Familieberichten n uk 0 Chloé Dankbetuiging Pieternella Johanna Vandaele-Cornelis Uitvaartverzorging De Bevelanden J.C. Hoekman 32 I Zaterdag 16 augustus 2008 PZC Voor ons 70-jarig huwelijksjubileum kregen wij een taart van onze Koningin, bezoek van de Burgemeester, een lieve brief van de Commissaris van de Koningin, 10 bloemstukken en meer dan 200 kaarten. Mijn man en ik hebben deze 22e juni met dankbaarheid mogen beleven. Helaas moesten wij 16 dagen later afscheid nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Cornells Kloet Ook nu ondervonden wij wederom veel belangstelling. Aan familie, vrienden, kennissen, collega's, buren, Zeelandia, Zeeuwland en iedereen die ons verder gesteund hebben in deze verdrietige tijd, zeggen wij daarom oprecht dank. Ons is gebleken dat hij zal voortleven in de herinnering van vele mensen, als een gedreven, betrouwbaar en oprecht mens. Wij missen hem! Namens allen, N.W. Kloet-Flohil Schuurbeque Boeijestraat 2 - 1 4301 KKZierikzee Zierikzee, augustus 2008 Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en mijn dochter Maria Adriana Matthijsse-Serier ~Rie~ willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Oost-Souburg: W. Matthijsse Goes: J.C. Serier-Kole augustus 2008 Dankbetuiging Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Pieternella Cornelia Moelker-Leendertse betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Goes, 16 augustus 2008 "Afscheid nemen is moeilijk Het is onmogelijk te zegen hoe het is om zo onverwacht afscheid te moeten nemen van onze Het is zwaar om nu zonder Chloé verder te moeten leven. Elk gebaar, alle bloemen en iedere kaart heeft ons goed gedaan. Wij zijn diep ontroerd door de hoeveelheid warme reacties die wij mochten ontvangen in deze moeilijke tijd. Jack, Jayne en Simone Purdy Philippine, augustus 2008 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het plotselinge overlijden van mijn man, onze vader en opa Adri Remijnse Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Het heeft ons goed gedaan. Janny Wilfred Norbert en Conny Romy, Kim Balou Goes, augustus 2008 Voor al uw blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze allerliefste moeder, schoonmoeder en oma Annie Stok-de Groene willen wij u hartelijk danken. Theo Stok Anneke en Rudy van Waterschoot-Stok Moniek van Waterschoot en Mark Binnendijk Heieen en Lex Kösters-Stok Vlissingen, augustus 2008 De mensen van voorbij, zij blijven met ons leven, de mensen van voorbij, zij zijn met ons verweven, in liefde, in verhalen, die wij zo graag herhalen, in bloemen, in een lied dat opklinkt uit verdriet. Alice Nahon Stil en dankbaar zijn wij voor zoveel blijken van mede leven en belangstelling die wij zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Het heeft ons erg goed gedaan. Wij willen u hiervoor oprecht bedanken. Nelke Bondewel-Vandaele Adrie Bondewel Natalie en Martijn, Lieke, Gijs Cindy Karen Geyskens-Vandaele Frank Geyskens Breskens, augustus 2008 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed. Wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Voor de vele blijken van betrokkenheid na het overlijden van mijn lieve vader Maarten Verstelle wil ik u hartelijk bedanken. Het is voor mij een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd als mens en vakman. Annelies Kloetinge, 16 augustus 2008 Uw betrokkenheid en vriendschap, betoond na het heengaan van onze lieve vader en opa Aarnout Vleugel is ons tot bemoediging en steun geweest. Dank daarvoor. Cora en Wim Bruijns-Vleugel Annet en Willy Joosen-Vleugel Jimmy Vanessa Kruiningen, augustus 2008 Voor uw deelneming, betoond na het overlijden van Pieternella van Waarde -Pita- zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie, Corrie Niewenhuijse-van Waarde 's-Heer Arendskerke, augustus 2008 Dankbetuiging Uw hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen, bij het overlijden van Mariëtte. onze moeder en oma Mariëtte van Tatenhove-de Regge heeft ons erg goed gedaan. Wij willen u hiervoor oprecht bedanken. Eddy Kinderen en kleinkinderen Sluiskil, augustus 2008 Voor uw blijken van medeleven betoond na het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en opa Sander van der Weele zeggen wij u hartelijk dank. G. van der Weele-de Krijger Kinderen en kleinkinderen Colijnsplaat, 16 augustus 2008 Voor uw belangstelling en medeleven aan ons betoond, na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Dirktje Jacoba Welleman-Bal willen wij u hartelijk bedanken. Familie Welleman Augustus 2008 be Dankbetuiging Uw vele blijken van medeleven en deelneming ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Cornelis Witte heeft ons goed gedaan. T. Witte-'Wolfert kinderen en kleinkinderen Axel, augustus 2008 M'n lieven, Gerry 17-08-2003 17-08-2008 xxx Kitty UITVAARTZORG UITVAARTLEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) Voor al uw bezoeken aan mijn lieve man Christiaan Vos in "De Vliedberg" en later in 't Gasthuis", afd. "Molenwater" en voor al uw blijken van medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk na zijn overlijden zeg ik u, mede namens de verdere familie hartelijk dank. |.A. Vos-Harpe Middelburg, augustus 2008 Tel. 0113 259966 /fl Wisse E-mail info@uitvaartwisse.nl web www.uitvaartwisse.nl Voor een zorgzame begeleiding UITVAARTZORGCENTRUM Geideloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan www.uitvaartzorgcentrum.nl bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 122