar onder het volgende telefoonnummer: 06 53 718 517 (geen acquisitie) ^.dethon Groen Industrie Integratie Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws Vlaanderen en heeft 950 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt. Dethon kent vijf bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Terneuzen en Oostburg, Dethon Groen en Dethon Integratie. Dethon beschikt binnen die units over verschillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïntegratietrajecten. De bedrijfsunit Oostburg van Dethon heeft ruimte voor een ervaren Functie-inhoud: De afdelingschef is verantwoordelijk voor het management van de afdeling. Hij stuurt ongeveer 25 gemotiveerde medewerkers aan en is verantwoordelijk voor het doelmatig functioneren van de afdeling en de vertaling van de wensen van de klanten in technische specificaties voor de productie. U legt verantwoording af aan de bedrijfsmanager. Functie-eisen: opleiding op mbo-niveau richting werktuigbouw/ bouwkunde; leidinggevende ervaring in deze sector; kennis en ervaring met montage technieken; goede contactuele eigenschappen; vaardigheden om de medewerkers van de afdeling op de juiste wijze te instrueren en begeleiden; administratieve vaardigheden. Salaris: Deze functie is ingeschaald in loongroep H CAO WSW en is ondergebracht bij Viaflex B.V. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer A. Scheppers, hoofd bedrijfs bureau (0117- 456304). Sollicitatie: Als u interesse hebt in deze functie, verzoeken wij u om voor 22 augustus 2008 uw brief te zenden aan de heer R. Kregting, hoofd P&O van Dethon, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Acquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst. Bierbrouwerij Grand Café Emelisse is een jong en actief bedrijf. Naast een complete brouwerij voor het brouwen van ambachtelijke bieren, wordt ons restaurant inmiddels door een groot en veelzijdig publiek bezocht. In de keuken is een jong team actief. Emelisse heeft een compacte, maar moderne keuken. Daarbij hoort o.a. dat we koken met een inductiefornuis. Onze jonge chef kok is op zoek naar een vlotte, leergierige, actieve Ben jij zelfstandig werkend kok en wil jij een nieuwe uitdaging aangaan? Wij bieden: - Een full time contract voor onbepaalde tijd - Salariëring volgens de CAO - Leuke werksfeer in een jong team Graag ontvangen wij een cv en sollicitatiebrief. Mail deze naar brouwerij@emelisse.nl of stuur deze per post naar: Bierbrouwerij Emelisse bv T.a.v. Dhr.T. ter Horst, Nieuweweg 7,4493 PA Kamperland Wil je meer informatie: www.Emelisse.nl Natuurlijk mag u aan iedereen doorvertellen dat u deze advertentie heeft gelezen. kiwa ■- r\T'Z' GROND-, WATER- EN WEGENBOUWWERKEN, CULTUURTECHNISCHE WERKEN, LEIDINGWERKEN, KABEL- EN MONTAGEWERKEN EN ELEKTRISCHE INSTALLATIES De Van Gelder Groep is een zelfstandige onderneming, actief in infrastructuur en projectontwikkeling in Nederland en telt circa 650 medewerkers. De Van Gelder Groep is gespecialiseerd in de volgende activiteiten: Grond- weg- en waterbouwwerken Riolerings- en leidingwerken Cultuurtechnische werken Infrastructurele werken voor nieuwe woongebieden, recreatieparken, industriegebieden en havens Milieuwerken Onderhoud en renovatie drukriolering/IBA's Aanleg en montage van kabels en leidingen Vanwege een toename van onze werkzaamheden in het rayon Zuid-West, zijn wij op zoek naar gegadigden voor de functie van: Functie-informatie: De werkzaamheden betreffen het uitvoeren van toegewezen projecten in de breedste zin van het woord, e.e.a. in nauwe samenwerking met de werkvoorbereiding. Het leg gen en onderhouden van contacten met opdrachtgevers, onderaannemers en leveran ciers. Leiding geven aan medewerkers op het project. De juiste kandidaat dient te beschikken over: een afgeronde opleiding civiele techniek op minimaal M.B.O. niveau praktische ervaring in uitvoering en voorbereiding van infrastructurele werken leidinggevend vermogen goede contactuele eigenschappen een zelfstandige, oplossingsgerichte en daadkrachtige werkhouding bekendheid met voortgangscontrole en accurate kostenbewaking van projecten EHBO-en VCA diploma is een pré De juiste kandidaat dient te beschikken over: een positieve/gemotiveerde uitstraling voldoende kennis voor een brede inzetbaarheid een zelfstandige werkhouding ruime ervaring in de GWW-sector goede contactuele eigenschappen Wij bieden u een plezierige, gemotiveerde werkomgeving, waarin collegialiteit een grote rol speelt en waar kwaliteiten naar functioneren gewaardeerd worden. Tevens bieden wij u goede opleidings- en doorgroeimogelijkheden, alsmede een salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie, met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in één van onze vacatures, kunt u vóór 25 augustus a.s. uw sollicitatie richten aan vacatures@aelder.com of Aannemingsmaatschappij Van Gelder B.V. t.a.v. de heer B. van der Drift Postbus 177, 4300 AD ZIERIKZEE Voor informatie kunt u ons telefonisch bereiken op 0111-450184 of Onze website www.aelder.com bezoeken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 71