AÏREISRRDRR Groei met ons mee! www.paree.nl Geïnteresseerd? Medewerker bijzondere wetten m/v Medewerker helpdesk m/v PAREE B.V. 18 uur per week, verdeeld over vijf ochtenden. Borsele vraagt een medewerker die bij de afdeling Bestuurs- ondersteuning de APV-vergunningen (algemeen plaatselijke verordening) en de bijzondere wetten (Drank- en Horecawet, Wet op de kansspelen etc.) uitvoert. Het gaat o.a. om evenementen die binnen Borsele worden georganiseerd die vergunningsplichtig zijn. Je toetst de aanvragen en onderhoudt contact met maatschappelijke partijen. Elektromonteur Service Onderhoud Leidinggevend Telecommonteur Elektromonteur Telecom Utiliteit Calculator/Werkvoorbereider Kijk voor nadere informatie over deze en andere vacatures op: (acquisitie naak aanleiding van dbe advertentie wordt niet or krijs gesteld) Door toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar versterking van ons team. Wij bieden daartoe goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Als jij graag in een informele, professionele organisatie werkt - waarin je ruimte krijgt jezelf verder te ontwikkelen - dan is één van de onderstaande vacatures misschien wat voor jou. Programmeur Industriële Automatisering Niets is moeilijker dan het uitzoeken van een fijne vakantie. Is het appartement wel zo mooi als in de brochure? Isde reisgoed geregeld?Op ReisRadar.nl krijgjezekerheidoverdezezaken. Zo kun jedirect de reiservaringen van andere consumenten lezen. Ook kun je de meeste reisaanbieders heel overzich telijk met elkaar vergelijken. En omdat wij niets aan het toeval overlaten, kun jij je gewoon lekker met je vakantie bezighouden. Kijk verder op 27 uur per week. Borsele vraagt een helpdesk medewerker die bij Automatisering het eerste aanspreekpunt is. Je neemt meldingen over incidenten aan en registreert deze. Je bepaalt ook de prioriteiten van deze meldingen en communiceert hierover. Je bent applicatiebeheerder van sommige pakketten. Kijk voor salaris, functie-info en functie-eisen op www.borsele.nl/vacatures Reageer voor 26 augustus 2008. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. gemeente - orseie ONTOE* v ERGEH J boek Paree B.V. Elektra - Telecom te 's-Heerenhoek is al ruim 75 jaar een toonaangevend ontwerp- en installatiebedrijf in Zeeland met 125 medewer kers en is gespecialiseerd in elektra-, meet- en regeltechniek, procesautomatisering, tele- en da tacommunicatieoplossingen, zorgcommunicatie-, domotica-, camera-, beveiligings-, brandmeld-, ontruimings,- en toegangscontrolesystemen. Daar naast verzorgt Paree B.V. keuringen, inspecties en service en onderhoud. Paree B.V. Elektra - Telecom is een professionele organisatie, die er naar streeft om met behulp van de nieuwste producten, technieken en techno logieën haar klanten te voorzien van een oplossing op maat. Om dit te bereiken is het noodzakelijk dat ons personeel zich continue ontwikkelt. Paree B.V. stelt haar personeel daarom in de gelegenheid om door middel van cursussen en trainingen op de hoogte te blijven van de meest recente ontwikke lingen in haar vakgebied. Reageer dan door binnen 2 weken een e-mall of brief voorzien van c.v. te sturen t.a.v. de heer Van Kol o.v.v. de betreffende functie. E-mail: sollicitatie@paree.nl of postadres: Paree B.V.Postbus 20,4453ZG 's-Heerenhoek ELÉKTRO TELECOM - -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 16