'SCU. Familieberichten m Hendrik Frans Mallekote Rik Mallekote Willem Vos ws P P Wim Vos De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 24 uur per dag 0800-44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? 26 Woensdag 13 augustus 2008 PZC sd Na een leven, waarin hij de weg niet meer kon vinden, is tot onze droefheid overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom Rik 49 jaar W. Mallekote G.J.M. Mailekote-Bolderink Rens (in herinnering) Annelies en René Yasmine Jordi Wemeldinge, 8 augustus 2008 Familie Mallekote Binnenhaven 24 4424 BN Wemeldinge De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze neef Uit aller naam fam. Mallekote, Kapelle Neven en nichten Heden hebben wij kennisgenomen van het voor ons toch nog onverwachte overlijden op veel te jonge leeftijd van Peter-Jan Niesing In leven speler van FC Dauwendaele in Middelburg. Gedurende vele jaren heeft hij met veel inzet bij de jeugd en de senioren gespeeld. Wij denken met waardering aan Peter-Jan terug. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van FC Dauwendaele Middelburg Peter-Jan Je vriendelijke glimlach, je kalme uitstraling en je voetbalkunsten... We zullen je missen. FC Dauwendaele 5 Wij willen je rust gunnen, al is vol droeflieid ons hart je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze smart. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve ma, oma en lief-omaatje Johanna Blanca de Rooy-van Driel levensgezel van Toon Eijke eerder weduwe van Hubertus Franeiseus de Rooy Zij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Temeuzen: Margaretha en Frangois de Block-de Rooy Ronny en Wilma, Mientje Daniëlla en Stefan, Eugenie Mariëlla, Spiky Goes: Anton en Sonja Eijke-Geertse Dennis, Sylvia en familie Wij zijn het personeel van verzorgingshuis, woning R 12, van "Ter Schorre" dankbaarvoor hun goede zorgen. 12 augustus 2008 Verpleeghuis Ter Schorre. Bachlaan 90, Temeuzen Correspondentieadres: Lindenlaan 3,4537 TL Temeuzen U kunt afscheid nemen in het Rouwcentrum van Monuta, Rooseveltlaan 6 te Temeuzen, op vrijdag 15 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 16 augus tus om 10.00 uur in de aula van de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28-c te Temeuzen, gevolgd door de begrafenis op genoemde begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve zuster en schoonzuster Clazina Vogel-Dingemanse J. de Nooijer-Dingemanse G. de Nooijer-Dingemanse B. de Nooijer C. Dingemanse-lansen M. Dingemanse 10 augustus 2008 Enige en algemene kennisgeving Vanaf het strand kijk ik omhoog Naar regen en wat zonneschijn Aanschouw de flauwe regenboog Hoor en zie een krijsende meeuw Natuur in al zijn schitterende vormen boven zee Draagt deze door wind gedragen witte vogel De ziel van een verdronken zeeman met zich mee Op 66-jarige leeftijd overleed onze dappere en bijzondere pa en opa weduwnaar van Nelfie Vos-Verhagen 's-Heerenhoek: Jacqueline en Willem van de Kreeke-Vos Jerom Carlos Morris Lewedorp: Lyda en Peter van Stee-Vos Jeroen Sander Goes, 11 augustus 2008 Wij hebben veel waardering en respect voor de mede werkers van de palliatieve afd. van "Ter Valcke". Zij hebben pa met veel liefde verzorgd. Correspondentieadres: Lange Noordweg 3,4453 RC 's-Heerenhoek De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 14 augustus om 16.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk3. Vanaf 17.00 uur is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. >\jö\'Llr H ff /FjjirM V- rf A¥: - i - S jt' Jerom, Carlos, Morris, Jeroen, Sander Het leven van is vergleden. Hij en Nelfie waren onze familie jarenlang tot steun. Zijn gezin wensen wij bemoediging en vrede toe. Lida, Karei, Wibold en Veerle Hulsbergen Bedroefd dat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat zij zolang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat op 11 augustus 2008 is overleden Cornelia Polderman getrouwd geweest met Daniël Egbert Wolfert "16 mei 1917 t 11 augustus 2008 Lya Schlechtweg-Wolfert Gerhard Schlechtweg Neven en nichten Churchilllaan 1056 4532 JJ Temeuzen De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 15 augustus om 13.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74, Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Hampshire Hotel-Churchill, Churchilllaan 700, Temeuzen. P Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Maatje van Noorden-Hoogesteger betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk ais schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. J. van Noorden Tiny en Wim Waterman-van Noorden Hans en Anja John en Ilona Gregory, Quinten Kruiningen, augustus 2008 Uw medeleven en deelneming, ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Pieternella Johanna Blok-Zwartepoorte heeft ons erg goed gedaan. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. ).P. Blok M.L.G. Blok-foos Klein- en achterkleinkinderen Kruiningen, augustus 2008 Voor uw blijken van medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder, oma, zusteren schoonzuster P.C. van derHave-Musch betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: J. van der Have 13 augustus 2008 West-Sidelinge 272 3042 CX Rotterdam Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58