Op zoek naar de ZEUMERHIT omroep zeeland Scheidsrechters rekken en strekken zich fit Zaterdag 16 augustus 2008 Ook de scheidsrechters van Walcheren moeten in de zomer trainen om in conditie te blijven. Gelukkig leent het strand van Vlissingen zich uitstekend voor een intensieve looptraining door het rulle zand. Om spierpijn te voorkomen moeten er na de training natuurlijk ook nog wat rek- en strekoefeningen gedaan worden. Dit moment werd vastgelegd door Anneke van den Dries uit Oost-Souburg en daarvoor belo nen we haar met een PZC-strandtas. Wilt u daar ook voor in aanmerking komen? Stuur dan een orginele zomerfoto door via pzc.nl. Ook na de vakantie blijft die ene zo merhit - zeumerhit - in het hoofd hangen. De redactie van de Zomer- krant gaat elke dag de straat op om te vernemen welk liedje u wil voor dragen als Zeumerhit. We zijn na tuurlijk ook benieuwd naar de her inneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineer de nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tussen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Omroep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af. Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Norma-Sabi Kik (16) uit Krabben- dijke en Fleur Jeras (16) uit Goes Nomineren: 'I'm Yours' Van: Jason Mraz Motivatie: 'Dit nummer is lekker vrolijk en catchy, gewoon relaxed. Er zitten ook een beetje reggae-in- vloeden in. En er zit ook een hele leuke clip bij. We hebben Jason Mraz echt al heel vaak live gezien, in Paradiso, de Melkweg en op Parkpop en hij is gewoon super- goed' Jan Stijger (59) uit Vlaardingen Nomineert: 'Black is Black' Van: Los Bravos Motivatie: „Toen Black is Black van Los Bravos pas uit was ging ik nog regelmatig uit met mijn vrienden. In de kroegen en discotheken waar we toen naar toe gingen, werd de ze hit vaak gedraaid. Dat waren nog eens mooie tijden waar ik nog altijd met veel plezier aan terug denk." Rob Commandeur (20) uit Goes Nomineert: 'Bum it up' Van: R. Kelly Motivatie: „Zelf maak ik muziek, voornamelijk rock. Maar af en toe maak ik met een vriend reggaeton muziek. Dat is een relatief hieuwe muziekstroming. Dit doe ik met mijn electronisch drumstel. Het nummer heeft een latin style en klinkt zomers. In de discotheek dans ik altijd als dit nummer voor bij komt."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 57