1)11 \ZCMZ Bestuursleden m/v Verhuurmakelaar lescaut (Q) JobTrack.nl Planner CONSTRUCTIEBANKWERKERS C02 LASSERS STAAL BOUW 50 I Zaterdag 16 augustus 2008 PZC Kijk ook op Vereniging Psyiënt Nederland (VPN) is vanuit een klein particulier vrijwilligersinitiatief uitgegroeid tot een professionele vrijwilligers- en patiëntenbelangenorganisatie psychiatrie op basis van een gevarieerd pakket aan eigen GGZ-cliëntgestuurde zorgdiensten. Uniek, beeldbepalend en spraakmakend is het jaarprogramma "Fruithoeve", dat binnen de vereniging zelf is ontwikkeld. Het onderdeel "Fruitpiuk" is in 2004 onderscheiden als Best Practice project in het kader van het Europees jaar voor mensen met een handicap. Onder de slogan Echt werk werkt" verrichten mensen met een psy-handicap gedurende het hele jaar professioneel werk in en om de boomgaard. Zij worden hierbij onder steund door een ervaren administratie-, verkoop- en activiteitenteam. "Fruithoeve" is inmiddels grotendeels AWBZ-zorg gefinancierd en wordt, in nauwe samenwerking met Emergis en andere zorg- en welzijnsinstellingen, binnen het (agrarisch) bedrijfsleven uitgevoerd in de regio's Walcheren, Noord- en Zuid-Beveland. Momenteel zijn er wekelijks zo'n 60 mensen actief binnen de vereniging met een 200-tal direct betrokkenen in de "voor en met elkaar achterban". I'escaut woonservice werkt aan wonen. Wij stellen daarbij de huurders centraal. Hun behoefte aan goede en betaalbare woningen in een prettige omgeving is voor ons de leidraad in het ontwikkelen en innoveren van onze dienstverlening. Onze 100 medewerkers zijn vakmensen, betrokken bij de kwaliteit van de woon dienstverlening en ondernemend. Ze staan open voor nieuwe ontwikkelingen. Ze werken vanuit twee vestigingen in Vlissingen. I'escaut woonservice beheert een woningbestand van ruim 6500 woningen en appartementen in Vlissingen en Oost-Souburg. Binnen het team dat verantwoordelijk is voor de verhuur van woningen en het begeleiden daarbij van woningzoekenden zoeken wij, in verband met ziekte en piekbelasting, tot eind 2009 ondersteuning in de functie van Vanwege de sterke groei van de vereniging zoeken wij ter ondersteuning van directie, staf en ledenraad (m/v) Vereniging ll die kennis en ervaring hebben van het verenigingswezen en willen bijdragen aan de verdere professionalisering, o.a. door het omschrijven van taken en bevoegdheden en daar over verantwoording afleggen aan leden en financiers; die zelf ervaring en/of affiniteit hebben met de achterban; die over uitgebreide netwerkcontacten beschikken; die een professionele organisatie integer, betrokken, maar op afstand kunnen besturen met de ambitie een dagelijkse bestuursfunctie te vervullen; die mobiel en flexibel beschikbaar zijn. Wij bieden o.a.: een enerverende bestuursomgeving; mogelijkheden tot persoonlijke ontplooiing; een vaste maandelijkse kostenvergoeding. Belangstelling? Dan kunt u onze website www.psyient.nl bezoeken en bij voorkeur vóór 1 september, doch uiterlijk 15 september a.s. schrijven naar: Wervings- en sollicitatiecommissie bestuursleden VPN, p/a: Scoop Zeeland t.a.v. de heer Dick van den Bout, Postbus 407, 4330 AK Middelburg of mailen naar dvdbout@scoopzld.nl, tel.: 0118-682500. Ben je bereid te investeren in onze toekomst én die van jou? Een ondernemende professional met ambitie en doorzettingsvermogen kan bij DELTA rekenen op een stevige loopbaan. Je gaat aan de slag in een veelzijdige onderneming waar je kunt profiteren van een volledig trainings- en opleidingspakket. DELTA biedt je volop kansen om te groeien in je werk en als persoon. Het werk De verhuurmakelaar is samen met collega's verantwoordelijk voor de uitvoering van het woonruimteverdelingsbeleid. Hiervoor werk je nauw samen met de collega s uit de wijk bij het toewijzen van woningen, het verhuren van woningen en bedrijfs ruimten en het verstrekken van informatie aan klanten en woningzoekenden. Ook ben je betrokken bij het ontwikkelen en optimaliseren van onze producten en de dienstverlening daar omheen. Je levert je bijdrage aan het op een eigentijdse wijze in de markt zetten van nieuwe (huur)woningen. De competenties Voor deze functie zoeken wij een collega met een opleiding MHBO-commercieel en of marketing, opleiding en/of ervaring als verhuurmakelaar, een houding waaruit blijkt datje er plezier in hebt klanten te helpen en affiniteit met sociaal/ maatschappelijke dienstverlening. Verder beschik je over goede contactuele en communicatieve vaardigheden, kun je zelfstandig werken, ben je flexibel en geïnteresseerd in maatschappelijke ontwikkelingen. De arbeidsvoorwaarden Wij bieden een fulltime baan (36 uur per week), salaris conform de CAO Woondiensten en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. De aanstelling is voor bepaalde tijd tot 1 januari 2010. Meer informatie Indien je geïnteresseerd bent in de functie en meer informatie wenst, dan kun je contact opnemen met de heer L.J. Schipper, telefoonnummer 0118 42 23 75. Wil je voor deze functie in aanmerking komen, stuur dan je sollicitatiebrief met je motivatie voor 28 augustus a.s. naar: I'escaut woonservice t.a.v. de heer j. van Beekhuizen Postbus 227, 4380 AE Vlissingen E-mailen kan natuurlijk ook: werken@lescaut.nl Meer dan 6500 huurwoningen, voor iedereen info@lescaut.nl woonservice Somen werken aan wonen www.lescaut.nl taakgebied traffic rapportage Vier divisies maken deel uit van DELTA N.V.: Energy, Milieu, Infra en Comfort. Het Customer Service Center is vanuit Middelburg verantwoordelijk is voor de uitvoering, controle en optimalisering van de klantprocessen. Kerntaken - Op dagbasis afstemmen van werkvoorraad, afhandeltijd en capaciteit en anticiperen op veran deringen (afwijkingen aanbod, operationele verstoringen). - Dagelijks aansturen van medewerkers m.b.t. volgen van rooster en bijbehorende adherence. - Beheren van personeelsgegevens, uren- en oplei dingsregistratie en aan- en afwezigheid, opleveren en analyseren van rapportages. Profiel - Mbo+/hbo opleiding, werk- en denkniveau, aangevuld met meerdere jaren ervaring in een plannings- of logistieke functie in een Klanten serviceomgeving. - Kennis van SAP CRM en callcenter specifieke rapportage- en analysetools is een pré. - Goede analytische en communicatieve vaardig heden en een betrouwbare, ondernemende en vernuftige instelling instelling, goed kunnen samenwerken, affiniteit met ICT. levert energie, infra- en milieudiensten én digitale services, zoals internet, telefonie, radio en tv-signalen. Door deze diensten in één uniek pakket aan te bieden, kunnen we met recht zeggen dat we een nuttig bedrijf zijn. In Zeeland, onze thuisbasis, is een groot deel van de Zeeuwen onze klant. Op de zakelijke markt zijn we actief in binnen- en buitenland in afvalmanagement, milieu, energieopwekking en -verkoop. Bij DELTA werken in Zeeland en daarbuiten zo'n 3.000 professionals. Het betreft een parttime functie. Wat bieden wij? Het maximumsalaris voor deze functie is 2.884,- bruto per maand. Daarnaast bieden we je een compleet pakket arbeidsvoorwaarden. Meer informatie? Je leest meer over deze functie op www.DELTA.nl/ banen of neem contact op met Karei Detlebeke, Traffic Manager, telefoon (0118) 882668. Belangstelling? Heb je interesse in deze vacature, stuur dan je sol licitatie, samen met je CV, voor 31 augustus 2008 per e-mail naarvacatures@delta.nl. Vermeld 160808-PZ-08040602 als sollicitatiecode in je brief. DELTA III the multi-utility company Is een toonaangevende nationale en internationale opererende staalbouwonderneming die staalconstructies van de meest uiteenlopende aard ontwerpt, produceert en monteert. Ons specialisme is het realiseren van projecten in utiliteitsbouw, fabrieksgebouwen, scheepswerven, on- en offshore projecten, waterbouwkundige werken en kranenbouw, waarbij kwaliteit en service een vereiste zijn. Wij zijn voorzien van het kwaliteitscertificaat volgens NEN-ISO 9001 en het V.C.A.** veiligheidscertificaat. Wij zoeken ter versterking van onze productieafdeling: - Opleiding op L.B.O. M.B.O. niveau. - Enige jaren ervaring geniet de voorkeur. - Geheel zelfstandig van tekening kunnen werken. - Enige jaren ervaring geniet de voorkeur. - Geheel zelfstandig kunnen werken. Voor bovengenoemde functies dient u in het bezit te zijn van het Basisveiligheid (CVA) certificaat of de bereidheid te hebben dit te behalen. De voor een van bovengenoemde functies geschikte kandidaat bieden wij een goed salaris en een prettige werkomgeving met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke of telefonische sollicitaties binnen 14 dagen, richten aan de heer M.E. de Kok. DE KOK STAALBOUW B.V. Postbus 82, 4724 ZH Wouw. Tel. 0165-303756 Website: www.kokstaal.nl DELTA N.V. Postbus 50/18 4330 KA Middelburg I (0118) 88 ad00 L vacatures^DELTA.rl www.DtLTA.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 106