Oma Vermeulen Matthy Datthijn Willem Dieleman MHvMI Dankbetuiging Alma Maria van Hoorenweder 30 I Zaterdag 16 augustus 2008 PZC be Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van Diane Sittek-Timmers moeder van onze leerling en klasgenoot Sasha We wensen Sasha, zijn vader en familie veel sterkte toe met dit onverwachte verlies. Team, ouderraad medezeggenschapsraad, ouders en leerlingen van OBaSe 't Staepel'of te Renesse Een geest zo sterk als een beer Een lichaam uiteindelijk toch te teer Een wijsheid niet te evenaren Een wilskracht haast niet te bedaren Een vechtlust bijna niet te temmen Alleen iets bovenmenselijks kon dit lichaam remmen Onze engel voor altijd Diane Adriana Maria Sittek-Timmers 30 april 1961 f 14 augustus 2008 Jano en Sasha Pa en Ma Prins Angelique Bianca Pa Gunduz en Ma Gunduz f Umit Cemil Celal Cemal Laone 21 4325 EG Renesse Dinsdag 19 augustus nemen we afscheid van Diane in crematorium "Essenhof", Nassauweg 200 te Dordrecht, aanvang 14.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. -Diane hield van witte en rode bloemen- Onze inspirerende, moderne, levenslustige opa is niet meer. Liefdevol en energiek tot het eind. Wat hadden we je graag wat langer bij ons gehouden. Sabine Antoine Mart, Bent Sally Tjerk Stijn, Sara, Bo Esther Bastiaan Trees Quinten Claire Martijn Eva Quirijn Adriaan Anna Nynke Mark Rens Bob Hotsche Ik wist dat het ooit zou gebeuren, maar niet vandaag Het doet ons verdriet u kennis te moeten geven van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve papa en opa Jacobus Abraham Salomé Koos Zutphen, t Goes, 19 juli 1916 14 augustus 2008 's-Heer Arendskerke: MientjeSalomé-Remeeus Middelburg: Marina en John (in herinnering) Vlissingen: Sarina en Guus 's-Gravenpolder: Helmi en André Zoetermeer: Sonja en Kees Assen: Cobus en Annelies Kleinkinderen en achterkleinkinderen W.A. Salomé Remeeus, Jonkerstraat 14458 BP 's-Heer Arendskerke De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 19 augustus om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Erg verdrietig, maar met fijne herinneringen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve oma Marco Charlotte en Robbert, Foeke, Jeroen, Wouter Dominique en Chantal Sytze, Nahani en Jeroen, Amparo Pascal Désirée en Franklin Piëta en Harry Enzo, Noa, Luna Sandra en Martijn Lars, Iza Joep en Gieke Max, Eva Jan en Abigail Cas Leontien en Bob Ann-Sophie, Jippe Tom Marion en Jan-Kees Naomi, Anouk Ingeborg en Chantal Robert en Jacqueline Mats Wendy en Ger-Maarten Stijn, Thomas, Gert-Jan, Daan Kleinkinderen, partners en achterkleinkinderen Met verdriet, maar dankbaar voor de vele mooie gezonde jaren dat we van haar hebben mogen genieten, stellen we u ervan in kennis, dat onze zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder is overleden. Op zaterdag 5 juli hebben we met de kinderen en partners, kleinkinderen en partners en achterkleinkinderen haar 90e verjaardag nog mogen vieren. Maria Clementina Vermeulen-Caluwé weduwe van Antonius Adrianus Vermeulen Koewacht, 5 juli 1918 t Axel, 14 augustus 2008 Koewacht: Dini Apers-Vermeulen Piet Apers Kinderen en kleinkinderen Axel: Fini Vermeulen Eddy Vermandei Kinderen en kleinkinderen IJzendijke: Cor Vermeulen Fini Vermeulen-Simonse Kinderen en kleinkinderen Goes: Ria d'Hondt-Vermeulen Han d'Hondt Kinderen en kleinkinderen Kaatsheuvel: Wendy Vermeulen Ger-Maarten van der Linden Kinderen Wij danken de huisartsen dr. Hoefman, dr. Dees en het team Extramuraal van de Vurssche voor de vele en goede zorg. De Weistede 11,4571 KX Axel Onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder is opgebaard in het Rouwcentrum van Monuta, Roosevelt- laan 6 te Terneuzen, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op maandag 18 augustus van 12.30 tot 13.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 18 augustus om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Gregorius de Grote, Walstraat te Axel, waarna om 16.00 uur de crema tieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Voorafgaande aan de uitvaartdienst kunt u vanaf 13.30 uur de familie persoonlijk condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ik staar omhoog en zoek naar jou in het donker van de nacht. Ik stel me voor dat jij daar bent en dat je naar me lacht. Ik sluit mijn ogen en beleef een intens moment. Ik weet gewoon, ik voel gewoon dat je dicht bij me bent. Na gelukkige en mooie jaren samen is overleden mijn lieve Wiebe, onze lieve papa en onze lieve opa Wiebe Weggeman Rotterdam, 16 april 1943 Zierikzee, 15 augustus 2008 Wij zullen je missen, lieve Wiebe Zierikzee, Nicole van der Sneppen Berkel en Rodenrijs, Maritza en Marco Christiaan Simone Juliette Bleiswijk, Miranda en Rob Luca Tom Kerkwerve, Wiebe Zierikzee, Lisan Dibbes Minderbroederstraat 48 4301 EX Zierikzee De afscheidsbijeenkomst zal dinsdag 19 augustus om 14.15 uur gehouden worden in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Voor de afscheidsbijeenkomst is er van 13.30 tot 14.00 uur gelegenheid tot condoleren in het Parochiecentrum, Mosselstraat 4 te Zierikzee. Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Patric en Coby de Dobbelaere Manon, Sander Familie Datthijn Oostburg, augustus 2008. Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Aardenburg, augustus 2008 Voor de vele blijken van betrokkenheid na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Imé Oscar Edumond Groothaert wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Marie Groothaert-Vaal RonaldenMarja Chantal en Daniël Nicole Sabine Axel, augustus 2008 tik''.. if#::?* -#,,r iiü r.ï'.i,wj -• -««É#3 0#*»* kfr-? Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve moeder betuig ik u mijn oprechte dank. Guido Hermie Schoondijke,augustus 2008 Voorde belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Dirk Hout zeggen wij u hartelijk dank. Tiny Hout-van Eek Kinderen en kleinkinderen Wemeldinge, augustus 2008.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 120