Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Donderdag 14 augustus 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@wegenemieuwsmedia.ni te! 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl ijpwpi Wij stappen in het huwelijksbootje! Jeroen van Kralingen Jip Mulder Wij trouwen op 22 augustus om 15 uur in het oude stadhuis in Zierikzee. Ons adres blijft: Zorge'sweg 3 4315 PE Dreischor Heden bereikte ons het trieste bericht dat onze steun en toeverlaat, in de hectische wereld van de krant. Jan Geldof is overleden. Hij heeft tot het laatst gevochten, maar heeft de strijd uiteindelijk verloren. jan heeft op zijn eigen specifieke manier enorm veel werk verricht voor de PZC en was jarenlang het gezicht van de krant in Middelburg. Wij wensen Gerda en de familie veel sterkte met dit verlies. BNdestemIPZC afdeling distributie Zeeland Ronald Kasander Edwin Michielsen Henk Noevers Robert-jan de Nooijer Heden behaagde het de Heere op Zijn tijd uit ons midden weg te nemen onze geliefde zus en schoonzus Cornelia Hage-van Noorden Krabbendijke: M. Lagendijk-van Noorden Krabbendijke: P. Hage en E.M. Hage-den Haan Verder neven en nichten Krabbendijke 13 - 08 - 2008 Enige en algemene kennisgeving In de leeftijd van bijna 86 jaar is onze lieve tante Cornelia Luijk-Versluis weduwe van Henk Luijk overleden. Kamperland: Marie de Smit-de Smit Ko de Smit Nieuwdorp: Tolineke Wolse-de Smit Peter Wolse Annemiek Abby Rody Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis 'Ter Valcke' voor de goede zorg. 13 augustus 2008 Correspondentieadres: Nieuwstraat 90 4493 BG Kamperland Onze tante is overgebracht naar rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 16 augustus van 10.00 tot 10.15 uur in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Aansluitend zal om 10.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Hierna is er gelegenheid tot samenzijn in bovengenoemd gebouw. "Mijn genade is u genoeg. 2 Kor. 12:9 Nooit klagend en zijn ziekte moedig dragend, heeft de Heer thuis gehaald zijn kind, mijn innig geliefde man, onze zorg zame vader en onze lieve opa Adrianus Kattouw Adrie Haarlemmermeer Terneuzen 06-11-1936 12-08-2008 Terneuzen: Roelie Kattouw Lubbbinge Abje t Bartje t Heikant: Bert en Nancy Kattouw Ricardo Richard Yao Peter Rijssen: Roel en Ina van Dijk Ilse en Wouter Anja Tim en Lisanne Nathan Met dank aan Dr. Meyerink voor de liefdevolle zorg en toewijding. Edvard Grieghof 33 4536 EP Terneuzen U bent uitgenodigd voor de dankdienst op maandag 18 augustus om 13:30 uur in "De Kandelaar", Van Cantfort- straat 36 in Terneuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 15:00 uur op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat in Terneuzen. Daarna is er gelegenheid voor condoleren in "De Kandelaar". Ik hef mijn ogen op naar de bergen, van waar mijn hulp komen zat. Psalm 121 vers 1 Wij zijn dankbaar voor de vele jaren die wij met haar mochten doorbrengen, nu intens bedroefd door het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Joziasse-Bosman sinds 24 mei 1976 weduwe van Janus Joziasse Geboren te Nisse Overleden te Goes op 7 november 1916 op 12 augustus 2008 De laatste twee maanden van haar leven is zij met veel liefde en toewijding verzorgd in zorgcentrum 'Rehoboth'. Wij willen het verzorgingsteam hiervoor oprecht bedanken. Apeldoorn: Jan en Reggy Aerdenhout: René en Anuscka Quinten Apeldoorn: Thelma en Rowdy Sophie Apeldoorn: Astrid Zorgcentrum 'Rehoboth' Correspondentieadres: Jan en Reggy Joziasse Voorlandseweg 38 7312 EB Apeldoorn Wij nodigen u uit voor de rouwdienst die gehouden zal worden op zaterdag 16 augustus om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Hierna is er in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden' gelegenheid tot condoleren en samen zijn. Geen bloemen. be De Heer is mijn Herder psalm 23 Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze fantastische, geliefde zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Jan Abraham Maas -Jan- in de leeftijd van 52 jaar. Axel: Conny Maas-Deij J.Maas P.L. Maas-Dieleman (in herinnering) F.Deij L.Deij-de Groote Marianne en Joseph Dion en Bianca Steven Westdorpe: Carin en Wim Jasmijn, Mathijs Axel: Angelo en Bertina Kiano Gent, 11 augustus 2008 Ferdinandstraat 22 4571 AP Axel Er is op vrijdag 15 augustus van 20.00 tot 20.30 uur gele genheid om afscheid van Jan te nemen in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht", aan de Westsingel te Axel. De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op zaterdag 16 augustus om 12 .00 uur in de Protestantse Kerk aan de Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Halle", Rooseveltlaan I-a. Liever geen bezoek aan huis Jan Je was een goeie man, maar je bent van ons heengegaan maar Jan, je zult in ons hart voortbestaan. Rust zacht wij houden de wacht. Bertina en Angelo Aan ome Jan, Je was mijn maatje mijn stoeikameraadje. dikke kus Kiano Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker Jan Maas Jan was werkzaam bij de gemeente Terneuzen als mede werker openbare ruimte bij het cluster Infrabeheer van de afdeling Beheer en Onderhoud. Alhoewel wij wisten dat hij sinds korte tijd ernstig ziek was, komt zijn overlijden toch nog onverwacht en heeft het ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en overige familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, F.M.L. Lauret RA J.A.H. Lonink Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega Jan Maas Jan was medewerker op één van onze kolkenzuigers bij het cluster Infrabeheer. Jan was een fijne en zeer gewaardeerde collega. Wij wensen zijn vrouw Conny, familie, vrienden, bekenden en collega's heel veel sterkte toe bij het verwer ken van dit grote verlies. Collega's van de afdeling Beheer en Onderhoud, gemeente Terneuzen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons verengingslid Jan Maas Jan was vele jaren actief als vrijwilliger binnen onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw en de naaste familie veel sterkte toe. Namens bestuur en leden voetbalvereninging AZW

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 4